Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:15

      Silverdals IF (hemma) P-09A


      10:15
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) P-09B


      12:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:15

      Silverdals IF (hemma) P-09A


      12:15
    • 12:00

      P10 matchgenomgång Klubbrummet


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:15

      Farsta IBK (hemma) P-08A


      14:15
    • 12:30

      Hässelby SK IBK (hemma) P-04-


      13:30
    • 13:15

      Danderyds SK IBF (hemma) P-10A


      14:15
    • 14:00

      Täby FC (B) (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Bortamatch mot Täby FC (B) P-05


      15:30
    • 14:15

      Danderyds SK IBF (C) (hemma) P-09B


      16:15
    • 15:15

      IK Tomtberga (B) (hemma) F-08


      16:15
    • 16:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) P-06CD


      17:30
    • 16:15

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) F-07


      17:15
    • 16:15

      Hammarby IF IBF (borta) F-06


      18:15
    • 17:15

      Väsby IBK (hemma) F-05


      19:15
    • 18:30

      Vendelsö IK (hemma) P-04-


      19:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-10


      10:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:15

      Täby FC (A) (hemma) P-06CD


      10:30
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:30

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:45

      Hässelby SK IBK (hemma) P-04-


      12:45
    • 12:00

      Töjnan IBK (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-08B


      13:00
    • 13:00

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-06AB


      15:00
    • 13:15

      Bro IK (borta) F-08


      14:15
    • 13:30

      Träningsmatcher på storplan P-11A


      16:00
    • 14:00

      Rotebro IS IBK (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK IBK (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Töjnan IBK (borta) F-03/04


      16:00
    • 14:15

      Arlanda IBK (hemma) HJ


      16:15
    • 15:15

      Silverdals IF (borta) F-09


      16:15
    • 16:00

      Värmdö IF (hemma) DJ


      18:00
    • 16:00

      Derbycup mot Ackers P12or P-11A


      18:00
    • 16:00

      Derby mellan Acker Pojkar 11 och 12 P-12A


      18:00
    • 17:45

      Vaxholms IBF (A) (hemma) B-lag Herrar


      19:45
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 19:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-05


      21:15
  • 3Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Flickor Röd möte F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Ledarmöte med F05, F06, F07 F-06


      21:00
    • 19:00

      Möte Flickor Röd Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:15

      Huddinge IBS (A) (borta) HJ


      21:15
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Täby FC (borta) DJ


      22:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 5Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Spelar råd F-06


      18:00
    • 17:00

      Ungdomsråd kaptener P-04-


      18:00
    • 17:00

      Ungdomsråd Ackers Åkersberga IBF


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:15

      Vallentuna IBK (hemma) P-06AB


      19:45
    • 19:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) F-03/04


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:00

      Knatteliga för P12 i Danderyd P-12A


      11:30
    • 09:15

      Väsby AIK (B) (hemma) P-07


      11:15
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Storvreta IBK (hemma) Dam


      14:00
    • 12:00

      Sargvakt P-06AB


      14:00
    • 12:00

      Sargvakt P-05


      14:00
    • 13:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-05


      15:15
    • 13:45

      FBI Tullinge (B) (borta) P-09A


      14:45
    • 14:00

      Vendelsö IK (borta) P-08A


      16:00
    • 14:30

      Vallentuna IBK (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Sargvakt P-06AB


      17:00
    • 15:00

      Balrog B/S IK (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Sargvakt P-05


      17:00
    • 15:15

      Kälvesta FBC (borta) B-lag Herrar


      17:15
    • 15:45

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-04-


      16:45
    • 17:30

      Älvsjö AIK IBF (B) (hemma) F-06


      19:30
    • 18:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-07


      19:45
    • 18:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-08


      19:45
  • 9Sön
    • 09:00

      Sigtuna IF IBK (borta) P-10A


      11:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:15

      Värmdö IF (B) (hemma) P-07


      11:15
    • 10:00

      Solna IK (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:15

      Töjnan IBK (borta) P-09B


      12:15
    • 10:15

      Åkersberga IBF (C) (hemma) P-09A


      11:15
    • 10:15

      Åkersberga IBF (C) (hemma) P-08B


      11:15
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Rosersbergs IK (hemma) P-08B


      12:15
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (hemma) F-09


      13:15
    • 12:15

      Silverdals IF (A) (borta) F-08


      13:15
    • 12:15

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) F-07


      13:15
    • 13:00

      Erikslunds KF (hemma) P-09B


      15:00
    • 13:15

      Sundbybergs IK (hemma) F-06


      15:15
    • 13:15

      Ängby IF (B) (borta) P-05


      15:15
    • 13:45

      Vaxholms IBF (borta) P-06CD


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna IBK (C) (hemma) P-10B


      16:00
    • 14:30

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-03/04


      16:30
    • 14:45

      Dam B-lag Klubbrummet


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (C) (hemma) F-10


      16:00
    • 15:45

      Träning P-11A


      17:15
    • 16:00

      Älta IF (borta) F-07


      17:00
    • 16:15

      Täby FC (B) (hemma) B-lag Damer


      18:15
    • 17:15

      Föräldramöte P-11A


      18:15
    • 18:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) HJ


      20:00
    • 18:00

      Silverdals IF (A) (borta) P-07


      20:00
    • 19:30

      Nacka Wallenstam IBK (A) (hemma) P-04-


      20:30
    • 20:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) DJ


      22:15
  • 10Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-06CD


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Röd ledarmöte F-06


      20:00
    • 19:00

      Flickor Röd 05/06/07 Klubbrummet


      22:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (borta) F-03/04


      21:15
    • 19:20

      Farsta IBK (A) (borta) HJ


      21:20
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:45

      Väsby AIK (borta) P-06AB


      20:45
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 12Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      P05 Klubbrummet


