Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arnäs IF
Välj lag

Juli 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:30

      Träning Division 5


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Moelven/Anundsjö (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Modo FF (hemma) F-08


      19:30
    • 19:15

      Bondsjöhöjden (borta) F-06


      20:45
  • 3Ons
    • 17:00

      Björna IF (hemma) F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning Damer div 3


      18:45
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:45

      Köpmanholmen-Bjästa FF F03-04 (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Domsjö (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Domsjö IF 1 (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Långsele AIF (hemma) Division 5


      21:00
  • 4Tor
    • 15:00

      Träning F-04


      16:30
    • 18:00

      Sommaravslutn P-08


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Anundsjö IF (hemma) Damer div 3


      21:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
  • 5Fre
    • 19:00

      Sollefteå GIF FF P04 (borta) P-03


      21:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:45

      Sammandrag med Husum P-12


      12:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.28
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
      HRA
      Samlingstid: 09:45
  • 13Lör
    • 09:00

      Träningsläger i Mjällom P-06


      00:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsläger i Mjällom P-06


      20:00
    • 07:00

      Avresa Gothia Cup 2019 F-04


      19:00
  • 15Mån
    v.29
    • 13:00

      AIK FF (borta) F-04


      14:00
  • 16Tis
    • 13:50

      Cadamu GDL (hemma) F-04


      14:50
  • 17Ons
    • 13:40

      Torna Hällestads IF (borta) F-04


      14:40
  • 18Tor
    • 14:30

      Stenungsunds IF (borta) F-04


      15:30
  • 19Fre
    • 08:30

      Hemresa Gothia Cup 2019 F-04


      21:30
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Gideälvdal (borta) F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 20:30

      Träning Division 5


      21:45
  • 31Ons