Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga HK

Följ

Åkersberga Handbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup PA 01/02/03

    • Heldag

      Skadevi Cup 2018 P-13

    • 13:30

      Träningsmatch Täby P-8/9


      15:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:15

      Täby HBK (borta) P-13


      20:15
  • 10Lör
    • 09:00

      Matcher i Hackstahallen F-9/10 år


      11:30
      Hackstahallen
      Samlingsinformation: Hackstahallen
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: På lördag är det dax för 2:a matchomgången och då på hemmaplan i Hackstahallen. 1:a matchen spelar vi kl 09.00 mot AIK och den andra kl 10.00 mot Tyresö. Vi samlas i Hackstahallan kl 08.30.
    • 10:20

      Lidingö SK (borta) P-14


      12:20
    • 12:00

      AIK (hemma) F-11/12


      13:00
    • 14:30

      IFK Tumba HK 2 (hemma) P-13


      16:30
    • 15:30

      Skuru IK 2 (hemma) F-11/12


      16:30
    • 16:30

      Täby HBK 2 (hemma) Flickor14


      18:30
    • 17:30

      IK Bolton 2 (hemma) P-14


      19:30
  • 11Sön
    • 10:00

      HK Roslagen (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning Handbollskolan


      19:00
    • 11:30

      Sollentuna HK 2 (borta) P-12


      13:30
    • 11:45

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) Flickor14


      14:00
    • 13:30

      Vallentuna HK (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      Sollentuna HK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Tyresö Handboll (borta) P-13


      17:00
    • 18:00

      Träning Flickor14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11/12


      20:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:15

      Handbollstrean Flickor14


      20:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 20:00

      Träning P-13


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Spånga HK (hemma) P-11


      11:00
    • 09:50

      Spånga HK (hemma) F-11/12


      10:50
    • 11:30

      IFK Strängnäs (hemma) P-13


      13:30
    • 12:30

      Westermalms IF HK (hemma) P-11


      14:30
    • 13:30

      AIK (hemma) P-13


      15:30
    • 14:00

      Matcher i Skuruhallen P-10


      16:30
    • 14:30

      Huddinge HK 3 (hemma) Flickor14


      16:30
    • 17:00

      Bollstanäs SK (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 18Sön
    • 09:45

      Hammarby IF HF 3 (borta) P-12


      11:45
    • 10:00

      Träning P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning Handbollskolan


      19:00
    • 11:15

      VästeråsIrsta HF (borta) P-12


      13:15
    • 14:30

      Skuru IK 2 (borta) P-14


      16:30
    • 15:00

      Spånga HK (borta) PA 01/02/03


      16:00
    • 15:20

      P9 (hemma) P-8/9


      17:50
    • 18:00

      Träning P-13


      20:00
    • 18:00

      Träning Flickor14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11/12


      20:00
    • 19:50

      HK Silwing/Troja (borta) PA 01/02/03


      21:50
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      USM i Örebro P-14

    • 10:00

      AIK 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:45

      Vallentuna HK (borta) F-11/12


      11:45
    • 10:50

      Hammarby IF HF 3 (hemma) P-12


      12:50
    • 11:00

      Enköpings HF (borta) PA 01/02/03


      13:00
    • 11:45

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-11/12


      12:45
    • 13:10

      IF Swithiod HK (borta) PA 01/02/03


      15:10
    • 14:10

      VästeråsIrsta HF (hemma) P-12


      16:10
    • 15:10

      Spånga HK 3 (hemma) Flickor14


      17:10
    • 16:10

      Spånga HK 2 (borta) Flickor14


      18:10
    • 20:30

      Nattvandring föräldrar PA 01/02/03


      00:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Matcher i Tibblehallen F-9/10 år


      11:30
    • 11:00

      Träning Handbollskolan


      19:00
    • 13:00

      Sollentuna HK (borta) P-14


      15:00
    • 13:10

      Skå IK (borta) P-11


      15:10
    • 14:10

      Spånga HK (borta) P-13


      16:10
    • 15:00

      Uppsala HK (borta) P-11


      17:00
    • 15:30

      Rosersbergs IK (borta) A-lag Damer


      17:30
    • 16:40

      HK Cliff (borta) P-13


      18:40
    • 18:00

      Träning Flickor14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11/12


      20:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre