Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg P-01

10:13 20 mar | Skrivet av: P-01

Kval Div2 Dam
WSK Lindesberg - Knäppmora AIK
Lördag kl 16:00 SSN

Kom och heja fram våra tjejer till vinst.
Erat stöd kommer behövas då "halva" Skinnskatte... Läs mer

Waiting
20:34 19 mar | Skrivet av: P-01

Hej på er alla.

Nu tar vi träningsledigt några veckor. Vi drar igång igen den 16 april.
Träning kommer att ske torsdagar. Hallen är bokad 16-18, men då... Läs mer

Waiting
16:58 12 mar | Skrivet av: P-01

Hej
Samling Söndag 15/3 klockan 13:20
Laget: Tommi, Oskar S, Jesper, Söder, Kasper, Ali, Niclas, Filip, Tobbe, Albin, Linus F, Noah, Jeremie, Melker, L... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Örebro SK Ungdomsklubb16140242
Kopparbergs BK16111434
Askersunds IBK16110533
IBF Örebro Ungdom16101531
Nora IBK1692529
WSK Lindesberg1670921
Hovsta IF16501115
Lillån IBK1620146
Lekebergs IBF1610153
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:30 15 mar
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE MATCHEN

15:30 15 mar
Närlundahallen
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
6 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp