Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • Heldag

      Storvretacupen P-06CD

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 07:30

      Utlåning IFK Österåker Klubbrummet


      00:00
    • 08:00

      Storvreta cup F-06


      00:00
    • 09:00

      Storvreta Cup 2020 P-06AB


      00:00
    • 09:00

      Storvreta 2020 P-06AB


      00:00
    • 11:30

      Rotebro IS IBK (hemma) P-06AB


      12:30
    • 12:00

      ISKRA (hemma) F-05


      13:00
    • 19:30

      Katrineholms IBF (hemma) P-06AB


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:15

      Gullänget Kroksta IBS (borta) F-05


      21:15
  • 3Fre
    • Heldag

      Storvretacupen P-06CD

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • Heldag

      Utlåning IFK Österåker Klubbrummet

    • Heldag

      Storvreta cup F-06

    • Heldag

      Storvreta Cup 2020 P-06AB

    • Heldag

      Storvreta 2020 P-06AB

    • Heldag

      Gothia cup DJ

    • 08:00

      IBF Borlänge (hemma) P-06AB


      09:30
    • 08:45

      FBI Tullinge (borta) F-05


      09:45
    • 13:00

      Träning F-07


      15:00
    • 15:00

      Sävar IK (hemma) F-05


      16:45
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Möte Dam/DJ Klubbrummet


      21:00
    • 18:30

      Huddinge IK Innebandy (borta) F-05


      20:00
    • 20:00

      Ekerö IK (hemma) P-06AB


      21:30
    • 22:00

      Spöland Vännäs IF (hemma) P-06AB


      23:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Storvretacupen P-06CD

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • Heldag

      Utlåning IFK Österåker Klubbrummet

    • 00:00

      Storvreta cup F-06


      19:00
    • 00:00

      Storvreta Cup 2020 P-06AB


      19:00
    • 00:00

      Storvreta 2020 P-06AB


      19:00
    • Heldag

      Gothia cup DJ

    • Heldag

      Storvretacupen - intresseanmälan P-09A

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • Heldag

      Storvretacupen P-07

    • 09:00

      Storvreta Cup 4 - 6 januari P-08A


      00:00
    • 09:30

      Storvreta Cup P-09B


      00:00
    • 09:40

      Storvreta (hemma) P-06AB


      11:10
    • 14:00

      Storvretacupen F-07


      00:00
    • 14:55

      Silverdals IF (borta) F-08


      15:55
    • 15:40

      Sirius Innebandy (borta) F-08


      16:40
    • 20:20

      Sköndals IK (hemma) F-08


      21:20
    • 20:20

      Frötuna IBF (borta) F-08


      21:20
  • 5Sön
    • Heldag

      Utlåning IFK Österåker Klubbrummet

    • Heldag

      Gothia cup DJ

    • Heldag

      Storvretacupen - intresseanmälan P-09A

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • Heldag

      Storvretacupen P-07

    • Heldag

      Storvreta Cup 4 - 6 januari P-08A

    • Heldag

      Storvreta Cup P-09B

    • Heldag

      Storvretacupen F-07

    • 08:45

      Vaksala SK (hemma) F-08


      09:45
    • 12:10

      Mini-cup på storplan mot P11or P-11A


      16:00
    • 12:10

      Miniturnering P-11B


      16:00
    • 12:30

      Telge SIBK (borta) F-08


      13:30
    • 15:40

      Vaksala SK (borta) F-08


      16:40
    • 16:35

      Bälinge IF (hemma) F-08


      17:35
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 20:25

      Storvreta IBK (borta) F-08


      21:25
    • 21:10

      Storvreta IBK (hemma) F-08


      22:10
  • 6Mån
    v.2
    • 00:00

      Utlåning IFK Österåker Klubbrummet


      21:30
    • Heldag

      Gothia cup DJ

    • Heldag

      Storvretacupen - intresseanmälan P-09A

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • Heldag

      Storvretacupen P-07

    • 00:00

      Storvreta Cup 4 - 6 januari P-08A


      18:00
    • 00:00

      Storvreta Cup P-09B


      18:00
    • 00:00

      Storvretacupen F-07


      13:00
    • 09:30

      Vaksala SK (hemma) F-08


      10:30
    • 12:30

      Northern Stars (hemma) F-08


      13:30
    • 12:30

      Bälinge IF (borta) F-08


      13:30
    • 13:00

      Träning P-06CD


      14:30
    • 16:15

      Sirius Innebandy (borta) F-08


      17:15
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 8Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Teori F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      F05 Teori Klubbrummet


