Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Gotland DJ


      21:00
    • 00:00

      JAS cup örebro HJ


      22:00
    • 00:00

      Uppstartsläger P-05


      12:30
    • 00:00

      Uppstartsläger P-05


      12:30
    • 07:45

      Minicup Vallentuna P-08B


      15:15
    • 10:00

      Match med P05 P-04-


      12:00
    • 10:15

      Endre IF JAS (hemma) DJ


      11:00
    • 13:30

      Endre IF JAS (borta) DJ


      14:15
    • 15:00

      IBF Borlänge (hemma) Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11A


      17:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      P10B Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      UPPSTARTSMÖTE P-10B


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-07B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      UK-möte Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10A


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 22:00

      Storvreta IBK DJ (hemma) F-03/04


      23:00
  • 7Lör
    • Heldag

      DM Steg 2 Grupp 12 19/20 Herr

    • 08:00

      Dj DM Dam


      00:00
    • 08:50

      Tungelsta IF (borta) P-06CD


      09:50
    • 08:50

      Vendelsö IK - Blå (Vit) (borta) F-06


      09:50
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:00

      Dj DM DJ


      00:00
    • 09:00

      FBI Tullinge (borta) DJ


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 11:00

      Vaxholms IBF (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:00

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) HJ


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:10

      Värmdö IF - Blå (Vit) (hemma) F-06


      13:30
    • 12:10

      Vendelsö 03 (hemma) F-03/04


      13:10
    • 13:00

      AIK IBF (A) (hemma) DJ


      15:00
    • 13:50

      Hässelby SK IBK (hemma) P-06CD


      14:50
    • 14:40

      Nynäshamn 03/04 (hemma) F-03/04


      15:45
    • 15:45

      Rönnby/Västerås IBF (borta) Dam


      17:30
    • 18:00

      Danderyds SK IBF (borta) HJ


      20:00
    • 18:00

      Vaksla SK - Svart och gul (hemma) F-06


      19:00
    • 18:50

      Sirius Innebandy (hemma) P-06CD


      19:50
    • 21:20

      Danderyds SK Innebandy (borta) P-06CD


      22:20
  • 8Sön
    • Heldag

      DM Steg 2 Grupp 12 19/20 Herr

    • 00:00

      Dj DM Dam


      19:00
    • 00:00

      Dj DM DJ


      20:00
    • 08:00

      Semifinal (hemma) F-03/04


      09:00
    • 09:00

      Stockholm Floorball Cup P-11A


      12:00
    • 09:40

      Lag 2 (hemma) F-06


      10:40
    • 11:00

      Minicup i Sala F-07


      16:00
    • 12:00

      Nacka Wallenstam IBK (A) (hemma) HJ


      14:00
    • 12:10

      Västerhaninge IBK P06 (hemma) P-06CD


      13:10
    • 13:00

      Träningsmatchdag P-05


      17:00
    • 13:30

      Västerås IBS Ungdom (borta) Dam


      15:15
    • 14:40

      Töjnan IBK P06 (hemma) P-06CD


      15:40
    • 16:00

      Vendelsö IK (borta) DJ


      18:00
    • 19:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) DJ


      21:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:10

      Lagkväll Nordic Floorball P-06CD


      20:10
    • 19:10

      Lagkväll Nordic Floorball P-06AB


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07B


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      P09B Föräldramöte Klubbrummet


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 11Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:45

      Matchledarutbildning P-04-


      22:00
      Röllingbyskolan
      Samlingsinformation: Röllingbyskolan
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Nu är det dags för Matchledarutbildning.
      När ni svarar så klickar ni även på "fråga om bil" och skriver vilken storlek på matchledartröjan ni ska ha.
      Svara SENAST på söndag 18:00, så föreningen hinner få in tröjstorlekar.
      Om man inte går utbildningen missar man chansen att döma matcher/minicuper under säsongen. Förtjänsten är 150:- per match och 100:-/timma vid minicuper.
    • 18:00

      Matchledarutbildning F-03/04


      22:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      F09 Tränarmöte Klubbrummet


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Stenhagen KK (hemma) Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger Uppsala Herr

    • Heldag

      AckersCampen/Klubb-kickoff P-06AB

    • Heldag

      Uppstart Ackers 2019/2020 P-07B

    • Heldag

      Ackers uppstartsläger F-05

    • Heldag

      IFU Arena 14 & 15 September P-08A

    • Heldag

      Föreningshelg P-10A

    • Heldag

      Kickoff Uppsala! P-10A

    • 07:00

      Uppstartsläger Ackers P-09A


      20:00
    • 08:00

      Kick off-läger P-08B


      00:00
    • 08:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 08:45

      Dj SM Dam


      00:00
    • 09:00

      Ackers uppstartscamp 2019/2020 P-07C


      00:00
    • 09:00

      Ackers intar IFU Arena P-03


      00:00
    • 09:00

      Träning F-06


      00:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:15

      Uppstartsläger F-10


      20:30
    • 09:15

      Träning F-08


      00:00
    • 09:15

      Töjnan IBK (borta) P-04-


      10:15
    • 09:15

      Ackers klubb-kickoff F-03/04


      00:00
    • 09:15

      Ackers Kick off-läger F-09


      20:30
    • 10:00

      Intresseanmälan Ackershelg 14/9-15/9 P-06CD


      00:00
    • 10:00

      Västerås IBS (hemma) DJ


      12:00
    • 10:00

      Ackers @ IFU Arena HJ


      00:00
    • 10:00

      Uppstartsläger Ackers F-07


      00:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Sirius Innebandy (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Åkersberga IBF F10 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:10

      Frötuna IBF P-06CD


      15:10
    • 14:30

      Bålsta FBC (hemma) P-04-


      15:30
    • 16:10

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (borta) DJ


      18:10
    • 18:15

      Farsta IBK (hemma) P-04-


      19:15
    • 18:30

      Hagunda IF (hemma) Herr


      21:00
    • 20:30

      Nattvandring P-09B


      00:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Träningsläger Uppsala Herr

    • Heldag

      AckersCampen/Klubb-kickoff P-06AB

    • Heldag

      Uppstart Ackers 2019/2020 P-07B

    • Heldag

      Kickoff Uppsala! P-10A

    • 00:00

      Kick off-läger P-08B


      16:00
    • 00:00

      Dj SM Dam


      19:00
    • 00:00

      Ackers uppstartscamp 2019/2020 P-07C


      19:00
    • 00:00

      Ackers intar IFU Arena P-03


      19:00
    • 00:00

      Träning F-06


      17:00
    • 00:00

      Träning F-08


      16:00
    • 00:00

      Ackers klubb-kickoff F-03/04


      16:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Ackershelg 14/9-15/9 P-06CD


      16:00
    • 00:00

      Ackers @ IFU Arena HJ


      17:00
    • 00:00

      Uppstartsläger Ackers F-07


      16:00
    • 00:00

      Nattvandring P-09B


      01:00
    • 11:40

      Träning Dam


      13:00
    • 14:00

      Storvreta IBK P-06CD


      15:00
    • 16:00

      FBC Uppsala (hemma) P-04-


      17:00
    • 16:30

      Alunda IBF (hemma) Dam


      18:30
    • 17:00

      Alunda IBF (hemma) Herr


      20:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:45
    • 18:30

      Styrelsemöte Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Föräldrar-och spelarmöte F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07B


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:15

      Lagkväll på Nordic Floorball F-08


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:20

      Lagfotografering P-11A


      18:00
    • 17:25

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:40

      Fotografering F-09


      18:10
    • 17:50

      Fotografering P-09A


      18:50
    • 18:20

      Fotografering P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:50

      Lagfoto P-07B


      19:20
    • 18:50

      Lagfotografering P-07C


      19:50
    • 19:00

      F05 Klubbrummet


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      F05 Åkersberga IBF


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:10

      Fotografering Ackers P-06AB


      19:30
    • 19:30

      Fotografering F-05


      19:45
    • 19:30

      Fotografering P-04-


      20:00
    • 20:00

      Lagfotografering F-03/04


      20:30
    • 20:00

      Fotografering HJ


      21:00
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      P12B-möte Klubbrummet


      20:30
    • 19:00

      Lagkväll Nordic Floorball F-06


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:00
    • 19:30

      Onyxcupen P-06CD


      00:00
    • 19:30

      Hammarby IF IBF (borta) HJ


      21:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Onyxcupen P-06CD

    • Heldag

      Kick off P-08B

    • 08:00

      Cup Hallstahammar F-03/04


      20:00
    • 08:00

      CL98 Blå (hemma) P-06CD


      09:00
    • 09:00

      Älvsjö (hemma) P-04-


      10:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:20

      Trosa Edanö IBK (hemma) F-03/04


      11:10
    • 10:40

      Högdalen (hemma) P-04-


      11:40
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:10

      Sirius IBK (borta) F-03/04


      12:30
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:20

      Ingarö (borta) P-04-


      13:20
    • 14:00

      FBI Tullinge (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) P-06CD


      15:00
    • 15:20

      IBK Hallsta (hemma) F-03/04


      16:20
    • 16:00

      TRÄNINGSMATCH P-10B


      18:00
    • 17:45

      IBF Norrköping (hemma) P-06CD


      18:45
  • 22Sön
    • 00:00

      Onyxcupen P-06CD


      19:00
    • 10:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-03/04


      12:00
    • 10:45

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:45

      AIK IBF (B) (hemma) B-lag Damer


      13:45
    • 14:00

      Träningsmatch Vallentuna P-09A


      15:30
    • 14:00

      Storvreta IBK (borta) Dam


      16:00
    • 15:00

      Väsby AIK (B) (hemma) HJ


      17:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:35

      Lagfotografering P-11B


      18:00
    • 17:45

      Lagfoto P-10A


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:45
    • 18:30

      Fotografering F-08


      18:55
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Fotografering P-09B


      20:00
    • 19:30

      Lagfoto P08A P-08A


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:45

      Fotografering F-07


      20:05
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:15

      Lagfoto P-06CD


      20:45
    • 20:15

      Lagfotografering F-06


      20:30
    • 20:45

      Lagfotografering DJ


      21:35
    • 21:30

      Lagfotografering Dam


      21:50
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07B


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 25Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      21:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11A


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-07B


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Lagkväll på Nordic Floorball F-03/04


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Salems IF (A) (hemma) HJ


      22:30
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:45

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06AB


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 20:00

      Rotebro IS IBK (borta) Herr


      22:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-08


      12:00
    • 10:15

      Rotebro IS IBK (A) (borta) F-10


      12:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 11:45

      Täby FC (A) (hemma) F-06


      13:45
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Örby IS (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Klockarbergets BK (hemma) Dam


      17:00
    • 16:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (E) (borta) P-09A


      18:00
    • 17:00

      Hässelby SK IBK (hemma) DJ


      19:00
    • 17:30

      Rotebro IS IBK (C) (borta) HJ


      19:30
    • 18:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-09A


      20:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Kickoff i Knatteligan P-11A


      12:00
    • 09:15

      Ingarö IF (hemma) F-07


      11:15
    • 10:00

      Jakobsbergs IBF (borta) P-08B


      12:00
    • 10:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) P-08A


      12:00
    • 10:15

      Ekerö IK (A) (borta) F-03/04


      12:15
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-07B


      12:15
    • 11:00

      Sigtuna IF IBK (borta) P-07C


      13:00
    • 11:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-07B


      13:15
    • 12:00

      Väsby AIK (A) (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Täby FC (A) (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Sundsvalls IBF (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Seriematch P-10B


      15:00
    • 15:00

      Duvbo IK (C) (hemma) P-08B


      17:00
    • 15:00

      Solna IK (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC (C) (borta) F-08


      18:00
    • 17:15

      Farsta IBK (hemma) F-03/04


      19:15
    • 17:30

      Järfälla IBK (A) (borta) B-lag Damer


      19:30
    • 17:45

      Ängby IF (B) (borta) F-06


      19:45
    • 18:30

      Ingarö IF (B) (hemma) P-04-


      20:30
    • 19:45

      Örby IS (hemma) P-04-


      21:45
  • 30Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10B


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:45
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-06


      20:30
    • 19:00

      F06 Föräldramöte Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Hammarby IF IBF (hemma) DJ


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00