Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg P-01

21:44 16 apr | Skrivet av: P-01

Hej Grabbar

På Lördag drar vi iväg till Globen. Samling 08:20 på parkeringen vid Stadsskogsskolan.
Se till att vara i tid så ni inte missar bussen.
Ha g... Läs mer

Waiting
09:56 9 apr | Skrivet av: P-01

Nu släpper vi biljetter till SSL-Finalerna för familje medlemmar och andra medlemmar.
Finns 3 ungdom och 2 vuxen biljetter kvar.

Anmälan till pks1@live... Läs mer

Waiting
19:10 8 apr | Skrivet av: P-01

Hej
Torsdag 16/4 drar vi igång träningarna igen vi tränar Torsdagar siktar på att alla är ombytta, mellis käkade och sargen byggd 16:30 samling är 16:0... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Örebro SK Ungdomsklubb16140242
Kopparbergs BK16111434
Askersunds IBK16110533
IBF Örebro Ungdom16101531
Nora IBK1692529
WSK Lindesberg1670921
Hovsta IF16501115
Lillån IBK1620146
Lekebergs IBF1610153
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:30 15 mar
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE MATCHEN

15:30 15 mar
Närlundahallen
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
6 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN