Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 20:30

      Nattvandring P-08B


      23:55
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF (B) (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 14:00

      Match dam Klubbrummet


      18:00
    • 15:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      18:00
    • 16:00

      IBF Falun (hemma) Dam


      18:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Hammarby cup P-10A

    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Sigtuna IF IBK (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) P-09B


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Vallentuna IBK (hemma) P-06CD


      13:00
    • 13:00

      Täby FC (B) (hemma) DJ


      15:00
    • 14:00

      Bowling P-06CD


      15:00
    • 14:45

      Vallentuna IBK (hemma) B-lag Damer


      16:45
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 16:15

      AIK IBF P06 (borta) P-06CD


      17:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:45

      AIK IBF (A) (hemma) DJ


      19:45
  • 4Mån
    v.10
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      22:00
    • 19:00

      Medlemsmöte Klubbrummet


      22:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
    • 20:30

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) HJ


      22:30
  • 6Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Westman m.fl. Klubbrummet


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:00

      Hammarbyhöjden IBK (hemma) Herr


      22:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning 06-09 F-09


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning P-08B


      20:30
    • 19:00

      Träning Målvaktsträning


      20:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 20:00

      Storvreta IBK (hemma) HJ


      22:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:00

      Cup Vaxholm F-10


      12:00
    • 09:15

      Vaxholms IBF (B) (hemma) F-07


      10:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Sundbybergs IK (hemma) F-06


      12:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Rosersbergs IK (hemma) F-07


      12:15
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:00

      Match damer Klubbrummet


      16:00
    • 12:15

      IK Frej Täby IBK (borta) P-07C


      14:15
    • 12:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-06CD


      13:15
    • 12:30

      Rosersbergs IK (borta) P-03


      14:30
    • 13:15

      Karlbergs BK (A) (borta) P-07B


      15:15
    • 13:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      16:00
    • 14:00

      Strömsbro IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Täby FC (E) (borta) P-07B


      16:00
    • 14:00

      Entre med A-laget P-09B


      16:00
    • 16:30

      Ängby IF (B) (borta) F-08


      17:30
    • 18:15

      Sköndals IK (hemma) P-05


      20:15
  • 10Sön
    • 08:00

      Innebandycup P-10B


      15:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Täby FC (A) (hemma) P-08B


      10:15
    • 09:30

      Vaxhomscupen (i P10 Gruppen) P-11A


      13:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Stäkets IF (borta) P-06CD


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-05


      12:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Tumba GOIF (borta) F-06


      13:00
    • 11:30

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) F-03/04


      13:30
    • 12:00

      Fikaförsäljning P-08B


      15:00
    • 12:15

      Erikslunds KF (hemma) P-09A


      13:15
    • 12:45

      Töjnan IBK (borta) P-08A


      14:45
    • 12:45

      Vaxholms IBF (A) (hemma) P-05


      14:45
    • 13:15

      Bele Barkaby IF IBF (A) (hemma) P-08B


      14:15
    • 14:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-08


      15:15
    • 14:30

      Råsunda IS (borta) Herr


      15:30
    • 15:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-08


      16:15
    • 15:30

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (hemma) P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 17:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) B-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Almunge IK /Arlanda IBK (hemma) DJ


      19:00
    • 17:30

      Ängby IF (borta) P-03


      19:30
    • 18:00

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-06AB


      20:00
    • 18:30

      Täby FC (A) (hemma) P-04-


      19:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      22:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      UK-möte Röd Klubbrummet


      21:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      UK-möte Blå Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
      Sporthallen - A-hallen
      Anteckning: Fredagsträning i Sporthallen med kondition i Hacksta.
      OBS! Barnen samlas i Sporthallen 15 min innan, 16:15 och hämtas upp på Hacksta parkering 18:10.
      Glöm ej glasögon, vattenflaska, tofs och utomhusträningskläder anpassat efter väder.
      Välkomna!
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 20:00

      Stenhagens KK (hemma) HJ


      22:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-05


      11:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) P-08B


      10:00
    • 09:00

      Sollentuna IBF (borta) P-09A


      10:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-06AB


      11:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Danderyds SK IBF (hemma) P-06AB


      12:15
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-04-


      11:15
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:00

      Vallentuna IBK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Täby FC (A) (borta) F-08


      13:00
    • 12:30

      Matchknattar P-11B


      15:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 13:00

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) F-05


      16:00
    • 14:30

      Vaxholms IBF (borta) F-07


      15:30
    • 15:45

      Ekerö IK (B) (hemma) P-07B


      17:45
    • 16:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) DJ


      18:00
    • 16:45

      Vallentuna IBK (hemma) P-03


      18:45
    • 17:00

      Värmdö IF (A) (borta) F-06


      19:00
    • 17:45

      Sköndals IK (A) (borta) F-03/04


      19:45
    • 18:00

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-04-


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Töjnan IBK (borta) P-09A


      10:00
    • 09:15

      Vallentuna IBK (D) (hemma) P-09B


      11:15
    • 10:00

      Sköndals IK (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Stäkets IF (borta) P-08B


      11:15
    • 10:15

      Täby FC (B) (hemma) F-09


      11:15
    • 11:00

      Värmdö IF (B) (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-08A


      13:15
    • 12:15

      Jakobsbergs IBF (borta) F-06


      14:15
    • 12:15

      Bro IK (hemma) F-08


      13:15
    • 12:30

      Huddinge IK (borta) F-03/04


      14:30
    • 13:00

      Töjnan IBK (B) (borta) P-06CD


      14:00
    • 13:30

      Duvbo IK (A) (hemma) B-lag Damer


      15:30
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (hemma) P-03


      17:00
    • 16:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:00

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (borta) DJ


      19:00
    • 17:15

      IK Frej Täby IBK (B) (hemma) P-04-


      18:15
    • 19:45

      Vendelsö IK (A) (borta) HJ


      21:45
  • 18Mån
    v.12
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte F-05


      20:00
    • 18:30

      F05 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      22:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 20:45

      Huddinge IBS (A) (borta) DJ


      22:45
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:15

      Träning HJ


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:45

      Vallentuna IBK (A) (hemma) F-03/04


      20:45
  • 23Lör
    • Heldag

      Minicup Silverdal P-10A

    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:45

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-09A


      10:45
    • 10:00

      Mariebergs SK (B) (borta) P-09A


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-04-


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-08


      11:00
    • 10:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) P-08B


      11:45
    • 11:00

      Lekiz föräldramöte Klubbrummet


      13:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 13:00

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Huddinge IBS (A) (hemma) HJ


      15:00
    • 14:30

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-03/04


      15:30
    • 15:45

      Sundbybergs IK (hemma) F-05


      17:45
    • 16:00

      Täby FC (B) (borta) P-06CD


      17:00
    • 16:15

      IK Frej Täby IBK (borta) F-09


      17:15
    • 17:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) P-04-


      18:00
    • 17:15

      Grimsta AIK (C) (borta) P-07B


      18:15
    • 18:30

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) DJ


      20:30
  • 24Sön
    • 08:30

      Cup Täby FC Skarpäng F-10


      11:10
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Träning F-11


      12:00
    • 09:15

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) P-06AB


      11:15
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Ledarmöte med P06AB P-06CD


      12:00
    • 11:00

      Grimstacupen P-11A


      13:00
    • 11:15

      Nacka Wallenstam IBK (C) (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      Järfälla IBK (borta) P-07B


      14:00
    • 12:30

      FBI Tullinge (A) (hemma) F-05


      14:30
    • 13:45

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-07C


      15:45
    • 14:45

      Töjnan IBK (A) (borta) P-03


      16:45
    • 15:00

      Grimsta AIK (B) (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      Sköndals IK (C) (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-06AB


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:00

      F09 Klubbrummet


      18:00
    • 16:15

      Lagaktivitet: kolla på DJ-match F-09


      18:30
    • 16:30

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:00

      Match Medel Svår P-04-


      19:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      JAS Träning P-04-


      20:00
    • 18:00

      Träning med 03 P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      22:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      F06 Föräldramöte Klubbrummet


      20:30
    • 19:30

      Erikslunds KF (borta) P-03


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 27Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning med 03 P-04-


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Damlaget A Klubbrummet


      19:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-08B


      10:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (C) (hemma) P-06CD


      11:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-08


      12:15
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:15

      Hammarby IF IBF (borta) F-05


      14:15
    • 12:30

      Danderyds SK IBF (hemma) F-08


      13:30
    • 13:00

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-08A


      15:00
    • 13:30

      Ängby IF (hemma) F-06


      15:30
    • 13:30

      FBI Tullinge (A) (borta) F-03/04


      15:30
    • 13:30

      JAS Playoff IKSU DJ


      15:00
    • 14:30

      Hammarby IF IBF (hemma) F-07


      15:30
    • 15:00

      Sundbybergs IK (A) (borta) B-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Täby FC (B) (borta) F-06


      18:00
    • 17:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-03


      19:00
  • 31Sön
    • 08:00

      Cup i Täby P-10B


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Stäkets IF (borta) P-08B


      10:00
    • 09:15

      Åkersberga IBF (D) (hemma) P-07C


      11:15
    • 09:15

      Åkersberga IBF (D) (hemma) P-07B


      11:15
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-09A


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-06AB


      13:15
    • 12:15

      Täby FC (A) (hemma) P-06CD


      13:15
    • 12:15

      Täby FC (H) (hemma) P-07B


      14:15
    • 13:15

      Vaxholms IBF (A) (hemma) P-09B


      15:15
    • 13:15

      Duvbo IK (hemma) F-08


      14:15
    • 14:15

      Vaxholms IBF (hemma) F-09


      15:15
    • 14:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) F-07


      15:15
    • 14:45

      Värmdö IF (B) (borta) F-03/04


      16:45
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      Örby IS (hemma) F-06


      17:15
    • 15:15

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) P-05


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:30

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-04-


      18:30
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:45

      Mariebergs SK/Djurgårdens IF IBS (hemma) P-03


      19:45
    • 18:15

      Farsta IBK (borta) P-05


      20:15
    • 19:15

      Täby FC (A) (hemma) F-03/04


      21:15