Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg A-lag Herrar

09:44 9 apr | Skrivet av: A-lag Herrar

Nu släpper vi biljetter till SSL-Finalerna för familje medlemmar och andra medlemmar.
Finns 3 ungdom och 2 vuxen biljetter kvar.

Anmälan till pks1@live... Läs mer

Waiting
12:47 31 mar | Skrivet av: A-lag Herrar

Buss till Stockholm är bokad avresa 8:30 hemresa ca 18:00, så vi slipper krångla med bilar.
Pris Ungdom tom år98 150 kr 5 platser kvar. Vuxna 300 kr ... Läs mer

Waiting
22:25 26 mar | Skrivet av: A-lag Herrar

Tormod
Kp
Kinell
Viktor A
Lanke
Bullen
Söppa
Hellsing
Niklas
William
Svanholm
Liven
Pontus E
Max
Lihagen
Bäcker
Viktor L

Samling 17.00... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
IBK Wasahus-7322200260
KFUM Örebro22190357
Hovsta IF22141743
Wadköping IBK22140842
Ekeby IF22132741
WSK Lindesberg22131840
IBF Örebro Ungdom221201036
Kopparbergs BK22801424
Varberga IBK22621421
Pålsboda IBF22521518
Brickebackens IF2220206
Åsbro GOIF2220206
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
19:00 27 mar
Hovsta IF
6-9
WSK Lindesberg
6-9

SENASTE MATCHEN

19:00 27 mar
Hovstaskolan
Hovsta IF
6-9
WSK Lindesberg
6-9

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
11 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN