Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
    • Heldag

      Träningsläger P2004-Svart

    • 10:00

      Träningsläger Spanien U17


      00:00
    • 11:00

      Träning U16


      15:00
    • 12:00

      GOIF Kåre (borta) Herr


      13:00
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 3Tis
    • Heldag

      Träningsläger P2004-Svart

    • Heldag

      Träningsläger Spanien U17

    • 15:00

      Högadals IS (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning P2010-Blå


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007-Vit


      18:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot Kallhälls FF P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning P2008


      19:15
    • 18:05

      Träning F2005


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 4Ons
    • Heldag

      Träningsläger P2004-Svart

    • Heldag

      Träningsläger Spanien U17

    • 15:45

      Träning P2007-Orange


      17:15
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2005:1


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P2007


      19:00
    • 18:05

      Träning F2005


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:30
    • 19:15

      Träning Herr


      20:45
    • 19:30

      Sollentuna FK (hemma) Herr


      20:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
    • 19:30

      Träning F2004


      21:00
    • 19:30

      CF Perelada (borta) U17


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 00:00

      Träningsläger Spanien U17


      12:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:15

      Träning P2006


      19:30
    • 19:00

      Vendelsö IK (borta) Herr


      20:00
  • 7Lör
    • 10:15

      Sollentuna FK 3 (borta) P2005:1


      12:15
    • 12:45

      Kungsängens IF 1 (borta) F2005


      14:45
    • 14:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) U16


      15:30
    • 18:00

      Cup Sthlm södra P2007-Orange


      00:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Cup Sthlm södra P2007-Orange


      19:00
    • 09:00

      Träningsmatcher 9-manna P2006


      14:30
    • 09:00

      Saltis Cup P2007-Vit


      16:30
    • 09:00

      Träningsmatcher Gul svår P2008


      14:30
    • 09:00

      Träning F2010


      10:30
    • 09:15

      Brommapojkarna (hemma) F2007


      10:15
    • 10:20

      Viggbyholms IK FF (borta) F2007


      11:20
    • 10:30

      Träningsmatcher - Vit P2008


      12:00
    • 11:00

      Kick Off Cup P2009-3


      16:00
    • 11:55

      Spånga IS FK F07-2 (hemma) F2007


      12:55
    • 13:00

      Jarlabergs IF (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 13:30

      FC Nacka (borta) F2007


      14:30
    • 13:30

      BSK försäsongscup P2007


      19:00
    • 14:30

      Kista SC KFUM (borta) P2004-Svart


      16:00
    • 14:30

      Kista SC KFUM 2 (borta) P2004-Vit


      16:00
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      Ursvik IK M (borta) F2006


      16:00
    • 16:00

      Hanvikens SK 1 (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      Viggbyholms IK FF Svart (hemma) F2004


      19:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 14:00

      Träning P2006-Svart


      00:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P2006


      19:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Träning P2006-Svart

    • 08:45

      Träningsmatch P2008


      10:30
    • 09:00

      Spela för P06 Blå P2006


      10:30
    • 09:00

      Träningsmatch P2006-Blå


      10:30
    • 09:15

      Träningsmatch P2007-Orange


      11:00
    • 09:40

      Lagfotografering F2009


      10:00
    • 10:00

      Bele-Barkarby P08 Vit - Vasalund P2008


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Vasalund och Spånga P2008


      12:00
    • 10:00

      Lagfotografering P2011


      10:40
    • 10:30

      Lagfotografering F2004


      11:00
    • 10:45

      Täby FK NP (borta) U16


      12:15
    • 11:00

      Bele-Barkarby P08 Vit - Spånga P2008


      12:00
    • 11:00

      Lagfotografering P2010-Blå


      11:20
    • 11:20

      Lagfotografering P2010-Vit


      11:40
    • 11:40

      Träning P2010-Orange


      12:00
    • 12:00

      Lagfotot F2010


      12:20
    • 12:15

      Bollstanäs SK Grön (borta) F2005


      14:15
    • 12:15

      Bollstanäs SK (borta) F2004


      13:30
    • 12:20

      Lagfotografering P2009-1


      12:40
    • 12:30

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) P2005-Röd


      14:00
    • 12:50

      Fotografering P2009-3


      13:30
    • 13:00

      Skå IP spring games P2009-2


      18:30
    • 13:10

      Fotografering P2009-4


      13:30
    • 13:30

      NSK-Cupen F2010


      17:30
    • 13:35

      Foto Lag P08 gul (röd/blå/gul) P2008


      14:00
    • 14:00

      Lagfotografering P2008


      14:30
    • 14:00

      Lag Grön-Lagfotografering P2008


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) P2005:1


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:30

      Brommapojkarna J16 (borta) U17


      16:30
    • 14:35

      Lagfotografering F2008


      14:50
    • 14:50

      Lagfotografering P2007


      15:15
    • 15:10

      Lag Fotografering F2007


      15:30
    • 15:15

      Fotografering P2007-Orange


      15:45
    • 15:40

      Lagfotografering P2007-Vit


      16:20
    • 15:50

      Fotografering P2004-Vit


      17:00
    • 16:30

      Lagfotografering Herr


      17:00
    • 17:00

      Lagfotografering F2005


      18:00
    • 17:15

      Fotografering P2005:1


      18:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Träning P2006-Svart


      12:00
    • 09:15

      Träningsmatch P2007-Orange


      11:00
    • 09:30

      Håbo FF F-05 (hemma) F2005


      11:00
    • 09:45

      Träningsmatch P2007-Vit


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Blå (borta) P2005:1


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch P2008


      12:15
    • 11:15

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) P2004-Svart


      13:15
    • 11:30

      Sollentuna FK 9 (hemma) P2004-Vit


      13:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P2005:1


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch/ Träning F2008


      14:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 11 (borta) P2005-Röd


      16:30
    • 15:00

      Vallentuna BK P 06 (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 16:00

      Täby FK (hemma) U17


      18:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P2007-Vit


      18:15
      Strömvallen 1
      Samlingsinformation: Strömvallen 1
      Samlingstid: 16:55
      Anteckning: Träning utomhus på Strömvallen 1 (11-mannaplan).
      Kläder efter väder. Benskydd, vattenflaska och starka ben :-)
    • 17:00

      Träning P2009-1


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:00
    • 17:00

      Träning P2010-Blå


      18:15
    • 17:30

      Utbildning inför knatteskolan F2004


      19:15
    • 17:30

      Utbildning Knatteskolan P2004-Vit


      19:15
    • 17:30

      Utbildning för Knatteskolan P2004-Svart


      19:15
    • 17:40

      Lagofotografering P2009-2


      18:00
    • 17:45

      Träning P2008


      19:15
    • 17:45

      Träning F2008


      19:00
    • 17:55

      Träning F2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2009-2


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P2005-Röd


      18:45
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
    • 18:00

      Lagfotografering F2011


      18:30
    • 18:05

      Träning F2005


      19:45
    • 18:15

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-4


      19:30
    • 18:30

      Fotografering P2006


      19:00
    • 18:45

      Träning F2007


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:30
    • 19:30

      Träning P2004-Vit


      21:00
    • 19:30

      Träning P2004-Svart


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:45

      FK Bromma 1 (borta) P2006


      19:45
    • 18:45

      Sollentuna FK 1 (borta) F2005


      20:00
  • 21Lör
    • 09:30

      Fiket på Strömvallen F2004


      18:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Bro IK (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch U16


      11:30
    • 10:30

      Djurgårdens IF U11 (borta) P2006-Svart


      11:30
    • 11:00

      AIK FF 3 (hemma) P2009-4


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK UD09 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 2 (borta) F2009


      13:00
    • 11:30

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2005


      12:45
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (borta) F2006


      14:00
    • 12:00

      Bromstens IK Svart (borta) P2009-3


      14:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF 2 (borta) P2009-3


      14:00
    • 12:00

      Bele Barkarby (hemma) P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Ursvik IK 3 (hemma) F2010


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F2010


      14:00
    • 12:00

      Bro IK Blå (borta) P2010-Orange


      13:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF blå 1 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) P2004-Svart


      15:00
    • 14:00

      AIK FF 2 (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 11 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:30

      Nockebyhovs IF 1 (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 15:00

      Bro IK Blå (hemma) P2008


      16:00
    • 16:00

      Vasalunds IF 1 (borta) P2008


      18:00
    • 16:00

      FC Djursholm (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 12 (borta) P2010-Orange


      17:00
    • 16:00

      Vasalunds IF 1 (borta) P2008-Vit


      18:00
    • 16:00

      Match P2006-Blå


      17:00
    • 17:00

      IFK Vaxholm 4 (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2008


      18:00
    • 18:00

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2008


      20:00
    • 18:00

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2008-Vit


      20:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Ängby IF Vit 2 (hemma) F2008


      11:00
    • 10:00

      Stureby SK Blå (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 8 (borta) P2008


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P2004-Vit


      11:30
    • 10:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2006-Svart


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF S L (hemma) P2006


      12:00
    • 11:30

      Karlbergs BK Gul 2 (hemma) P2005-Röd


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2009-4


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF 1 (hemma) F2007


      13:00
    • 13:00

      BeleBarkarby Rosa (hemma) F2007


      14:30
    • 13:00

      IFK Viksjö 5 (borta) P2009-2


      14:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF 4 (hemma) P2006


      14:00
    • 13:00

      Järfälla FF 1a (borta) P2005:1


      15:00
    • 13:00

      Bele-Barkarby P08 Vit - Bele-Barkarby F07 P2008


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2007-Orange


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Täby FK 41 (hemma) P2007-Vit


      16:00
    • 14:30

      FK Bromma 1 (borta) P2005-Röd


      16:30
    • 15:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) P2007-Vit


      17:00
    • 16:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      Hässelby SK FF 4 (hemma) P2007-Vit


      18:00
    • 17:30

      BP3-Bele F2008


      18:30
    • 17:30

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2008


      19:30
    • 18:00

      IFK Stocksund Gul (hemma) P2008


      19:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Målvaktsträning P2006


      17:30
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Sundbybergs IK grön (borta) F2007


      18:30
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F2004


      20:00
    • 18:45

      FK Bromma 1 (borta) P2007


      19:45
    • 18:45

      FK Bromma 1 (borta) P2007-Vit


      19:45
  • 28Lör
    • 09:00

      Sollentuna FK 14 (borta) P2006


      10:00
    • 09:30

      Kallhälls FF 1 (borta) P2008


      10:30
    • 09:30

      Kallhälls FF 1 (borta) P2008-Vit


      11:30
    • 10:00

      Hammarby IF FF 5 (hemma) P2004-Svart


      12:00
    • 10:00

      Assyriska FF (borta) U17


      12:00
    • 10:00

      Ursvik IK 2 (borta) P2007


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2009-3


      12:00
    • 10:00

      Saltsjö-Boo IF (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      FK Bromma Svart (hemma) F2009


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2009-4


      13:00
    • 11:00

      Match P2006-Blå


      12:00
    • 11:30

      Täby United FC NS 2 (hemma) P2004-Vit


      13:00
    • 12:00

      Somalia United Fotbollsförening 1 (borta) P2008


      13:00
    • 12:00

      Ängby IF 1 (hemma) P2006-Svart


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2009-3


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna (borta) P2009-1


      13:00
    • 12:00

      Ängby IF Grön 2 (hemma) F2010


      14:00
    • 12:45

      IK Frej Täby FK Röd (borta) P2005-Röd


      14:00
    • 13:00

      Match i St Erikscupen P2009-4


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) P2007-Orange


      15:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 8 N (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 28 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 8 N (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:45

      FC Järfälla 3 (borta) P2004-Vit


      15:15
    • 14:00

      IK Frej Täby FK Blå (borta) P2008


      15:00
    • 14:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 3:Vit (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF röd 1 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:30

      IFK Lidingö FK 1 blå (hemma) P2005:1


      16:30
    • 15:00

      Ängby IF Gul 1 (borta) P2007-Vit


      17:00
    • 15:15

      Ekerö IK Blå (borta) F2005


      17:15
  • 29Sön
    • 10:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F2006


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF Vit 1 (borta) F2010


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) P2006


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2006


      12:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 10 vit (borta) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      Gröndals IK 1 (hemma) F2007


      13:00
    • 12:45

      Hammarby IF FF 9 (borta) P2004-Svart


      14:45
    • 13:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 13 (hemma) P2005-Röd


      14:15
    • 13:00

      Bromstens IK Svart (hemma) P2007-Orange


      14:00
    • 14:00

      Täby FK 31 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      IFK Bergshamra Blå (borta) F2008


      16:00
    • 14:30

      IFK Lidingö FK vit (hemma) F2005


      15:45
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P2010-Blå


      17:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P2008


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P2008-Vit


      17:00
    • 16:00

      IFK Viksjö 1 (borta) U17


      18:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Kallhälls FF V (hemma) Veteran


      19:00
    • 17:00

      Kallhälls FF 3 (hemma) P2008


      18:00
  • 30Mån
    v.18
    • 15:15

      Träning U16


      17:00
    • 15:45

      Träning P2005:1


      17:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:15