Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:30

      FYS MTC Training center F-03/04


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Halltidsmöte F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      F05-07 möte Klubbrummet


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:30

      P07 Spelarmöte Klubbrummet


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:40

      Middag på Mozzarella P-08A


      18:40
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Lagkväll Nordic Floorball P-08A


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-06


      19:00
    • 18:00

      F06 Föräldramöte Klubbrummet


      19:30
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Bromma KFUK-KFUM (hemma) P-09A


      10:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (B) (hemma) P-06CD


      11:15
    • 10:30

      Väsby IBK (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:15

      Bro IK (hemma) F-03/04


      13:15
    • 12:00

      Täby FC (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (borta) P-08B


      14:00
    • 13:00

      Tumba GOIF (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      14:00
    • 15:00

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-04-


      16:00
    • 15:00

      Match damer Klubbrummet


      19:00
    • 15:00

      Vallentuna IBK (borta) P-06CD


      16:00
    • 16:00

      Täby FC (D) (borta) F-06


      18:00
    • 16:20

      Entré med A-laget P-11A


      18:00
    • 16:30

      Lagstärkande kväll! F-07


      20:00
    • 16:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Damlagsmatch F-05


      19:00
    • 17:00

      RIG Umeå IBF (hemma) Dam


      19:00
    • 19:00

      Järfälla IBK (hemma) P-03


      21:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Mini-cup P-11A


      17:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Vallentuna IBK (hemma) DJ


      11:15
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 11:00

      Match damer Klubbrummet


      15:00
    • 11:15

      Töjnan Tiger Cup ROTEBRO F-10


      13:45
    • 12:00

      Bro IK (A) (borta) P-09A


      13:00
    • 12:15

      Danderyds SK IBF (hemma) P-07C


      14:15
    • 12:30

      Sargvakt Damlaget F-03/04


      14:00
    • 13:00

      Damlagsmatch F-05


      15:00
    • 13:00

      IBF Dalen (hemma) Dam


      15:00
    • 13:15

      Enebybergs IF (hemma) P-08A


      15:15
    • 14:00

      Föräldramöte F-09


      14:45
    • 14:15

      Enebybergs IF (hemma) F-08


      15:15
    • 14:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-08B


      15:15
    • 15:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-07B


      17:00
    • 15:00

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) F-06


      17:00
    • 15:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-05


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:30

      Täby FC (A) (borta) HJ


      18:30
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:00

      Täby FC (A) (borta) DJ


      20:00
    • 19:00

      Järfälla IBK (hemma) P-03


      21:00
  • 8Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:30

      FYS MTC Training center F-03/04


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-06AB


      20:00
    • 19:00

      P06AB Föräldramöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-05


      19:00
    • 18:00

      F05 Föräldramöte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      P04 Möten Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Lagkväll hos Nordic Floorball P-06AB


      20:00
    • 19:00

      Lagkväll på Nordic Floorball P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
    • 20:15

      Grimsta AIK (hemma) Herr


      21:15
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
      Sporthallen B-hallen
      Anteckning: Konståkningen har bokat halva hallen men om de inte är där använder vi hela hallen
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 20:00

      Danderyds SK IBF (hemma) HJ


      22:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Enebybergs IF (hemma) P-09B


      11:15
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-06AB


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Danderyds SK IBF (hemma) F-08


      11:15
    • 10:15

      FBI Tullinge (A) (borta) F-03/04


      12:15
    • 11:15

      Täby FC (B) (hemma) F-08


      12:15
    • 12:15

      Rosersbergs IK (hemma) P-08B


      13:15
    • 13:00

      Högalids IF (A) (borta) B-lag Damer


      14:30
    • 13:15

      Nacka Wallenstam IBK (A) (hemma) P-09A


      14:15
    • 14:00

      Täby FC (B) (borta) P-07B


      16:00
    • 14:15

      IK Frej Täby IBK (B) (hemma) P-04-


      16:15
    • 14:15

      IK Frej TäbyIBK (borta) P-04-


      16:15
    • 16:45

      Rotebro IS IBK/Töjnan IBK (hemma) F-03/04


      18:45
    • 17:00

      Värmdö IF (B) (borta) F-06


      19:00
    • 17:30

      Vaxholms IBF (borta) P-03


      19:30
    • 18:00

      Ekerö IK (hemma) F-05


      20:00
    • 19:30

      Sigtuna IF IBK (hemma) DJ


      21:30
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-08B


      10:15
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Silverdals IF (A) (borta) P-07C


      12:00
    • 10:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-06AB


      12:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Kungsängens IF (hemma) P-07B


      13:15
    • 12:00

      Töjnan IBK (A) (borta) P-06CD


      13:00
    • 12:15

      Vallentuna IBK (A) (hemma) F-07


      14:15
    • 13:00

      Töjnan IBK (B) (borta) F-08


      14:00
    • 13:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) F-06


      15:15
    • 13:30

      Runby IBK (borta) Herr


      14:30
    • 14:00

      Västerås IBS Ung (borta) DJ


      16:00
    • 14:15

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) F-07


      16:15
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      Täby FC (D) (hemma) P-06CD


      17:15
    • 15:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-08A


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) HJ


      20:15
  • 15Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 18:50

      Grimsta AIK (B) (hemma) P-05


      20:50
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 16Tis
    • 18:00

      Föräldramöte F-08


      19:30
    • 18:00

      Inställd träning i Sporthallen F-03/04


      19:00
    • 18:00

      F08 Föräldramöte Klubbrummet


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06AB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06CD


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Hammarby IF IBF (hemma) DJ


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 18Tor
    • 18:00

      Inställd träning på grund av utbildningar F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 18:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Väsby IBK (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:00

