Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC

Följ

Viking HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Viking HC
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 19:00

      Smedjebackens HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 2Lör
    • 12:00

      BIK Karlskoga U 06 (borta) U-14


      14:00
    • 14:00

      Valbo HC (borta) J20 Elit Västra


      16:00
    • 16:00

      Sunne IK/Munkfors (borta) U16


      18:15
    • 16:30

      Kils AIK Vit (borta) U-12


      18:30
  • 3Sön
    • 12:00

      Poolspel U10


      16:00
    • 16:00

      Hammarö HC (borta) J18


      18:00
  • 4Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 19:50

      Träning U16


      20:50
  • 5Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:40

      Träning U-14


      19:40
    • 19:00

      HC Flyers (borta) A-lag


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning U16


      17:50
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U-14


      19:00
  • 9Lör
    • 00:00

      Färjestad BK Vit (hemma) U-12


      02:00
    • 11:30

      Säffle HC/Grums (borta) U-14


      13:30
    • 13:00

      Borlänge HF (hemma) J20 Elit Västra


      15:00
    • 16:00

      Kristinehamns Hockeyteam (hemma) U16


      18:15
  • 10Sön
    • 12:20

      Träning U10


      13:20
    • 12:45

      Kristinehamns HT (borta) J18


      14:45
    • 16:00

      IFK Munkfors (hemma) A-lag


      18:00
  • 11Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning U-14


      17:20
    • 19:50

      Träning U16


      20:50
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U-12


      17:10
    • 18:30

      Hammarö HC (borta) U16


      20:45
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning U-14


      17:20
    • 19:00

      Grums IK 2 (borta) J18


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 13:45

      Träning U10


      14:45
    • 16:00

      Åmåls SK (borta) A-lag


      18:00
  • 18Mån
    v.8
    • 19:50

      Träning U16


      20:50
  • 19Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
    • 19:30

      Forshaga IF (hemma) J18


      21:30
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U-12


      18:30
    • 19:00

      Filipstads IF (borta) A-lag


      21:00
    • 19:40

      Träning U-14


      19:40
    • 19:50

      Träning U16


      20:50
  • 21Tor
    • 19:00

      Arvika HC (hemma) U16


      21:15
  • 22Fre
    • 19:00

      Sunne IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 23Lör
    • 12:00

      Kils AIK IK (hemma) U16


      14:15
    • 12:30

      Forshaga IF Vit (borta) U-12


      14:30
    • 15:00

      Åmåls SK (hemma) U-14


      17:00
  • 24Sön
    • 12:20

      Träning U10


      13:20
    • 15:45

      Arvika HC (hemma) J18


      17:45
  • 25Mån
    v.9
    • 19:50

      Träning U16


      20:50
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:00