Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 17:00

      Täby FK (hemma) P2009-3


      19:00
    • 17:00

      Koord #Fredag P2006


      18:30
    • 17:45

      Lagaktivitet U16


      20:00
  • 3Lör
    • 07:45

      Träning P2008


      09:00
    • 08:00

      RS People Cupen P2007-Vit


      15:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 09:30

      Träning P2007-Orange


      11:00
    • 10:00

      Träning P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Träning P2011


      11:15
    • 10:30

      Tullinge TP (hemma) F2007


      11:15
    • 11:00

      FC Djursholm (borta) U14


      12:00
    • 11:00

      Träning P2010-Orange


      12:00
    • 11:30

      Täby FK (hemma) F2007


      12:30
    • 12:30

      Reymersholms IK P05:1 (hemma) P2005-Röd


      14:00
    • 12:45

      Träning F2004


      14:00
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:00

      Träning Damjuniorer


      15:00
    • 14:45

      Träning U16


      17:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:00
    • 16:00

      Hässelby SK FF (hemma) Herr


      18:00
    • 18:00

      Jarlaberg U17 (hemma) U17


      19:30
  • 4Sön
    • 08:00

      Träning P2007


      09:00
    • 08:00

      RS people cup P2009-1


      16:00
    • 08:00

      Träning P2008


      09:00
    • 08:30

      Turnering i Bro P2009-4


      13:00
    • 09:00

      Träning F2010


      10:30
    • 09:30

      Vinter7an F2008


      11:30
    • 09:30

      Koord #Söndag P2006


      11:00
    • 10:00

      Träning P2004-Svart


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch U16


      12:30
    • 11:00

      Träning F2005


      12:15
    • 11:30

      Fardhem Garda BK (hemma) U17


      12:30
    • 11:40

      Februaricupen P2006


      16:00
    • 12:00

      Sollentuna FK, Silverdal M (borta) F2006


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Vasalund Akademi P2008


      13:30
    • 12:30

      Ledarmöte F2005


      15:00
    • 15:00

      Träning P2009-3


      16:00
    • 16:30

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) U17


      17:30
    • 16:30

      Täbyblixten P2007-Orange


      20:00
    • 18:00

      Hammarby P06 Akademi (borta) P2006-Svart


      19:00
    • 18:10

      Märsta IK (hemma) U17


      19:10
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Koord #BådaGrupper P2006


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träningsläger U17


      00:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Träningsläger U17

    • 07:45

      Träning P2008


      09:00
    • 09:00

      Sollentuna FK, Helenelund M (hemma) F2006


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 09:45

      Utprovning kläder P2011


      10:15
    • 10:00

      Träning P2009-2


      11:00
    • 10:15

      Träning P2007-Orange


      12:00
    • 10:40

      Klädprovning P2010-Blå


      11:10
    • 10:45

      Träning P2011


      12:00
    • 11:00

      Träning P2010-Orange


      12:00
    • 11:10

      Utprovning kläder F2010


      11:30
    • 11:20

      Provning av kläder P2009-3


      12:00
    • 11:30

      Utprovning av overall m.m P2009-2


      12:00
    • 11:30

      IFK Haninge (borta) P2006-Svart


      13:30
    • 12:30

      Träning P2004-Svart


      14:15
    • 12:30

      Utprovning profilkläder F2009


      12:50
    • 12:45

      Träning F2004


      14:00
    • 12:50

      Utprovning Bele-Barkarby-kollektion - Vit P2008


      13:20
    • 13:20

      utprovningstillfälle F2008


      14:00
    • 13:30

      Bollstanäscupen P2007-Vit


      18:00
    • 13:30

      Roslagsbro IF U18 (borta) U17


      15:00
    • 13:40

      Utprovning av kläder 2018 P2007


      14:10
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:00

      Träning Damjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Tullinge FK (hemma) Herr


      15:00
    • 14:20

      Material F07 F2007


      14:40
    • 14:40

      Klädprövning P2006


      15:10
    • 14:45

      Träning U16


      17:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:30
    • 15:20

      Utprovning Kläder U14


      16:00
    • 15:30

      Prova kläder P2005-Röd


      16:00
    • 15:30

      Roslagsbro IF U16 (borta) U17


      17:00
    • 17:00

      Overallprovning F2004


      17:20
  • 11Sön
    • 00:00

      Träningsläger U17


      18:00
    • 08:00

      Telenor Winter Cup (Gul/Blå/Röd) P2008


      11:00
    • 08:00

      KFF cupen 2018 P2007


      12:40
    • 09:00

      Träning F2010


      10:30
    • 09:00

      Februari Indoor cup gruppspel F2004


      11:30
    • 09:10

      MultiStjärnCupen P2008


      18:15
    • 09:35

      Älvsjö AIK (hemma) F2004


      09:50
    • 10:00

      Skiljebo SK (borta) F2004


      10:15
    • 10:30

      Träning P2004-Svart


      12:15
    • 11:05

      IFK Lidingö FK Vit (borta) F2004


      11:20
    • 12:00

      Djursholm (borta) P2007-Orange


      13:00
    • 12:30

      Hammarby IF P05-3 (hemma) P2005-Röd


      13:45
    • 13:00

      Träning P2006


      16:00
    • 14:00

      BKV Norrtälje (borta) U17


      15:00
    • 15:00

      Träning P2009-3


      16:00
    • 15:00

      IFK Österåker FK (hemma) P2004-Vit


      17:00
    • 17:00

      IFK Österåker FK (hemma) P2004-Vit


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 19:00

      IFK Stocksund (borta) F2005


      20:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 09:00

      USM -Futsal U17


      00:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Koordinationstester P2006


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      BP 06 21 U (borta) P2006-Svart


      20:00
    • 19:05

      Kubikenborgs IF (borta) U17


      20:00
  • 17Lör
    • Heldag

      USM -Futsal U17

    • Heldag

      Februari Indoor P2008

    • 08:00

      Februari Indoor P2009-3


      12:00
    • 08:15

      Träningsmatch borta mot Österåker Damjuniorer


      11:45
    • 08:30

      Träningsmatch mot Ekerö P2008


      10:30
    • 09:00

      Vasalunds IF (hemma) F2007


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 09:45

      Träning P2007-Orange


      12:00
    • 09:50

      jönköping södra (hemma) U17


      10:50
    • 10:00

      Träning P2011


      11:15
    • 10:00

      Träning P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Tullinge TP -Grön (borta) F2007


      10:30
    • 10:00

      Träning U16


      12:00
    • 11:00

      Träning P2010-Orange


      12:00
    • 12:00

      Bele Gul Indoor Cup - grupp 1 P2008


      17:00
    • 12:30

      Träning P2004-Svart


      14:15
    • 12:45

      Träning F2004


      14:00
    • 13:20

      Vintercupen Extra svår U14


      21:00
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:25

      Torslanda IK (hemma) U17


      15:25
    • 14:45

      Träning U16


      17:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:30
    • 15:25

      Bele Gul Indoor cup grupp 2 P2008


      19:55
    • 16:00

      Älta IF (hemma) Herr


      18:00
  • 18Sön
    • 00:00

      USM -Futsal U17


      19:00
    • 08:00

      Träning P2008


      09:00
    • 08:00

      Februari Indoor P2009-3


      12:00
    • 08:00

      Träning P2007


      09:00
    • 09:00

      Träning F2010


      10:30
    • 09:00

      Håbo FF (hemma) F2007


      10:00
    • 09:00

      Vinter7an F2008


      11:00
    • 09:30

      Koord #BådaGrupper P2006


      11:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK (borta) P2004-Vit


      13:00
    • 11:00

      Träning P2010-Blå


      12:00
    • 11:30

      FBK Karlstad (hemma) U17


      12:30
    • 12:00

      Turnering i Kungsängen P2009-4


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch U16


      13:30
    • 12:30

      Enskede P05 Grön (hemma) P2005-Röd


      13:45
    • 13:40

      Vintercupen Medel U14


      21:00
    • 14:00

      Bele Barkarby P07 - Mälarhöjdens IK P2007-Orange


      15:00
    • 14:50

      Februari Indoor cup slutspel F2004


      18:00
    • 15:00

      Sollentuna FK (hemma) F2005


      16:00
    • 15:35

      Spånga IS (hemma) F2004


      15:50
    • 16:00

      Bele Barkarby P07 - Aik P07 svart P2007-Orange


      17:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF (borta) U17


      17:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      IK Sirius Akademi (borta) P2004-Svart


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träningsmatch P2008


      18:00
    • 17:00

      Koord #Båda P2006


      18:30
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch U16


      19:30
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
    • Heldag

      Sportlovsledigt från Fotbollen F2008

    • 14:50

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 18:00

      Sportlovsledigt P2007-Orange


      00:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 27Tis
    • Heldag

      Sportlovsledigt från Fotbollen F2008

    • Heldag

      Sportlovsledigt P2007-Orange

    • 17:00

      Träningsmatch, Mixat Belelag, mot Spånga P2008


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:15
  • 28Ons
    • Heldag

      Sportlovsledigt från Fotbollen F2008

    • Heldag

      Sportlovsledigt P2007-Orange

    • 18:15

      Träning U16


      19:15