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Hammarby IF IBF (borta) DJ


      21:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Matcher Storvreta video P-06AB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      P06AB Klubbrummet


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 19:05

      Rosersbergs IK (borta) Herr


      21:05
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-06CD


      11:30
    • 10:15

      Ängby IF (B) (hemma) F-06


      12:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:30

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-05


      13:30
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:45

      Erikslunds KF (borta) F-10


      14:45
    • 12:45

      Ekerö IK (A) (hemma) F-03/04


      14:45
    • 14:00

      Sigtuna IF IBK (A) (hemma) P-06AB


      16:00
    • 15:00

      Rotebro IS IBK (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Örnsköldsvik IBK (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Sargvakt P-05


      18:00
    • 16:00

      Damlagsmatch F12-13


      18:00
    • 17:00

      Sickla IF (borta) B-lag Herrar


      19:00
    • 18:15

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) DJ


      20:15
  • 12Sön
    • 09:00

      Järfälla IBK (B) (borta) P-09A


      10:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) F-06


      11:00
    • 09:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-10B


      11:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:15

      Järfälla IBK (hemma) P-07


      11:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-08


      11:15
    • 11:00

      Ängby IF (borta) P-08B


      12:00
    • 11:00

      Bro IK (borta) P-09B


      13:00
    • 11:00

      Solna IK (borta) F-07


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (C) (hemma) F-08


      12:15
    • 12:00

      Bro IK (borta) F-09


      13:00
    • 12:30

      Sargvakt F-05


      15:00
    • 13:00

      Bro IK (borta) P-04-


      14:00
    • 13:00

      Thorengruppen IBK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-09A


      14:00
    • 13:20

      Cup Täby P-12A


      15:00
    • 13:30

      Sköndals IK (borta) F-03/04


      15:30
    • 14:00

      Sköndals IK (hemma) P-08A


      16:00
    • 14:15

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-04-


      15:15
    • 14:50

      Hj Klubbrummet


      15:45
    • 15:00

      Ekerö IK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-05


      17:00
    • 15:15

      AIK IBF (B) (borta) B-lag Damer


      17:15
    • 15:30

      Träning P-12A


      17:20
    • 15:45

      Träning P-11A


      17:15
    • 16:00

      Härligt häng i hallen P-06AB


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (A) (hemma) HJ


      18:30
    • 18:00

      Rotebro IS IBK (C) (hemma) HJ


      20:00
    • 18:00

      Täby FC (A) (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
  • 13Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F07 Klubbrummet


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 18:30

      Rotebro IS IBK (borta) P-08B


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 18:30

      Huddinge IBS (borta) DJ


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Sargvakt P-05


      21:45
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 20:00

      Järfälla IBK (hemma) Herr


      22:00
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Träning F-05


      21:30
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 20:15

      IBF Offensiv Lidingö/Älvsjö AIK (borta) HJ


      22:15
  • 18Lör
    • 08:00

      Domar uppdrag F-03/04


      12:00
    • 08:00

      Ackers cupen P-12A


      13:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:00

      Ackerscupen 2.0 P-11A


      16:00
    • 09:00

      KNATTELIGAN Åkersberga IBF


      15:00
    • 09:30

      Innebandycup Åkersberga P-11B


      13:30
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Rotebro IS IBK (borta) P-06AB


      12:15
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 13:00

      Cup F11 F-11


      15:00
    • 13:30

      Vaxholms IBF (borta) P-10A


      14:30
    • 14:00

      Väsby AIK (borta) F-08


      15:00
    • 15:15

      Dam B-lag Klubbrummet


      18:45
    • 15:15

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-06AB


      17:15
    • 15:15

      Väsby IBK (hemma) F-05


      17:15
    • 16:00

      Väsby AIK (B) (borta) P-09B


      18:00
    • 16:00

      IFK Gnesta (borta) Herr


      18:00
    • 16:45

      Järfälla IBK (A) (hemma) B-lag Damer


      18:45
    • 17:00

      Match Vallentuna P06 P-06CD


      18:15
    • 18:15

      Erikslunds KF (hemma) B-lag Herrar


      20:15
    • 20:00

      Trosa Edanö IBK /IFK Gnesta (hemma) DJ


      22:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:15

      Enebybergs IF (hemma) F-08


      10:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (A) (hemma) F-07


      11:15
    • 10:30

      Järfälla IBK (borta) F-08


      11:30
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-05


      13:15
    • 11:15

      Match med/mot F05 F-07


      12:30
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-09A


      13:00
    • 12:00

      Sköndals IK (borta) P-05


      14:00
    • 12:15

      Täby FC (A) (hemma) F-10


      13:15
    • 12:30

      Vaxholms IBF (borta) F-06


      14:30
    • 12:30

      Huddinge IK (A) (hemma) F-03/04


      13:40
    • 13:00

      AIK IBF (C) (borta) P-07


      15:00
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-09B


      15:15
    • 13:45

      Täby FC (A) (hemma) F-03/04


      14:55
    • 14:15

      Ängby IF (A) (hemma) P-10B


      15:15
    • 15:00

      Endre IF (hemma) DJ


      17:00
    • 15:30

      Match Storvreta P06 P-06CD


      17:00
    • 15:45

      Träning P-11A


      17:15
    • 16:30

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) P-04-


      17:30
    • 18:00

      AIK IBF (C) (borta) HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 18:00

      Täby FC (B) (hemma) F-06


      20:00
  • 20Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 18:10

      Täby FC (A) (borta) F-09


      19:10
    • 19:00

      Cupmöte Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 22Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 18:00

      Möte styrelsen Klubbrummet


      19:00
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      F05 Teori Klubbrummet


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:30

      Ledarmöte F-05


      21:00
    • 18:30

      UK-möte Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 18:15

      Järfälla IBK/Stäkets IF (hemma) P-06AB


      20:15
    • 19:00

      Målvaktsträning! F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-09


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning! P-09A


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning P-08B


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning P-04-


      20:30
    • 19:00

      Kvällscamp, målvaktsträning Åkersberga IBF


      20:30
    • 20:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) HJ


      22:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-10A


      10:15
    • 09:15

      Domar uppdrag F-03/04


      12:15
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) F-10


      11:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:00

      Väsby IBK (borta) F-05


      13:00
    • 11:15

      Väsby AIK (hemma) F-09


      12:15
    • 12:00

      Träning P-12B


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 12:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      14:15
    • 13:30

      Vaxholms IBF (hemma) F-08


      14:30
    • 14:00

      Kågedalens AIF (borta) Dam


      16:00
    • 14:30

      Täby FC (B) (hemma) P-06CD


      15:45
    • 15:45

      Rotebro IS IBK (hemma) P-06CD


      17:00
    • 16:45

      Hammarby IF IBF (borta) P-04-


      17:45
    • 17:00

      Täby FC (D) (borta) F-07


      18:00
    • 17:45

      DJ 1 match mot Hammarby F-03/04


      19:30
    • 17:45

      Hammarby IF IBF (A) (borta) DJ


      19:45
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz


      10:00
    • 09:15

      Täby FC (F) (hemma) P-08B


      10:15
    • 10:00

      Nacka Wallenstam IBK (C) (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) P-10B


      12:00
    • 10:15

      Norrtulls SK (A) (hemma) P-08B


      11:15
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (C) (hemma) P-09A


      12:15
    • 11:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) P-04-


      12:45
    • 12:00

      Vallentuna IBK (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Täby FC (E) (borta) P-09B


      14:00
    • 12:15

      Väsby AIK (hemma) P-07


      14:15
    • 13:00

      Notvikens IK (borta) Dam


      15:00
    • 13:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-06CD


      14:30
    • 13:30

      Järfälla IBK (borta) F-03/04


      15:30
    • 14:30

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (hemma) P-06AB


      16:30
    • 14:45

      Träning P-11A


      17:00
    • 15:00

      Råsunda IS (borta) B-lag Herrar


      17:00
    • 15:45

      Järfälla IBK (B) (hemma) HJ


      17:45
    • 16:00

      Täby FC (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (D) (borta) F-05


      18:00
    • 17:15

      Täby FC (E) (borta) P-08B


      18:15
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 20:15

      Rotebro IS IBK (A) (borta) DJ


      22:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 29Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:00

      DJ tjejsnack F-07


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:40
    • 19:30

      Träning P-04-


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:00

      Dam A-lag Klubbrummet


      22:00
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 19:30

      Väsby AIK (hemma) F-03/04


      21:30