Waiting

DELA SIDAN

WSK Lindesberg A-lag Herrar

23:12 23 okt | Skrivet av: A-lag Herrar

Tors - Lör V 46 skall vi som förening ansvara för parkeringen vid ICA Supermarket då dom har "Invigning" efter sin ombyggnation.

A-Herr/Herr-Junior har... Läs mer

Waiting
21:57 24 okt | Skrivet av: A-lag Herrar

Tormod
Källa
Lundsröm
Kinell
Pontus E
William
Hellsing
Jacob
Niklas C
Viktor L
Viktor S
Max
Filip L
Adam L
Tp
Samling Stadsskogsskolan 09.00
... Läs mer

Waiting
10:11 17 okt | Skrivet av: A-lag Herrar

Måndag så snart som möjligt efter avslutad träning (ca 19:45) är det spelarmöte för Herr+Junior.
Plats: Klubbrummet
- Föreningsjobb
- V.44
- Övrigt

Mvh
WSK ... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
IBK Wasahus-7312120036
KFUM Örebro12100230
Wadköping IBK12100230
Hovsta IF1280424
WSK Lindesberg1271422
Ekeby IF1261519
IBF Örebro Ungdom1260618
Pålsboda IBF1232712
Varberga IBK122289
Kopparbergs BK123099
Brickebackens IF1210113
Åsbro GOIF1210113
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
19:00 9 jan 2015
Kopparbergs BK
VS
WSK Lindesberg
VS
19:30 10 dec
WSK Lindesberg
11-8
Brickebackens IF
11-8

NÄSTA MATCH

14:00 3 jan 2015
WSK Lindesberg
VS
Kungsörs IBK
VS

SENASTE MATCHEN

19:30 10 dec
stadsskogsskolan
WSK Lindesberg
11-8
Brickebackens IF
11-8

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
11 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp