Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värtans IK

Följ

Värtans IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Värtans IK
Välj lag

April 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.14
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Skå IK (borta) P-09Vit


      10:10
    • 09:15

      Träningsmatcher mot Älta IF F-09


      12:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      BK Force A (borta) Bowling


      11:40
    • 13:30

      Intern träningsmatch F-10


      15:00
    • 15:30

      Match mot Huddinge IF F-09


      17:00
    • 15:40

      Katrineholms AIK A (borta) Bowling


      17:20
  • 5Sön
    • 10:00

      DN Expressen IF B (borta) Bowling


      11:40
    • 12:00

      Match Svår - FC Djursholm F-10


      13:00
    • 13:30

      Match mot Täby FK F-09


      15:00
  • 6Mån
    v.15
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-09Vit


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
  • 12Sön
    • 14:30

      Träning F-09


      16:00
  • 13Mån
    v.16
    • 10:15

      Träningsmatcher mot Vallentuna Damfotboll F-09


      13:00
    • 12:00

      EVENTUELLT: Träningsmatch mot Värtan F10 P-10


      13:00
    • 14:00

      Träning P-09Vit


      16:00
    • 16:30

      Träning P-12 röd


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:50

      Träning F-09


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning B-lag Herr Fotboll


      22:00
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:25

      Träning F-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09Blå


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      IFK Stocksund 3 (hemma) P-12 vit


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12 blå


      19:00
    • 18:30

      Sollentuna FK 14 (hemma) P-10


      20:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Norrtulls SK 2 (hemma) P-07


      10:30
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 6 vit (borta) F-11


      11:00
    • 09:15

      Gustavsbergs IF FK Röd (hemma) F-09


      11:15
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 09:45

      Reymersholms IK 3 (borta) P-09Vit


      11:45
    • 10:00

      Norrtulls SK Blå (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 2 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      Hammarby IF FF 4 grön (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Essinge IK 1 (borta) F-12


      13:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) F-10


      15:00
    • 14:00

      Segeltorps IF (hemma) A-lag Herr Fotboll


      16:00
    • 15:00

      Apollon Solna FK Röd (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      AIK FF 3 (borta) P-11


      17:00
    • 18:00

      Vasalunds IF Solna 2 (hemma) P-12 vit


      20:00
    • 18:00

      Match P-05


      20:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Danderyds SK FF Gul (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna BK DF 1 (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds IF Röd (borta) P-05


      14:00
    • 13:45

      IFK Bergshamra Blå (hemma) P-09Blå


      14:45
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 14 (borta) P-12 blå


      18:00
    • 18:45

      Vasalunds IF Frös 2 (borta) P-10


      20:15
  • 20Mån
    v.17
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:25

      Träning F-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09Blå


      17:30
    • 17:15

      Karlbergs BK Vit 1 (hemma) P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12 blå


      19:00
  • 25Lör
    • 08:30

      IFK Lidingö FK 13 blå (borta) P-07


      10:30
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) F-11


      11:00
    • 09:00

      Sollentuna FK 5 (hemma) P-05


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF 5 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Team X-Bowlers B (hemma) Bowling


      11:40
    • 10:15

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) F-09


      12:15
    • 11:00

      AIK FF 1 (hemma) F-11


      13:00
    • 12:30

      Gröndals IK Blå (borta) F-09


      14:30
    • 13:00

      Norrtulls SK Vit 2B (borta) P-12 vit


      15:00
    • 14:00

      Västerhaninge IF (borta) A-lag Herr Fotboll


      16:00
    • 15:00

      Vasalund Stadshagens IF 2 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:30

      Djurgårdens IF FF 9 (hemma) P-09Vit


      17:30
    • 16:00

      Täby FK 32 (hemma) P-11


      18:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Norrtulls SK Vit 1B (hemma) P-12 blå


      10:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK grå (borta) P-12 vit


      11:00
    • 09:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) P-05


      11:00
    • 09:30

      Norrtulls SK Gul 2 (borta) P-08


      11:30
    • 11:15

      IFK Lidingö FK 6 blå (hemma) F-10


      13:15
    • 12:30

      IFK Aspudden-Tellus (borta) F-07


      14:30
    • 16:00

      Boo FF 10 (hemma) F-12


      18:00
    • 16:45

      IFK Lidingö FK 10 blå (borta) P-10


      18:45
    • 17:30

      Hammarby IF FF 13 grön (borta) P-07


      19:30
    • 19:00

      IFK Lidingö FK 11 blå (hemma) P-12 blå


      21:00
  • 27Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning P-12 röd


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09Vit


      20:15
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:50

      Träning F-09


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09Blå


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor