Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Asmundtorps IF

Följ

Asmundtorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 18:00

      Teckomatorp 3 (hemma) Dart


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning PF-1315


      11:00
    • 12:30

      Dösjöbro IF 1 (hemma) P-0709


      13:00
    • 13:40

      Svalövs BK (borta) P-0709


      14:10
    • 14:50

      Glumslövs FF (hemma) P-0709


      15:20
    • 15:40

      Trollenäs IF (hemma) P-0709


      16:10
  • 8Mån
    v.15
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning PF-1012


      11:30
    • 13:00

      IK Bergandy (hemma) Herrar


      15:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Hyllinge GIF (borta) PF-0406


      02:00
    • 10:00

      Träning PF-1315


      11:00
    • 10:00

      Glumslövs FF vit (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Stehags AIF (borta) P-0709


      12:00
    • 12:45

      Eslövs BK rödsvart (borta) P-0709


      14:45
    • 14:00

      Råå IF (borta) Damer


      16:00
  • 15Mån
    v.16
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
      Asmundorps IF Dartklubbstuga
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 18:00

      Pikado 2 (hemma) Dart


      22:00
    • 19:00

      Simrishamn 1 (borta) Dart


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 18:30

      Ekeby GIF (borta) Herrar


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Hörby FF svart (hemma) P-0709


      12:00
    • 12:00

      BK Landora (hemma) P-0709


      14:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (borta) PF-0406


      02:00
    • 10:30

      Billeberga GIF (borta) PF-1012


      12:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 19:00

      Atlantis (borta) Dart


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 26Fre
    • 19:00

      Stehags AIF (borta) Damer


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (borta) PF-0406


      02:00
    • 10:00

      IK Wormo vit (hemma) PF-1012


      12:00
    • 12:00

      Maglasäte IF gul (borta) P-0709


      14:00
  • 29Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-0709


      19:00
    • 18:00

      Atlantis 2 (hemma) Dart


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00