Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:15

      Möte Ungdomskommitté Klubbrummet


      19:15
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 2Fre
    • 13:45

      FBC Uppsala Ungdom P06 (borta) P-06CD


      14:45
    • 15:30

      Bad P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09A


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Lillån IBK P06 Grön (hemma) P-06CD


      20:00
  • 3Lör
    • 08:00

      Täby FC (borta) F-03/04


      09:00
    • 08:45

      Västerhaninge IBK P06 (borta) P-06CD


      09:45
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:00

      Biljard P-06CD


      12:30
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 13:00

      Grimsta AIK (A) (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      IBK Sirius P06 Blå (hemma) P-06CD


      15:00
    • 16:15

      Rönnby (hemma) F-03/04


      17:15
    • 16:15

      Hammarby IF IBF (A) (borta) DJ


      18:15
    • 17:00

      Lillån IBK P06 Vit (borta) P-06CD


      18:00
    • 18:30

      Nykvarns Ik (hemma) F-03/04


      20:00
  • 4Sön
    • 09:15

      AIK IBF (hemma) P-09B


      11:15
    • 09:30

      Huddinge Ik (hemma) F-03/04


      10:30
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 11:15

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-07C


      13:15
    • 12:15

      Täby FC (F) (hemma) P-07B


      14:15
    • 15:00

      Vaxholms IBF (hemma) B-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 16:15

      Bele barkarby (hemma) F-03/04


      17:15
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Klubbrummet


      22:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Klubbrummet


      22:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 7Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
      Hacksta hallen - Åkersberga
      Anteckning: Sista fredagen i varje månad spelar vi med 09A, då börjar träningen 16.30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:45

      Täby FC (borta) DJ


      20:45
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Målvaktsträning


      20:30
    • 20:30

      Täby FC (borta) HJ


      22:30
  • 10Lör
    • 08:00

      Djurgården mfl (hemma) F-11


      13:00
    • 08:00

      Turnering Djurgårens IF P-10B


      11:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Grimsta AIK (A) (borta) P-09A


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (borta) F-08


      11:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-07B


      12:15
    • 10:45

      Örby IS (borta) P-03


      12:45
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-06AB


      13:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:15

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      13:15
    • 12:45

      Täby FC (A) (borta) P-04-


      13:45
    • 13:15

      Täby FC (E) (hemma) P-08A


      15:15
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (borta) F-06


      15:15
    • 14:00

      Grimsta AIK (A) (borta) P-06CD


      15:00
    • 14:15

      Ekerö IK (B) (hemma) P-07C


      16:15
    • 14:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (borta) P-05


      16:15
    • 15:00

      Täby FC (C) (borta) F-07


      17:00
    • 15:15

      Vallentuna IBK (borta) P-03


      17:15
    • 15:30

      Rotebro IS IBK (hemma) F-05


      17:30
    • 16:45

      Vallentuna IBK (borta) B-lag Damer


      18:45
    • 17:00

      Sköndals IK (hemma) F-03/04


      19:00
    • 17:45

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-09A


      18:45
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Jakobsbergs IBF (borta) P-09B


      11:00
    • 09:00

      Cup i Täby P-10A


      18:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Järfälla IBK (hemma) F-08


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Hässelby SK IBK ( B ) (hemma) P-06CD


      12:15
    • 12:00

      Ängby IF (A) (borta) F-07


      14:00
    • 12:30

      Älvsjö AIK IBF (A) (hemma) HJ


      14:30
    • 13:15

      Belebarkaby - Åkersberga P-04-


      14:15
    • 14:00

      Grimsta AIK (C) (hemma) P-08A


      16:00
    • 14:45

      Täby FC (hemma) P-05


      16:45
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:45

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) F-03/04


      17:45
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:15

      Enebybergs IF (borta) P-08B


      17:15
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:15

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-05


      20:15
  • 12Mån
    v.46
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 14Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Pojkar Blå-möte Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Funkis föräldramöte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning 06-09 F-09


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-08


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Målvaktsträning


      20:30
    • 20:00

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) HJ


      22:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) F-07


      10:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Vaxholms IBF (A) (hemma) F-06


      12:15
    • 11:00

      Grimsta AIK (C) (borta) P-07C


      23:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (B) (hemma) F-07


      12:15
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF IBF (A) (borta) P-06AB


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF (borta) P-06CD


      13:00
    • 12:00

      Match damer Klubbrummet


      16:00
    • 12:15

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-06


      14:15
    • 12:45

      Täby FC (B) (borta) DJ


      14:45
    • 13:15

      Ingång med A-laget F-09


      15:00
    • 13:15

      Ekerö IK (B) (borta) P-08A


      15:15
    • 13:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      16:00
    • 13:30

      FBI Tullinge (A) (borta) F-05


      15:30
    • 14:00

      Damlagsmatch F-05


      16:00
    • 14:00

      Grimsta AIK (B) (borta) P-06CD


      15:00
    • 14:00

      FBI Tullinge (hemma) Dam


      16:00
    • 16:15

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P-09A


      17:15
    • 16:15

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-04-


      17:15
    • 17:15

      Huddinge IK (hemma) F-03/04


      19:15
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Grimsta AIK (hemma) P-06AB


      11:15
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:15

      Rosersbergs IK (hemma) P-06CD


      11:15
    • 11:00

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) P-07B


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Sköndals IK (A) (hemma) F-03/04


      13:15
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-07B


      14:00
    • 12:15

      Enebybergs IF (hemma) P-08B


      13:15
    • 12:45

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) B-lag Damer


      14:45
    • 13:15

      Sigtuna IF IBK (borta) F-09


      14:15
    • 13:15

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-08B


      14:15
    • 14:15

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      Täby FC (A) (hemma) P-09A


      16:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Värmdö IF (B) (borta) Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:15

      Ängby IF (hemma) P-03


      19:15
    • 18:30

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-03/04


      20:30
  • 19Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      22:00
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) DJ


      22:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
    • 20:00

      Rotebro IS IBK (A) (borta) HJ


      22:00
  • 21Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 19:45

      Almunge IK /Arlanda IBK (borta) DJ


      21:45
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:15

      Vallentuna IBK (A) (borta) F-03/04


      20:15
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06CD


      19:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Målvaktsträning


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning 06-09 F-09


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning F-08


      20:30
    • 19:40

      Storvreta IBK (borta) HJ


      21:40
  • 24Lör
    • 08:30

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-09A


      09:30
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 10:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-06CD


      12:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (borta) P-09B


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz


      12:00
    • 11:00

      Rotebro IS IBK (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-05


      13:00
    • 11:30

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-08B


      12:30
    • 11:45

      Rosersbergs IK (borta) F-07


      12:45
    • 12:00

      Träning InnebandyLekiz


      13:00
    • 12:15

      Sundbybergs IK (borta) F-06


      14:15
    • 12:15

      Vaxholms IBF (B) (borta) F-07


      13:15
    • 12:30

      Vallentuna IBK (borta) F-08


      13:30
    • 13:00

      Ängby IF (borta) P-08B


      14:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-07B


      15:30
    • 14:00

      Täby FC (borta) P-03


      16:00
    • 15:30

      Vaxholms IBF (A) (borta) P-05


      17:30
    • 16:00

      Duvbo IK (A) (borta) B-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Örby IS (borta) F-06


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Cup Täby FC Skarpäng F-10


      13:00
    • 09:15

      Ängby IF (B) (hemma) F-08


      10:15
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-04-


      11:15
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-04-


      12:15
    • 11:30

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      Täby FC (B) (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Ingång A-laget P-10A


      14:00
    • 12:15

      Ingång A-laget P-10A


      15:00
    • 13:00

      Stäkets IF (hemma) P-06CD


      15:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 13:00

      Råsunda IS (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-06AB


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:00

      Vendelsö IK (A) (hemma) HJ


      17:00
    • 15:15

      Vallentuna IBK (borta) P-03


      17:15
    • 15:30

      Sköndals IK (C) (borta) F-03/04


      17:30
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:00

      IBF Falun (borta) Dam


      18:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:00

      Huddinge IBS (A) (hemma) DJ


      20:00
    • 19:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) DJ


      21:30
  • 26Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      DM slutspel DJ


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06CD


      19:50
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Inställd träning i Sporthallen F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 28Ons
    • 15:45

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning HJ


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
    • 20:45

      Huddinge IBS (A) (borta) HJ


      22:45
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-06CD


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 16:30

      Träning P-09B


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06AB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:45

      Stenhagens KK (borta) HJ


      21:45
    • 20:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) Herr


      21:00