Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värtans IK

Följ

Värtans IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Värtans IK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      Träningsmatch Sankt Erikscupen F-11


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Värtan F11 F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13 vit


      12:00
    • 12:00

      Concordia IF BK A (borta) Bowling


      13:40
    • 14:30

      Norrtulls SK (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 19:15

      Träning F-09


      20:30
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-09Vit


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Älvsjö IK Blå2 (hemma) F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12 blå


      12:00
    • 11:00

      Bele Barkarby FF (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12 vit


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-10


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch 9 mot 9 F-07


      15:30
    • 15:00

      Reymersholms IK (hemma) F-09


      16:15
  • 8Sön
    • 09:50

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      BK Rudbeck B (hemma) Bowling


      11:40
    • 11:00

      Träning P-13 vit


      12:00
    • 12:00

      Matchträning mot Viksjö IK F-11


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 14:00

      Annat lag (hemma) P-09Blå


      18:00
    • 14:15

      Ledarmöte Värtans IK


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-05


      19:00
    • 17:15

      Ledarmöte P10 P-10


      19:30
    • 19:15

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Nyköping Vår Cup P-05

    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      IFK Österåker FK (borta) F-09


      10:15
    • 10:00

      Match mot Djurgårdens IF F-09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12 vit


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-10


      15:30
    • 15:00

      Kvicksunds SK (borta) A-lag Herr Fotboll


      17:00
    • 17:30

      Match mot Karlbergs BK F-10


      18:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Nyköping Vår Cup P-05

    • Heldag

      INSTÄLLT - Ica Bro Cup P-12 röd

    • 09:15

      Träningsläger, 1 dag F-07


      13:15
    • 09:50

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 11:00

      Träning P-13 vit


      12:00
    • 12:00

      Träning B-lag Herr Fotboll


      14:00
    • 15:45

      Träning F-09


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-08


      18:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:15

      Match mot Jarlaberg F-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 09:40

      Turebergs BwK A (hemma) Bowling


      11:20
    • 10:30

      Träningsmatch 9 mot 9 F-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 13:45

      Match mot IFK Stocksund F-09


      15:00
  • 22Sön
    • 09:50

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot P13 Vit P-13 röd


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13 vit


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot IFK Stocksund F10-11 inför Sanktan! F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Match mot Täby FK F-09


      12:15
    • 13:00

      Träningsmatch P-05


      15:00
    • 15:30

      Träningsmatch P-12 vit


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot DIF P-09Blå


      17:00
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot DIF P10 P-10


      18:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09Vit


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09Blå


      20:00
  • 25Ons
    • 16:50

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-13 blå


      19:30
  • 26Tor
    • 17:50

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09Vit


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09Blå


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
  • 27Fre
    • 16:00

      TRÄNINGSMATCH mot DIF P-10


      17:00
    • 18:00

      Träningsmatch P-12 vit


      19:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot DIF F-10


      09:45
    • 09:00

      Värtanturneringen F-13


      13:00
    • 09:00

      Copa Carrera Kick-off Cup P-05


      00:00
      Bromma, Bromsten, Spånga
      Anteckning: Tvådagars cup för maximal uppladdning inför Sanktan
    • 09:15

      Match mot Erikslund KF F-09


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 09:40

      BK Domino A (hemma) Bowling


      11:20
    • 09:45

      Träningsmatch mot DIF F-10


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch P-07


      12:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:45

      DIF P09#8 (borta) P-09Vit


      14:50
    • 16:45

      Match mot Viggbyholms IK F-09


      18:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Copa Carrera Kick-off Cup P-05


      16:00
      Bromma, Bromsten, Spånga
      Anteckning: Tvådagars cup för maximal uppladdning inför Sanktan
    • 09:00

      INSTÄLLT - Vår5an Cup P-12 röd


      17:00
    • 09:15

      Match mot FC Djursholm F-09


      11:00
    • 09:50

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Djursholm F-10


      11:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF (hemma) P-12 röd


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13 vit


      12:00
    • 11:00

      Jakobsbergs BS A (borta) Bowling


      12:40
    • 11:00

      Träning F-07


      12:30
    • 11:15

      Match mot IF BP F-10


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 16:00

      Tränimgsmatch Mot IFK Viksjö 4 P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot KB P10 P-10


      18:00
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis