Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arnäs IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      KB65 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Domsjö IF (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Moelvens FC P05/07 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Forsmo IF/Långsele AIF (borta) F-05


      15:00
    • 16:00

      KB 65 (borta) P-05


      17:30
  • 2Sön
    • 10:00

      BLTG Björna (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      KB65 (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-09


      11:30
    • 10:30

      Hägglunds 4 (borta) P-10


      11:30
    • 12:00

      Bortamatch, Hägglunds 2 - Arnäs 2 P-11


      13:00
    • 12:00

      Husum (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Själevad 1 (borta) P-10


      15:00
    • 14:30

      Husums IF FK (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Sidensjö IK (borta) F-09


      16:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 16:00

      Hägglunds (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Härnösands SK F05 (hemma) F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Domsjö 1 (borta) F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Lagjobb F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Själevad (borta) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:15

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 17:30

      Domsjö IF (borta) F-09


      19:00
    • 18:00

      Moelven (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Seriematch mot BK Örnen F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Själevads IK lag 2 (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:45
    • 19:15

      Träning P-03


      20:45
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      BLTG Björna (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      BK Örnen2 (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Forsmo IF (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Högakusten (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Modo FF F03/04 (borta) F-04


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 6Tor
    • 08:00

      Arrangörer DM F-05


      15:00
    • 09:00

      BK Örnen F05 (grupp 2) (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      Domsjö IF F05 (grupp 1) (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      Domsjö IF F04 (hemma) F-04


      10:00
    • 10:00

      KB 65 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Själevads IF (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      Moelven (hemma) P-09


      13:00
    • 11:50

      Själevads IK F03/04/05 (borta) F-04


      12:50
    • 12:00

      Härnösands SK (grupp 1) (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF -05 (grupp 2) (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Härnösands SK F04 (hemma) F-04


      14:00
    • 13:00

      Själevad (hemma) P-09


      14:30
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:45
    • 20:30

      Träning F-03


      21:30
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      Moffe BK/Älgarna (borta) P-04


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Arnäsdagen 2019 F-07

    • Heldag

      Arnäsdagen F-05

    • Heldag

      Anmälan Rödbäckscupen P-09

    • 08:30

      BK Örnen F 05 (borta) F-05


      10:30
    • 09:00

      BK Örnen (borta) F-06


      10:00
    • 09:00

      Själevads IK (hemma) F-07


      10:30
    • 09:00

      Domsjö IF P07 Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag F-12


      12:20
    • 09:00

      ARNÄSDAGEN F-11


      16:00
    • 09:30

      Arnäs GUL - Hörnefors P-08


      11:00
    • 09:30

      GUIF-Arnäs BLÅ P-08


      11:00
    • 10:00

      Hägglunds IoFK (hemma) P-05


      11:30
    • 10:00

      Hemmamatch, Arnäs 1 - BK Örnen 2 P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Själevad 1 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:30

      Kramfors (hemma) F-06


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:00

      Domsjö 2 (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Match mot Domsjö 1 F-11


      12:00
    • 11:30

      Flyttad match mot Anundsjö P-06


      13:00
    • 12:00

      Hemmamatch, Arnäs 2 - BK Örnen 1 P-11


      13:00
    • 12:00

      Anundsjö (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Moälvsserien P-12


      16:15
    • 13:00

      Match mot Modo F-11


      14:00
    • 13:00

      Domsjö 1 (hemma) F-10


      14:00
    • 13:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:15

      Själevad (borta) F-06


      15:15
    • 15:00

      Sunderby SK (borta) F-03


      17:00
    • 15:45

      Domsjö (hemma) F-06


      16:45
  • 9Sön
    • Heldag

      Anmälan Rödbäckscupen P-09

    • 09:00

      Bussbycup F-09


      18:00
    • 09:00

      Domsjö 2 (borta) F-09


      10:00
    • 11:00

      Domsjö 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Moelvens FC (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Domsjö Blå (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Sävar - Arnäs GUL P-08


      13:00
    • 12:00

      Röbäcks BLÅ - Arnäs BLÅ P-08


      13:30
    • 12:30

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Sollefteå GIF (borta) P-05


      14:15
    • 14:00

      Hägglunds Vit (borta) F-09


      15:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (borta) F-03


      16:00
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      Anundsjö IF P05-06 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Skorpeds IF (borta) F-08


      18:00
    • 16:15

      Sollefteå GIF (hemma) P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Arnäs IF 1 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Arnäs IF 2 (borta) P-03


      20:00
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Bollsta IK (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Domsjö blå (borta) F-06


      20:30
    • 19:00

      Höga Kusten (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle P-09


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
      HumanResurs U-11
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Gideälvdal (hemma) P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Härnösands SK F04 (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Träning Damer div 3


      20:30
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Bortamatch, BK Örnen 2 - Arnäs 2 P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Sidensjö IK (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:15

      Träning Division 5


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 14Fre
    • 16:00

      Hudik cup 2019 F-07


      00:00
    • 16:00

      Hudik cup 2019 F-07


      00:00
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 16:50

      Värtans IK (hemma) P-05


      17:50
    • 17:20

      Njurunda IK (hemma) F-07


      19:00
    • 19:20

      Gefle IF (hemma) F-05


      20:20
  • 15Lör
    • Heldag

      Hudik cup 2019 F-07

    • Heldag

      Hudik cup 2019 F-07

    • 06:30

      Varuplock Damer div 3


      13:00
    • 08:00

      IFK Viksjö (borta) F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      BK Örnen1 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Domsjö IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:30

      Täby FK Blå (borta) F-05


      11:30
    • 11:30

      Domsjö 2 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      BK Örnen2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:10

      Strömsbergs IF (borta) P-05


      13:10
    • 12:40

      Älvsjö AIK FF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Lira BK (hemma) F-03


      15:00
    • 14:30

      Moelven (borta) F-10


      15:30
    • 14:40

      Ope IF (hemma) F-05


      15:40
    • 16:20

      Selånger FK Blå (borta) P-05


      17:20
    • 18:40

      Kungsnäs FC (borta) F-07


      20:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Hudik cup 2019 F-07


      18:00
    • 00:00

      Hudik cup 2019 F-07


      19:00
    • 09:40

      Domsjö IF Blå (hemma) F-05


      10:40
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-08


      14:00
    • 10:00

      Själevads IK P06 Grön (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Bortamatch, KB 65 - Arnäs 1 P-11


      13:30
    • 12:10

      Täby FK Svart (borta) F-05


      13:10
    • 12:15

      BK Örnen2 (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Moelven (hemma) F-09


      14:00
    • 12:40

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF (hemma) F-09


      15:30
    • 14:30

      BORTAMATCH Moälvsserien F-11


      16:00
    • 14:30

      Remsle (hemma) F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:30

      Självevad 2 (borta) P-10


      16:30
    • 15:30

      IFK Östersund (hemma) F-05


      16:30
    • 16:00

      Högakusten (borta) Damer div 3


      18:00
    • 16:00

      Sidensjö IK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      KB 65 (hemma) P-09


      17:30
    • 17:00

      Domsjö 2 (borta) F-10


      18:00
    • 17:30

      BK Örnen (hemma) P-09


      19:00
    • 17:30

      Själevad (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen P 07 (borta) P-07


      21:00
  • 17Mån
    v.25
    • 10:00

      Fotbollskola P-09


      00:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Bik Sportklubb (borta) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 18Tis
    • Heldag

      Fotbollskola P-09

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Själevad IK P04 (hemma) P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Mariehem SK (hemma) F-03


      21:00
    • 19:00

      Gottne 2/Mellansel (borta) Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 19Ons
    • Heldag

      Fotbollskola P-09

    • 11:00

      Varuplock Damer div 3


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      HEMMAMATCH Moälvsserien F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Gideälvdal UF (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Hägglunds IOFK Röd (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Fikaförsäljning Division 5


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Modo FF (hemma) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Bik Sportklubb P04 (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Remsle UIF FF F03-04 (borta) F-04


      21:00
  • 20Tor
    • 00:00

      Fotbollskola P-09


      15:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) Damer div 3


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Domsjö IF 2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Härnösands FF (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Härnösand (hemma) P-05


      13:30
    • 14:00

      Hägglunds IOFK Röd (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hemmamatch, Arnäs 1 - Modo 1 P-11


      15:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      Modo FF P05/06 (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Hemmamatch, Arnäs 2 - KB 65 P-11


      17:00
    • 15:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Själevads IK (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Härnösand 2 (hemma) F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 18:00

      Höga Kusten (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Hägglunds IoFK P 07 lag 2 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 11:00

      Varuplock Damer div 3


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning Division 5


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03


      20:45
  • 25Tis
    • 17:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:45
    • 19:00

      Själevads IK vit (borta) F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 20:00

      Modo FF P04 (borta) P-04


      22:00
    • 20:00

      MoDo P04 (borta) P-05


      21:30
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Själevads IK (borta) F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning Damer div 3


      19:00
    • 18:00

      Husum IF (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      KB-65 (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds 3 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:15

      Arnäs IF F-05 gul (hemma) F-05


      20:15
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) F-07


      20:00
    • 19:00

      Härnösand FC United (borta) Division 5


      21:00
    • 19:00

      Kramfors Alliansen P04 (borta) P-03


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      BK Örnen (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Division 5


      19:15
    • 18:00

      Moelven (hemma) F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Gideälven (borta) Damer div 3


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Gideälvdal (hemma) F-10


      20:00
  • 28Fre
    • 10:00

      Piteå Summer Games F-03


      00:00
    • 14:00

      Örncupen 2019 F-07


      00:00
    • 14:15

      Örncupen F-08


      00:00
    • 15:00

      Själevad F09 (borta) F-08


      16:00
    • 16:00

      Ersmarks IK (borta) F-07


      17:30
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      Friska Viljor FC 2 (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      BK Örnen F09 (borta) F-08


      20:00
    • 19:00

      Långsele AIF/HH64 (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar A-lagsmatch P-10


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Piteå Summer Games F-03

    • Heldag

      Örncupen 2019 F-07

    • Heldag

      Örncupen F-08

    • Heldag

      Hangarcupen 2019 F-10

    • 08:00

      Gideälvdal (hemma) F-08


      09:00
    • 10:00

      Mellansels IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) F-07


      12:30
    • 11:00

      Moelven (borta) F-09


      12:30
    • 12:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-07


      13:30
    • 14:00

      BK Örnen F08 (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Remsle UIF (hemma) F-07


      17:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Piteå Summer Games F-03


      18:00
    • 00:00

      Örncupen 2019 F-07


      18:00
    • 00:00

      Örncupen F-08


      14:00
    • 10:00

      Älandsbro AIK (borta) F-07


      11:30
    • 10:00

      Remsle UIF (hemma) F-07


      11:30
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      BIK Härnösand (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-07


      16:30
    • 15:00

      Träning F-12


      16:15
    • 15:00

      BORTAMATCH Moälvsserien F-11


      17:30
    • 16:00

      Domsjö 3 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Domsjö IF P07 Blå (hemma) P-07


      18:00
    • 16:30

      Bortamatch, Modo 1 - Arnäs 2 P-11


      18:00
    • 18:00

      Bortamatch, Modo 2 - Arnäs 1 P-11


      19:30
    • 18:00

      Gideälvdal (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 19:30

      Träning Division 5


      21:00