Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

SERIER/CUPER

MARATONTABELL

LAGET.SE

DELA SIDAN

IBK Vöikers A-lag Damer

IBK Vöikers A i div 2
11:28 26 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Tipshallen var tyvärr uppbokad men vi samlas vid 18.45 i Fortnox A och har genomgång inför matchen mot Färjestaden den 31.

Waiting
19:43 17 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Idag bortamatch mot serieledarna Craftstaden, idag gör Marre dessutom comeback i laget.

Tidigt på plats i Oskarshamn, samlas vi på läktarn och de som ... Läs mer

Waiting
09:37 9 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Torsdagen den 22/1-15 tränas också tillsammans med HAIF. 18.45 samling, Hovshaga sporthall.

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Craftstadens IBK Oskarshamn15100530
Färjestadens IBK1492329
Olofströms IBK1591528
Östra SK Jönköping1574425
Husqvarna IK1481525
IBK Vöikers1361620
Hovslätts IK1461720
Sävsjö IBK1460818
Westerviks IBK1451816
Ljungby IB14401012
Carlscrona IBF1421117
Värnamo IK00000
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
13:00 31 jan
Färjestadens IBK
VS
IBK Vöikers
VS
14:00 17 jan
Craftstadens IBK Oskarshamn
4-3
IBK Vöikers
4-3

NÄSTA MATCH

13:00 31 jan
färjehallen
Färjestadens IBK
VS
IBK Vöikers
VS

SENASTE MATCHEN

14:00 17 jan
Oskarshamns Sporthall A-hall
Craftstadens IBK Oskarshamn
4-3
IBK Vöikers
4-3

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Övningar
3 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN