Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      Träningsmatch på storplan P-11A


      12:00
    • 11:00

      Täby FC (A) (borta) F-05


      13:00
    • 12:30

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) B-lag Damer


      14:30
    • 14:45

      Träningsmatch Vallentuna P06 P-06CD


      16:00
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
  • 2Mån
    v.10
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 20:15

      Huddinge IBS (A) (borta) DJ


      22:15
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 19:00

      Möte P06 Klubbrummet


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:15

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-03/04


      22:15
    • 20:30

      Dam A-lag Klubbrummet


      21:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 20:20

      Tungelsta IF/Västerhaninge IBK (borta) HJ


      22:20
  • 7Lör
    • 09:00

      Träningsmatch på storplan mot P11or P-11A


      12:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:30

      Väsby AIK (hemma) F-07


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-06CD


      11:30
    • 10:30

      Täby FC (B) (hemma) F-09


      11:30
    • 10:30

      Sundbybergs IK (borta) P-10B


      11:30
    • 11:00

      Värmdö IF (A) (borta) P-08A


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) P-09A


      12:30
    • 12:00

      Täby FC (A) (borta) P-09B


      14:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:30

      Jakobsbergs IBF (hemma) F-06


      14:30
    • 12:30

      Vaxholms IBF (borta) P-09B


      14:30
    • 13:30

      Gå in med damlaget F-10


      14:30
    • 13:30

      Sargvakt F-05


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:15

      Djurgårdens IF IBS (B) (borta) P-05


      16:15
    • 15:00

      H3 match HJ


      17:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK (borta) B-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Vaxholms IBF (hemma) F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) P-06AB


      18:30
    • 17:15

      Järfälla IBK (hemma) F-05


      18:15
    • 18:00

      Sollentuna IBF (borta) P-08B


      19:00
    • 18:30

      Töjnan IBK (hemma) HJ


      20:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:00

      P07 Klubbrummet


      11:30
    • 10:15

      Bele Barkaby IF IBF (A) (hemma) P-08B


      11:15
    • 10:45

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) F-08


      11:45
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-08


      12:15
    • 11:30

      Sigtuna IF IBK (B) (borta) P-09A


      12:30
    • 11:45

      Cup på storplan mot P11or P-11A


      14:00
    • 13:00

      Huddinge IBS (borta) F-07


      14:00
    • 13:15

      Örby IS (hemma) P-04-


      14:15
    • 14:00

      Enebybergs IF (A) (borta) P-10A


      15:00
    • 14:30

      Högdalens AIS (hemma) F-06


      16:30
    • 15:45

      Silverdals IF (hemma) P-06CD


      17:00
    • 16:45

      Älvsjö AIK IBF (borta) Herr


      18:45
    • 17:00

      Nykvarns IF (borta) DJ


      19:00
    • 17:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) P-06AB


      19:00
    • 17:15

      Vaxholms IBF (borta) HJ


      19:15
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 18:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-04-


      19:15
    • 18:30

      Ängby IF (borta) P-05


      20:30
    • 19:30

      Sigtuna IF IBK Damjunior (hemma) F-03/04


      21:30
  • 9Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Möte Flickor Röd 05/06/07 Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Möte Ackerscupen Klubbrummet


      20:00
    • 19:45

      AIK IBF (A) (hemma) DJ


      21:45
    • 20:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) HJ


      22:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 18:30

      F06 Klubbrummet


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 20:15

      Sköndals IK (borta) F-03/04


      22:15
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Ackers Ungdomsråd Klubbrummet


      18:00
    • 17:00

      Ungdomsråd F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:30
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      21:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
  • 14Lör
    • 00:00

      Farsta IBK (hemma) Herr


      02:00
    • 14:00

      Träning F-05


      15:00
  • 15Sön
    • 00:00

      AIK IBF (borta) Dam


      02:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:45

      Träning F-05


      18:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 15:00

      Jobba på Coop - Fredag HJ


      19:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 16:00

      Fysträning utomhus P-11A


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
  • 23Mån
    v.13
    • 17:30

      Träning F-05


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      18:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Uppföljning P06 Klubbrummet


      20:00
      Klubbrummet
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      21:30
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 31Tis