Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg P-01

18:01 2 mar | Skrivet av: P-01

Tjena
Synd i helgen vi är nära, men orkade inte riktigt. Starkt att komma igen o kvittera 6 gånger innan Ösk kunde avgör de sista tre minuterna. Vi höl... Läs mer

Waiting
18:17 26 feb | Skrivet av: P-01

Samling 14:00
Matchstart 15:30 Navet.
Laget: Tommi, Oskar, Jacob, Jesper, Söder, Kasper, Ali, Filip, Niclas, Jeremie, Albin, Tobbe, Melker, Linus, Lukas... Läs mer

Waiting
14:24 23 feb | Skrivet av: P-01

Hej på er alla
ÖSK matchflytt i helgen har inte gått att få till. De vill gärna flytta matchen för att få spela i en annan hall.
Glöm det jag skrev i gå... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Örebro SK Ungdomsklubb14130139
Kopparbergs BK15111334
Askersunds IBK1490527
IBF Örebro Ungdom1481525
Nora IBK1472523
WSK Lindesberg1460818
Hovsta IF15501015
Lillån IBK1420126
Lekebergs IBF1410133
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
10:30 8 mar
WSK Lindesberg
VS
Lillån IBK
VS
15:30 28 feb
Örebro SK Ungdomsklubb
9-6
WSK Lindesberg
9-6

NÄSTA MATCH

10:30 8 mar
stadsskogsskolan
WSK Lindesberg
VS
Lillån IBK
VS

SENASTE MATCHEN

15:30 28 feb
Navet
Örebro SK Ungdomsklubb
9-6
WSK Lindesberg
9-6

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
6 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp