Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Alets IK

Följ

Alets IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Alets IK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:15

      Träningsmatch P-09


      12:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:30

      Träning P10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07/08


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 16:00

      F13 träningsmatch HGH F-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 10:30

      DFK Hasko (borta) F-10


      12:30
    • 10:30

      Träning P10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07/08


      12:00
    • 11:30

      IF Leikin Orange (borta) P-09


      12:30
    • 16:00

      BK Astrio (borta) F-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Livesändning från serie F-10


      19:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:30

      Snöstorp Nyhem FF Röd (hemma) F-07/08


      12:00
    • 11:00

      Oskarströms IS (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2012


      12:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Träning P10/11


      12:00
    • 10:30

      Laholms FK (hemma) F-07/08


      12:30
    • 11:10

      Snöstorp Nyhem FF grön (borta) P-09


      12:20
    • 12:00

      Trönninge (borta) P-07/08


      13:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Målvaktsträning P-09


      17:30
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning F-10


      11:15
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Getinge IF (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2012


      12:00
    • 11:00

      Träning P-2013


      12:00
    • 13:00

      Skrea IF (borta) F-07/08


      15:00
      Skrea IP 3
      Serie: Div. 11 Flickor (12 år) Södra
      Anteckning: Vi hörs i veckan om transport och samlingstid!
      Resultat och referat
  • 24Sön
    • 10:00

      IF Böljan Falkenberg Vit (borta) F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Träning P10/11


      12:00
    • 10:30

      Trönninge IF Vit (borta) P-09


      11:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
  • 25Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 17:30

      Bonusträning F-07/08


      18:45
  • 29Fre
    • 18:00

      IF Centern (borta) F-07/08


      20:00
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 10:30

      Träning P10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Skrea IF (hemma) F-10


      12:30
    • 16:30

      Knäreds IK (hemma) P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00