Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 13:00

      Skälby IBK (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Tyresö/Trollbäcken (borta) Dam


      16:00
  • 11Sön
    • 15:00

      AIK Innebandy (hemma) Dam


      17:00
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning HJ


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
    • 19:00

      A-laget Herr Klubbrummet


      20:00
      Klubbrummet
  • 15Tor
    • Heldag

      Uppstartsläger F-05

    • 13:00

      F05 Klubbrummet


      15:30
    • 18:00

      Träning Dam


      20:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 15:00

      Hagunda IF (hemma) Dam


      17:00
  • 18Sön
    • 15:00

      Hässelby SK IBK (hemma) Dam


      17:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04-


      21:30
    • 20:00

      Ingarö IF (hemma) Herr


      22:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Kanalens dag P-11A


      19:00
    • 09:00

      Kanalens dag P-11B


      18:00
    • 13:00

      Salems IF (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11A


      17:00
  • 26Mån
    v.35
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Utbildningskommittén Klubbrummet


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07B


      19:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-08A


      17:30
    • 17:25

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
    • 19:30

      Träning P-04-


      21:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-07B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
  • 30Fre
    • 08:00

      Gotland DJ


      00:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      JAS cup örebro HJ


      00:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Gotland DJ

    • Heldag

      JAS cup örebro HJ

    • 08:30

      Uppstartsläger P-05


      00:00
    • 09:30

      Uppstartsläger P-05


      00:00
    • 10:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:15

      Endre IF JAS (hemma) DJ


      11:00
    • 11:00

      P05 Klubbrummet


      16:00
    • 16:15

      Endre IF JAS (borta) DJ


      17:00