Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 00:00

      Hille IF (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) P-08


      02:00
    • 14:00

      IK Huge (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatcher mot GGIK P-09


      17:30
    • 16:00

      Valbo FF P17 (hemma) P-03


      18:00
  • 3Sön
    • 09:15

      Tränings match mot hagaström P-10


      11:00
    • 15:00

      Gefle IF FF Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) F-07


      19:00
    • 18:40

      Inventering Herrlag A


      22:00
  • 4Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:50

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:50
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 19:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-06


      21:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Serien P-10


      13:30
    • 13:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Serien P-10


      14:30
    • 14:00

      IFK Mora FK (borta) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      Skutskärs IF FK F17 (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-08


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Stensätra IF (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (borta) F-05


      13:00
    • 13:00

      Hagaströms SK (borta) P-07


      15:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot Sätra P-05


      15:30
    • 14:00

      Gefle IF FF P17 BLÅ (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Storviks IF (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Bollnäs GIF FF (borta) F-05


      19:00
    • 17:30

      IK Huge Blå (borta) F-09


      19:30
  • 11Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:20

      Träning F-05


      19:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 12Tis
    • 17:00

      Domarutbildning F-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 19:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herrlag A


      21:00
    • 19:30

      Valbo FF P17 (hemma) P-03


      21:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Serien P-10


      11:00
    • 10:00

      Match mot Gefle IF FF F-10


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Svart (hemma) P-08


      15:00
    • 16:00

      Gefle IF (hemma) P-10


      17:30
  • 17Sön
    • 00:00

      IF Team Hudik (borta) F-05


      02:00
    • 09:00

      Städdag F-03/04


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen F-05


      13:00
    • 10:00

      Match P-11


      11:30
    • 10:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-09


      12:00
    • 13:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Hille IF (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Hille IF (hemma) F-06


      16:00
    • 16:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Hille IF Gul (hemma) F-09


      18:00
    • 16:30

      IK Huge Blå (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Högbo AIK (borta) F-07


      19:00
  • 18Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Sandvikens IF (hemma) F-05


      20:30
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      11:15
    • 10:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 14:00

      Rengsjö SK (borta) Herrlag A


      16:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 22Fre
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
  • 23Lör
    • 08:30

      Match mot Hagaström P-11


      10:00
    • 09:00

      Träning Damlag


      16:00
    • 10:00

      Match mot Hagaström F-10


      11:30
      Valbo Sportcentrum
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Samling 9.30 ombytta, kissade och klara.
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Hedesunda IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Serien P-10


      12:30
    • 13:00

      Hagaströms SK Svart (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Hagaström SK Svart (hemma) F-09


      15:00
    • 16:00

      Strömsbro IF (hemma) P-10


      17:30
    • 18:00

      Förfrågan spel med p08 P-09


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF Vit (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Stensätra IF (hemma) P-05


      16:00
    • 11:00

      Träning F-03/04


      14:00
    • 13:00

      Valbo FF / Hagaströms SK (hemma) F-05


      15:00
    • 13:00

      MATCH F-11


      14:00
    • 13:00

      Valbo FF / Hagaströms SK (hemma) F-06


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Högbo AIK F17 (hemma) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Valbo FF P17 (hemma) P-03


      17:00
    • 16:00

      Hofors AIF (hemma) P-09


      18:00
  • 25Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Förberedelse för fotbollsskolan P-05


      19:30
    • 17:30

      Fotbollsskola Genomgång F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Domarutbildning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 19:00

      Forssa BK (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Ledare för fotbollsskolan 2020 P-05


      11:30
    • 10:00

      Fotbollsskola F-05


      11:00
    • 10:00

      Hille IF Gul (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Huge Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Match mot Hille IF F-10


      14:00
    • 12:00

      Serien P-10


      13:30
    • 13:00

      IK Huge (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Serien P-10


      17:30
    • 16:00

      Storviks IF (borta) F-09


      18:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) F-06


      02:00
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Match P-11


      11:30
    • 10:00

      Serien P-10


      11:30
    • 11:00

      Gefle IF FF P17 VIT (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      MATCH F-11


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF blå (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Hofors AIF (hemma) P-05


      16:00
    • 14:30

      IK Huge Blå (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Hille IF F17 (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Brynäs (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Hagaströms SK (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:45

      IK Huge Blå (hemma) F-09


      20:45