Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

WSK Lindesberg A-lag Herrar

09:28 15 jan | Skrivet av: A-lag Herrar

Senast Fredag 16/1 skall redovisningen av försäljningen vara inlämnad.
Går bra att lämna i kansliets brevinkast.
Glöm inte fylla i vem som sålt och vilk... Läs mer

Waiting
11:34 9 jan | Skrivet av: A-lag Herrar

HJ har match borta Måndag 12/1 så dom som inte är iväg och spelar tränar tillsammans med B-laget.
Förmodligen mycket kaksi maalia :)

Mvh

Waiting
15:28 22 dec 2014 | Skrivet av: A-lag Herrar

Träningen i kväll börjar 19.30 inga kläder för utomhus behövs

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
IBK Wasahus-7317150245
KFUM Örebro16130339
Hovsta IF16120436
Wadköping IBK16120436
Ekeby IF17101631
WSK Lindesberg1691628
IBF Örebro Ungdom1680824
Kopparbergs BK17601118
Varberga IBK16421015
Pålsboda IBF17421115
Brickebackens IF1720156
Åsbro GOIF1710163
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
19:30 13 feb
WSK Lindesberg
VS
IBF Örebro Ungdom
VS
17:30 24 jan
WSK Lindesberg
9-4
Wadköping IBK
9-4

NÄSTA MATCH

19:30 13 feb
stadsskogsskolan
WSK Lindesberg
VS
IBF Örebro Ungdom
VS

SENASTE MATCHEN

17:30 24 jan
stadsskogsskolan
WSK Lindesberg
9-4
Wadköping IBK
9-4

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Huvudmapp
11 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN