Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg P-01

17:50 11 maj | Skrivet av: P-01

Träningen Torsdag 14 maj inställd.

/Ledarna

Waiting
11:40 8 maj | Skrivet av: P-01

Kallelse till ordinarie årsmöte onsdag 3 juni kl.18.30 klubbrummet SSN.
Härmed kallas du som medlem i WSK Lindesberg innebandy till föreningens årsmöte... Läs mer

Waiting
21:44 16 apr | Skrivet av: P-01

Hej Grabbar

På Lördag drar vi iväg till Globen. Samling 08:20 på parkeringen vid Stadsskogsskolan.
Se till att vara i tid så ni inte missar bussen.
Ha g... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Örebro SK Ungdomsklubb16140242
Kopparbergs BK16111434
Askersunds IBK16110533
IBF Örebro Ungdom16101531
Nora IBK1692529
WSK Lindesberg1670921
Hovsta IF16501115
Lillån IBK1620146
Lekebergs IBF1610153
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:30 15 mar
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE MATCHEN

15:30 15 mar
Närlundahallen
Askersunds IBK
7-1
WSK Lindesberg
7-1

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
6 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp