Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

SERIER/CUPER

MARATONTABELL

LAGET.SE

DELA SIDAN

IBK Vöikers A-lag Damer

IBK Vöikers A i div 2
15:49 1 feb | Skrivet av: A-lag Damer

På torsdag lämnar vi Fortnox ifred och åker till Hovshaga sporthall för träning ihop med HAIF. Samling klockan 18.45 och träning mellan 19-20.30

Waiting
11:28 26 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Tipshallen var tyvärr uppbokad men vi samlas vid 18.45 i Fortnox A och har genomgång inför matchen mot Färjestaden den 31.

Waiting
09:37 9 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Torsdagen den 22/1-15 tränas också tillsammans med HAIF. 18.45 samling, Hovshaga sporthall.

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Olofströms IBK19112636
Östra SK Jönköping1995533
Craftstadens IBK Oskarshamn19102733
IBK Vöikers19101832
Sävsjö IBK1992830
Husqvarna IK1992829
Färjestadens IBK1983828
Ljungby IB1982926
Hovslätts IK20721125
Westerviks IBK19721023
Carlscrona IBF19511316
Värnamo IK00000
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
14:00 Imorgon
IBK Vöikers
VS
Ljungby IB
VS
20:00 27 feb
Carlscrona IBF
9-4
IBK Vöikers
9-4

NÄSTA MATCH

14:00 Imorgon
Fortnox Arena A-Hall
IBK Vöikers
VS
Ljungby IB
VS

SENASTE MATCHEN

20:00 27 feb
Karlskrona Idrottshall
Carlscrona IBF
9-4
IBK Vöikers
9-4

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Övningar
3 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN