Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

SERIER/CUPER

MARATONTABELL

LAGET.SE

DELA SIDAN

IBK Vöikers A-lag Damer

IBK Vöikers A i div 2
15:49 1 feb | Skrivet av: A-lag Damer

På torsdag lämnar vi Fortnox ifred och åker till Hovshaga sporthall för träning ihop med HAIF. Samling klockan 18.45 och träning mellan 19-20.30

Waiting
11:28 26 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Tipshallen var tyvärr uppbokad men vi samlas vid 18.45 i Fortnox A och har genomgång inför matchen mot Färjestaden den 31.

Waiting
09:37 9 jan | Skrivet av: A-lag Damer

Torsdagen den 22/1-15 tränas också tillsammans med HAIF. 18.45 samling, Hovshaga sporthall.

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Olofströms IBK20122639
Craftstadens IBK Oskarshamn20112736
Sävsjö IBK20102833
Östra SK Jönköping2095633
IBK Vöikers20101932
Husqvarna IK20102832
Ljungby IB2092929
Färjestadens IBK2083928
Hovslätts IK20721125
Westerviks IBK20721123
Carlscrona IBF20511416
Värnamo IK00000
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
14:00 7 mar
IBK Vöikers
1-5
Ljungby IB
1-5

SENASTE MATCHEN

14:00 7 mar
Fortnox Arena A-Hall
IBK Vöikers
1-5
Ljungby IB
1-5

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Övningar
3 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN