Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • Heldag

      Strovreta cup 2019 F-05

    • 08:00

      Storvretacupen P-05


      00:00
    • 12:00

      FC Barracuda (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Ekerö IK (hemma) P-04-


      13:00
    • 13:00

      Träning P-06CD


      15:00
    • 13:30

      Strängnäs IBK (hemma) F-05


      14:30
    • 14:15

      Gullänget-Kroksta (hemma) P-04-


      15:15
    • 15:00

      Vaksala SK 04 (hemma) F-03/04


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07C


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Älvsjö AIK (borta) F-05


      18:45
    • 18:15

      Telge SIBK (borta) P-04-


      19:15
    • 19:15

      Skälby IBK (hemma) P-05


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      21:00
    • 21:30

      Farsta IBK (borta) P-04-


      22:30
    • 22:00

      Sundsvall 04 (hemma) F-03/04


      23:00
  • 3Tor
    • Heldag

      Strovreta cup 2019 F-05

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 08:45

      IBF Gagnef (hemma) P-04-


      09:45
    • 08:45

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) P-05


      09:45
    • 11:00

      Vakant (borta) P-04-


      12:00
    • 11:45

      Hässelby 04 (hemma) F-03/04


      12:45
    • 12:00

      Träning P-06CD


      14:00
    • 13:15

      Bkhalna (hemma) F-05


      14:15
    • 14:00

      Träning F-06


      16:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:45

      Farsta IBK (hemma) F-03/04


      21:45
  • 4Fre
    • Heldag

      Strovreta cup 2019 F-05

    • 00:00

      Storvretacupen P-05


      19:00
    • Heldag

      Storvreta F-08

    • Heldag

      Storvreta 2019 P-06AB

    • Heldag

      Storvreta cup F-06

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • 08:00

      Storvretacupen P-07C


      00:00
    • 08:00

      Bindande anmälan Storvreta F-07


      00:00
    • 09:50

      Nykvarns IBF (hemma) F-03/04


      10:50
    • 10:00

      Storvreta Cup P-08A


      00:00
    • 11:20

      Huddinge IBS lag 1 (hemma) F-07


      12:20
    • 12:10

      Rotebro IS IBK (hemma) F-08


      13:10
    • 12:45

      Hagunda IF (hemma) P-06AB


      13:45
    • 13:10

      Gävle GIK IBK lag 1 (hemma) F-07


      14:10
    • 15:15

      Sundsvall GBK röd P06 (hemma) P-06CD


      16:00
    • 15:30

      Victoria 07 (borta) P-07B


      16:30
    • 17:35

      Hagunda IF (borta) F-07


      18:35
    • 18:10

      Rönnby IBK Ungdom (hemma) F-07


      19:10
    • 18:10

      Björklinge BK (borta) F-08


      19:10
    • 18:30

      Nykvarns IF P06M (hemma) P-06CD


      19:15
    • 19:25

      Enebybergs IF P07 (hemma) P-07B


      20:25
    • 20:00

      Northern Stars (borta) F-08


      21:00
    • 20:45

      KAIS Mora UIF lag 1 (borta) F-07


      21:45
    • 21:10

      Vaksala SK - 2 (hemma) F-08


      22:10
    • 21:40

      Älvsjö AIK (hemma) P-06AB


      22:40
  • 5Lör
    • Heldag

      Storvreta F-08

    • Heldag

      Storvreta 2019 P-06AB

    • Heldag

      Storvreta cup F-06

    • Heldag

      Storvretacupen P-07C

    • Heldag

      Bindande anmälan Storvreta F-07

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08A

    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • 08:00

      Töjnan IBK (hemma) F-07


      09:00
    • 10:00

      Träning Dam


      12:00
    • 11:00

      Sundsvall GBK (hemma) P-06AB


      12:00
    • 11:00

      AIK Innebandy P06 (borta) P-06CD


      11:45
    • 13:15

      Storvreta IBK - 1 (borta) F-08


      14:15
    • 13:15

      Bälinge IF (borta) F-08


      14:15
    • 13:15

      Hagunda IF P07 (hemma) P-07B


      14:15
    • 14:00

      Storvreta IBK lag 1 (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Storvreta IBK lag 2 (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      IK Frej P06 (borta) P-06CD


      16:00
    • 17:25

      SBS Masku (hemma) P-07B


      18:25
    • 19:00

      IK Frej Täby Innebandy (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Yantar (hemma) F-08


      20:00
    • 19:15

      Vaksala SK - 1 (hemma) F-08


      20:15
    • 19:45

      Yantar P06 (borta) P-06CD


      20:45
    • 20:50

      Rönnby IBK Ungdom (borta) F-07


      21:50
  • 6Sön
    • Heldag

      Storvreta F-08

    • Heldag

      Storvreta 2019 P-06AB

    • Heldag

      Storvreta cup F-06

    • 00:00

      Storvretacupen P-07C


      19:00
    • 00:00

      Bindande anmälan Storvreta F-07


      19:00
    • 00:00

      Storvreta Cup P-08A


      19:00
    • Heldag

      Storvreta Cup P-08B

    • 08:00

      Gävle GIK P07 (borta) P-07B


      09:00
    • 08:00

      Nykvarns IF (hemma) F-07


      09:00
    • 08:45

      Ingarö IF P06 (borta) P-06CD


      09:45
    • 08:45

      Vaksala SK - 1 (hemma) F-08


      09:45
    • 10:15

      Björklinge BK (borta) F-08


      11:15
    • 10:20

      Koovee (FIN) (borta) F-07


      11:20
    • 11:10

      Salems IBF P06 (borta) P-06CD


      12:10
    • 13:00

      Sköndals IK (hemma) P-11A


      15:30
    • 13:20

      Bälinge IF (hemma) F-08


      14:20
    • 13:30

      A-laget Herr Klubbrummet


      15:00
    • 14:30

      Ingång A-laget P-10A


      17:00
    • 14:45

      Sköndals IK (borta) F-03/04


      16:45
    • 15:00

      SARGVAKT P-04-


      17:00
    • 15:00

      Ekerö IK (A) (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10B


      16:00
    • 15:20

      IBK Hallsta (borta) F-08


      16:20
    • 15:30

      Valbo AIF P07 (hemma) P-07B


      16:30
  • 7Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:20

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      P06AB Klubbrummet


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 9Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 18:00

      Knattemöte Klubbrummet


      21:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
      Sporthallen B- hallen
      Anteckning: Föräldrar: hjälp till med sargbygge så kommer vi igång med träningen snabbare.
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:45

      Danderyds SK IBF (borta) HJ


      21:45
  • 12Lör
    • 09:00

      Täby FC (D) (borta) P-06CD


      10:00
    • 09:00

      Grimsta AIK (borta) P-09A


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (B) (hemma) P-08B


      11:15
    • 10:15

      Täby FC (B) (borta) F-03/04


      12:15
    • 11:00

      Täby FC (B) (borta) P-08A


      13:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-07B


      13:15
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:15

      Täby FC (D) (hemma) P-07B


      14:15
    • 13:15

      Silverdals IF (A) (hemma) P-08B


      14:15
    • 13:30

      Balrog B/S IK (A) (borta) Herr


      15:00
    • 14:15

      Täby FC (D) (hemma) F-06


      16:15
    • 15:00

      Vallentuna IBK (borta) P-06AB


      17:00
    • 15:15

      Ekerö IK (hemma) F-07


      16:15
    • 15:30

      Grimsta AIK (A) (borta) P-04-


      16:30
    • 16:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) Dam


      18:00
    • 16:15

      Sollentuna IBF (hemma) B-lag Damer


      18:15
    • 16:45

      Grimsta AIK (B) (borta) P-05


      18:45
    • 17:30

      Huddinge IK (B) (borta) F-05


      19:30
    • 17:45

      Töjnan IBK (hemma) P-03


      19:45
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-06CD


      11:15
    • 11:00

      Järfälla IBK (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:10

      Örby IS (borta) F-07


      12:10
    • 11:15

      Vallentuna IBK (B) (hemma) F-08


      12:15
    • 12:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      14:15
    • 13:30

      Vaxholms IBF (borta) P-07C


      15:30
    • 13:30

      Töjnan IBK (borta) F-05


      15:30
    • 14:45

      Hässelby SK IBK (borta) DJ


      16:45
    • 14:45

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-04-


      15:45
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:30

      Vaxholms IBF (hemma) P-03


      17:30
    • 16:00

      Bro IK (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Västerås IBS Ung (hemma) DJ


      19:00
    • 17:30

      Silverdals IF (borta) F-09


      18:30
  • 14Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:30

      A-laget Herr Klubbrummet


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      Förberedande tjejmöte Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte P-08B


      21:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:45

      Täby FC (hemma) F-03/04


      21:45
    • 20:00

      Tumba GOIF (borta) Herr


      21:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-09B


      11:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-07C


      11:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Vaxholms IBF (B) (hemma) P-06CD


      11:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (hemma) F-07


      12:15
    • 11:15

      Träning P-05


      12:30
    • 12:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-09A


      13:00
    • 12:00

      Grimsta AIK (A) (borta) P-07B


      14:00
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:15

      Jakobsbergs IBF (hemma) F-06


      14:15
    • 13:15

      Väsby IBK (hemma) F-05


      15:15
    • 13:30

      IK Frej Täby IBK (B) (borta) P-04-


      14:30
    • 14:15

      FBI Tullinge (A) (borta) HJ


      16:15
    • 14:30

      AIK IBF (B) (hemma) DJ


      16:30
    • 15:00

      Match damer Klubbrummet


      19:00
    • 16:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Team Kalix IBK (hemma) Dam


      19:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Silverdals IF (A) (borta) P-08B


      10:15
    • 09:15

      Täby FC (A) (hemma) F-09


      10:15
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-08


      11:15
    • 11:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Järfälla IBK (borta) P-08B


      12:00
    • 11:00

      Match damer Klubbrummet


      15:00
    • 11:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-08A


      13:15
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (borta) F-06


      14:00
    • 12:15

      Västerhaninge IBK B (hemma) P-09A


      13:15
    • 13:00

      Täby FC (B) (borta) B-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Notvikens IK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Bro IK (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:00

      SARGVAKT Dam P-04-


      15:00
    • 15:00

      Danderyds SK IBF (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (A) (borta) DJ


      18:00
    • 16:30

      Vaxholms IBF (borta) P-06AB


      18:30
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:15

      Enebybergs IF (borta) F-08


      18:15
    • 17:30

      Vaxholms IBF (A) (borta) P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Huddinge IK (B) (hemma) F-05


      20:00
  • 21Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 18:00

      Damlaget A Klubbrummet


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:30

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:30

      UK Möte Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 23Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:00

      Vallentuna IBK (borta) DJ


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 20:00

      Rotebro IS IBK (hemma) HJ


      22:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-06AB


      11:15
    • 10:00

      Ekerö IK (borta) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Silverdals IF (B) (hemma) P-06AB


      12:15
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (D) (hemma) P-04-


      12:15
    • 11:30

      Täby FC (B) (borta) F-08


      12:30
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-07C


      15:00
    • 13:00

      Ersboda SK (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 13:00

      Runby IBK (hemma) Herr


      14:00
    • 13:30

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-08A


      15:30
    • 13:45

      Sundbybergs IK (borta) F-09


      14:45
    • 14:00

      Vallentuna IBK (A) (borta) F-07


      15:00
    • 15:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) F-08


      16:00
    • 16:00

      Enebybergs IF (hemma) F-06


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch Danderyd P-06CD


      17:45
    • 17:15

      Täby FC (A) (hemma) DJ


      19:15
    • 18:45

      Hammarby IF IBF (hemma) P-05


      20:45
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Sigtuna IF IBK (B) (hemma) P-09B


      11:15
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (B) (hemma) P-08B


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Täby FC (A) (borta) F-05


      13:00
    • 11:15

      Järfälla IBK (hemma) P-08B


      12:15
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (borta) P-06CD


      13:00
    • 12:15

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-07


      13:15
    • 13:00

      Täby FC (E) (hemma) P-09A


      14:00
    • 13:15

      Rosersbergs IK (hemma) F-06


      15:15
    • 13:15

      Danderyds SK IBF (borta) F-08


      14:15
    • 13:30

      Järfälla IBK (borta) P-03


      15:30
    • 14:00

      Ekerö IK (A) (hemma) P-07B


      16:00
    • 14:15

      Ekerö IK (A) (hemma) P-06CD


      16:15
    • 14:45

      Järfälla IBK (borta) P-03


      16:45
    • 14:45

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-03/04


      16:45
    • 15:00

      Högalids IF (hemma) P-09A


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      IK Frej TäbyIBK (hemma) P-04-


      16:15
    • 15:45

      IKSU Ungdom (borta) Dam


      17:45
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:45

      Högalids IF (A) (hemma) B-lag Damer


      18:45
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:15

      Enebybergs IF (borta) P-07B


      20:15
    • 18:30

      Täby FC (A) (hemma) HJ


      20:30
  • 28Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      JAS Träning P-04-


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      Möte Herr A, Herr B; HJ samt P03 Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Rotebro IS IBK/Töjnan IBK (borta) F-03/04


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07C


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      Dam A, Dam B, DJ och F03/04 Klubbrummet


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 30Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
  • 31Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 16:50

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:30

      DJ-möte Klubbrummet


      18:00
    • 18:00

      Träning DJ


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:00

      A-laget Dam Klubbrummet


      21:30
    • 20:20

      Torsdagsmys Dam


      21:30