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Info om Prag för spelare och föräldrar P-05


      20:30
    • 20:00

      Sköndals IK (borta) DJ


      22:00
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Träning F-05


      21:30
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:30
      Sporthallen Hall B
    • 09:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-09A


      10:15
    • 10:00

      Cup Waxholm 15/2 F-11


      12:00
    • 10:15

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P-08A


      12:15
    • 10:15

      Ekerö IK (borta) P-07


      12:15
    • 11:00

      Duvbo IK (B) (borta) P-09A


      12:00
    • 11:00

      Väsby AIK (borta) P-08B


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:15

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) P-07


      13:15
    • 12:00

      Träning F12-13


      18:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:15

      Danderyds SK IBF (hemma) P-07


      14:15
    • 13:00

      Väsby AIK (A) (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Knatteligan, Vaxholm P-12B


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Sargvakt P-05


      16:00
    • 16:00

      Täby FC (D) (hemma) F-05


      18:00
    • 16:00

      Bowling/tacokväll P-09B


      18:00
    • 17:15

      Örby IS (borta) F-06


      19:15
    • 17:15

      Vallentuna IBK (hemma) P-06AB


      19:15
    • 18:00

      Täby FC (C) (borta) F-07


      19:00
    • 18:30

      Farsta IBK (hemma) F-03/04


      20:30
    • 20:30

      Nattvandring P-07


      23:55
  • 16Sön
    • 08:00

      Knattecup Skogås/Trångsund P-13


      18:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:00

      Täby FC Cup P-11A


      15:00
    • 09:15

      Vaxholms IBF (hemma) F-08


      10:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:15

      FBI Tullinge (hemma) F-07


      11:15
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-06CD


      12:30
    • 11:30

      Töjnan IBK (borta) F-09


      12:30
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-09B


      14:00
    • 12:30

      Huddinge IBS (hemma) P-06AB


      14:30
    • 12:50

      Innebandycup Täby P-11B


      15:30
    • 13:00

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-10A


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkaby IF IBF (B) (borta) P-08B


      14:00
    • 13:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) Herr


      15:00
    • 13:45

      Täby FC (C) (hemma) P-05


      15:45
    • 14:00

      Curling P-06CD


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-10B


      16:00
    • 14:15

      Täby FC (B) (borta) F-03/04


      16:15
    • 15:00

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (A) (hemma) F-05


      17:00
    • 15:30

      Knattecup i Täby 16 feb P-12A


      17:30
    • 16:45

      FBI Tullinge (hemma) DJ


      18:45
    • 17:00

      Vaxholms IBF (borta) B-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Ängby IF (A) (borta) P-06CD


      18:45
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 18:30

      Täby FC (B) (hemma) HJ


      20:30
    • 19:00

      F06 Klubbrummet


      19:45
  • 17Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Möte DAM/DJ ledare Klubbrummet


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Info till tjejerna F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 19Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      F08 teori Klubbrummet


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 18:30

      Spelarsamtal F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Huddinge IBS (borta) DJ


      21:15
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      P04 Klubbrummet


      20:30
    • 19:30

      Ledarmöte P-04-


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 20Tor
    • 15:30

      Laserdom P-11B


      18:30
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Vallentuna IBK (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:30

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
    • 19:45

      Träning Herr


      21:15
    • 20:30

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) HJ


      22:30
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:15

      Rotebro Cupen P-06AB


      00:00
    • 18:15

      Djurgårdens IF Innebandy (hemma) P-06AB


      19:15
    • 19:00

      Rotebro Cup P-06CD


      00:00
    • 19:45

      Rotebro IS IBK (borta) P-06AB


      20:45
    • 20:00

      Alunda IBF (borta) Dam


      22:00
    • 20:00

      Djurgårdens IF IBS (hemma) HJ


      22:00
  • 22Lör
    • Heldag

      Rotebro Cupen P-06AB

    • Heldag

      Rotebro Cup P-06CD

    • 09:00

      Bele Barkarby IF (hemma) P-06AB


      10:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot/I Vaxholm F09/10 F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:00

      Ingarö IF (borta) P-06AB


      13:00
    • 12:30

      Sargvakt F-05


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF (hemma) Herr


      15:00
    • 13:00

      Match ingång P-12A


      14:00
    • 16:45

      Vallentuna IBK (B) (borta) HJ


      18:45
    • 20:30

      Nattvandring P-09B


      23:59
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:45
    • 19:00

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      18:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 14:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Sargvakt P-05


      16:00
    • 16:00

      Jakobsbergs IBF (borta) Herr


      18:00