      Silverdals IF (B) (borta) P-06AB


      11:00
    • 09:15

      Täby FC (A) (hemma) P-07C


      11:15
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:15

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-07B


      12:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-07


      12:15
    • 11:00

      Match herr Klubbrummet


      15:00
    • 11:30

      Täby FC (B) (borta) F-05


      13:30
    • 12:30

      Vaxholms IBF (borta) P-08B


      13:30
    • 13:00

      Täby FC (F) (borta) P-09B


      15:00
    • 13:00

      Träning F-11


      15:00
    • 13:00

      Ingarö IF (A) (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      SARGVAKT P-04-


      15:00
    • 14:00

      Duvbo IK (borta) P-03


      16:00
    • 14:30

      Vaxholms IBF (B) (borta) P-06CD


      15:30
    • 15:00

      Väsby IBK (borta) F-09


      16:00
    • 15:00

      Sundsvalls IBF (borta) Dam


      17:00
    • 15:15

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-08B


      16:15
    • 16:15

      Ekerö IK (hemma) P-04-


      17:15
  • 21Sön
    • 09:00

      Täby FC (D) (borta) P-04-


      10:00
    • 09:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-09A


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-07B


      12:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Silverdals IF (A) (hemma) P-08A


      13:15
    • 13:15

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) F-08


      14:15
    • 13:30

      Järfälla IBK (borta) F-08


      14:30
    • 14:00

      Seriematch Täby FC(D) - Åkerberga IBF(B) P-09B


      15:00
    • 14:30

      Huddinge IK (B) (hemma) F-03/04


      16:30
    • 14:50

      Ingarö IF (hemma) P-02


      15:50
    • 15:00

      Töjnan IBK (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Hudik/Björkberg IBK (borta) Dam


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      Töjnan IBK (hemma) P-06AB


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 16:15

      Vaxholms IBF (A) (hemma) P-06CD


      17:15
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 18:15

      Enebybergs IF (borta) F-06


      20:15
    • 18:30

      Täby FC (A) (hemma) F-05


      20:30
  • 22Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:00

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06AB


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07C


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Salems IF (A) (borta) HJ


      21:15
    • 19:45

      Träning Herr


      22:00
    • 20:20

      Damlaget A Klubbrummet


      21:30
    • 20:30

      Torsdagsmys Dam


      21:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-09A


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Ackers Halloween-cup P-10A


      20:00
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Ackers-kväll minicup P-11A


      20:00
    • 17:00

      Cafe på Ackerskvällen - Föräldrar F-05


      23:00
    • 17:00

      Ackerskvällen - Spelare F-05


      23:00
    • 17:00

      Träning F-08


      17:45
    • 17:30

      Träning P-07B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:00

      Ackerskvällen med Halloweencup F-10


      23:00
    • 18:00

      Ackers (hemma) F-11


      22:00
    • 18:00

      Ackerskvällen F-09


      22:00
    • 19:00

      Träning P-04-


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning - INSTÄLLD! Vi avvaktar nytt datum F-07


      20:30
    • 19:30

      Rotebro IS IBK (borta) HJ


      21:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      10:00
    • 09:15

      Grimsta AIK (A) (hemma) F-07


      11:15
    • 09:15

      Rotebro IS IBK (borta) F-08


      10:15
    • 09:30

      Cup Bele/Barkarby Järfälla F-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Rotebro IS IBK (borta) P-06AB


      12:00
    • 10:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) F-06


      12:15
    • 11:15

      Värmdö IF (A) (hemma) F-07


      13:15
    • 12:00

      Ängby IF (A) (borta) P-07B


      14:00
    • 12:00

      Match damer Klubbrummet


      16:00
    • 12:15

      Tumba GOIF (hemma) F-06


      14:15
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) P-08A


      16:00
    • 14:00

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) F-03/04


      16:00
    • 14:00

      Damlagsmatch F-05


      16:00
    • 14:00

      Sargvakt Damer A P-04-


      16:00
    • 15:30

      Vaxholms IBF (borta) F-05


      17:30
    • 15:45

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-07B


      17:45
    • 16:00

      Täby FC (B) (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Täby FC (E) (borta) P-07C


      19:00
    • 17:15

      Älvsjö AIK IBF (hemma) P-03


      19:15
    • 18:30

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-03


      20:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10B


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (C) (hemma) P-09A


      11:15
    • 11:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-09B


      13:15
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-06CD


      14:00
    • 12:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-08B


      13:15
    • 13:00

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-09A


      14:00
    • 14:15

      Täby FC (A) (hemma) P-06AB


      16:15
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 15:15

      Ekerö IK (A) (borta) P-06CD


      17:15
    • 16:00

      Träning Funkis


      17:00
    • 17:00

      Träning Motion DJ Dam


      18:00
    • 17:30

      Sigtuna IF IBK (hemma) B-lag Damer


      19:30
    • 17:45

      Huddinge IBS (borta) Herr


      18:45
    • 18:15

      FBI Tullinge (B) (borta) F-03/04


      20:15
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) F-05


      21:00
    • 19:15

      Sköndals IK (borta) DJ


      21:15
  • 29Mån
    v.44
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning HJ


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06AB


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:20

      DJ-möte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning DJ


      21:00
    • 20:20

      Träning Dam


      22:00
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07C


      18:30
    • 17:45

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04-


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      P04 Ledarmöte Klubbrummet


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:00
  • 31Ons
    • 16:00

      Träning P-09A


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06CD


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-08A


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04-


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06CD


      18:30
    • 18:20

      DJ-möte Klubbrummet


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning B-lag Damer


      21:00