Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 13:00

      Skälby IBK (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Tyresö/Trollbäcken (borta) Dam


      16:00
  • 11Sön
    • 15:00

      AIK Innebandy (hemma) Dam


      17:00
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      20:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:15
    • 19:00

      A-laget Herr Klubbrummet


      20:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Uppstartsläger F-05

    • 13:00

      F05 Klubbrummet


      15:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      20:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 15:00

      Hagunda IF (hemma) Dam


      17:00
  • 18Sön
    • 15:00

      Hässelby SK IBK (hemma) Dam


      17:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 20:00

      Ingarö IF (hemma) Herr


      22:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning DJ


      20:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      21:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Kanalens dag P-11B


      18:00
    • 09:00

      Kanalens dag P-11A


      12:00
    • 13:00

      Salems IF (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11A


      17:00
  • 26Mån
    v.35
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:40

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Teambuildning Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Utbildningskommittén Klubbrummet


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08A


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:10

      Träning P-06CD


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P-08A


      19:30
    • 18:30

      P08A Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04-


      21:30
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 20:00

      B-laget Herrar Klubbrummet


      21:00
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
  • 30Fre
    • 08:00

      Gotland DJ


      00:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      JAS cup örebro HJ


      00:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Gotland DJ

    • Heldag

      JAS cup örebro HJ

    • 08:30

      Uppstartsläger P-05


      00:00
    • 09:00

      P05 Klubbrummet


      16:00
    • 09:00

      Träning F12-13


      10:00
    • 09:30

      Uppstartsläger P-05


      00:00
    • 10:00

      Träning och föräldramöte P-11B


      11:00
    • 10:15

      Endre IF JAS (hemma) DJ


      11:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12A


      13:00
    • 16:15

      Endre IF JAS (borta) DJ


      17:15