Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga HK

Följ

Åkersberga Handbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Lidingö SK (hemma) Flickor14


      11:00
    • 10:00

      Kungsängens SK (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      P9 (hemma) P-8/9


      13:30
    • 11:40

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-12


      13:40
    • 11:45

      Uppsala HK (borta) F-11/12


      13:45
    • 12:00

      2,5 timme (hemma) P-10


      14:30
    • 12:45

      Vallentuna HK (borta) F-11/12


      14:45
    • 16:50

      Skogås HK 2 (borta) P-13


      18:50
  • 7Sön
    • 09:00

      Skånela IF 2 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Sannadals SK 2 (borta) P-13


      12:00
    • 10:50

      Vallentuna HK (borta) P-11


      12:50
    • 11:00

      Träning Handbollskolan


      19:00
    • 12:10

      IFK Tumba HK (borta) PA 01/02/03


      14:10
    • 14:00

      Kungsängens SK (borta) PA 01/02/03


      16:00
    • 14:00

      Vassunda IF (hemma) Flickor14


      16:00
    • 16:00

      Spånga HK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:15

      Uppsala HK (borta) P-14


      19:15
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11/12


      20:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:45

      Sannadals SK (borta) Flickor14


      11:45
    • 09:45

      Skuru IK 3 (hemma) F-11/12


      10:45
      Hackstahallen
      Serie: Flickor_Newbody Cup
      Samlingsinfo: Vi samlas i Hackstahallen en timma innan match.
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Första matchen i Newbody Cup!
      Resultat och referat
    • 12:45

      Vassunda IF (hemma) F-11/12


      13:45
    • 13:30

      Lidingö SK (borta) P-11


      15:30
    • 13:45

      Skånela IF (hemma) PA 01/02/03


      15:45
    • 14:40

      Huddinge HK (borta) P-14


      16:40
    • 15:00

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Lidingö SK (hemma) PA 01/02/03


      17:00
    • 16:30

      Alfta GIF HF (hemma) A-lag Damer


      18:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:00

      USM Flickor14


      20:00
    • 09:00

      AIK (hemma) P-12


      11:00
    • 09:45

      Spånga HK 2 (hemma) P-14


      11:45
    • 12:20

      HK Cliff 2 (hemma) P-12


      14:20
    • 13:20

      Hammarby IF HF (hemma) Flickor14


      15:20
    • 15:40

      Tyresö Handboll 2 (borta) PA 01/02/03


      17:40
    • 16:00

      Borlänge HK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:20

      VästeråsIrsta HF (hemma) Flickor14


      19:20
    • 18:00

      Tyresö Handboll (borta) PA 01/02/03


      20:00
  • 21Sön
    • 08:00

      USM Flickor14


      17:00
    • 10:20

      Arbrå HK (hemma) Flickor14


      12:20
    • 10:30

      Spånga HK 2 (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      Matcher i Skogås P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning Handbollskolan


      19:00
    • 12:10

      Skogås HK 2 (borta) P-11


      14:10
    • 12:40

      Westermalms IF HK (borta) P-11


      14:40
    • 13:30

      Spånga HK (borta) P-11


      15:30
    • 14:20

      Uppsala HK 1 (hemma) Flickor14


      16:20
    • 16:30

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-11/12


      17:30
    • 17:15

      Djurgårdshof IK (borta) F-11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning Flickor14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11/12


      20:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:30

      Domarutbildning, del 2 Flickor14


      19:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Domstutbildning del 2 P-14


      20:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning P-13


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Flickor14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00