Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

DELA SIDAN

WSK Lindesberg P-01

21:15 4 jun | Skrivet av: P-01

Hej

Nu stänger vi igen för SOMMARLOV, löp träna gärna på egen hand ett par gånger i veckan under lovet.
Vi hörs till nästa säsong, håll koll på hemsidan... Läs mer

Waiting
17:50 11 maj | Skrivet av: P-01

Träningen Torsdag 14 maj inställd.

/Ledarna

Waiting
11:40 8 maj | Skrivet av: P-01

Kallelse till ordinarie årsmöte onsdag 3 juni kl.18.30 klubbrummet SSN.
Härmed kallas du som medlem i WSK Lindesberg innebandy till föreningens årsmöte... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Örebro SK Ungdomsklubb16140242
Kopparbergs BK16111434
Askersunds IBK16110533
IBF Örebro Ungdom16101531
Nora IBK1692529
WSK Lindesberg1670921
Hovsta IF16501115
Lillån IBK1620146
Lekebergs IBF1610153
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:30 15 mar
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE MATCHEN

15:30 15 mar
Närlundahallen
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
6 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp