Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

Väsby IK FK P-98

Välkommen till Väsby IK FK P98:s hemsida!
Är du intresserad av att provträna med vårt lag?
Kontakta då tränarna för överenskommelse om tid.
18:37 1 feb | Skrivet av: P-98

Vårt lag har lagt ner efter säsongen 2014.
Är du född 1999 kan du söka dig till föreningens P00-lag som kommer spela i en 99-serie med möjlighet för sp... Läs mer

Waiting
16:02 18 sep 2014 | Skrivet av: P-98

Samling på Hjorthagens IP senast kl. 16.15.
Glöm inte ta med er spelarleg/ID-kort/pass!
Truppen:
Edi
Adam Eray Dominic Tijan
Cedric Misha Raja Ramin
Rafael ... Läs mer

Waiting
15:48 18 sep 2014 | Skrivet av: P-98

Samling på Veddestavallen senast kl. 12.00.
Glöm inte ta med er spelarleg/ID-kort/pass!
Truppen:
Edi
Adam Eray Dominic Tijan
Cedric Misha Raja Ramin
Rafael ... Läs mer

Waiting
12:23 18 sep 2014 | Skrivet av: P-98

Ingen träning imorgon fredag på grund av match på konstgräset.

Waiting
15:25 6 sep 2014 | Skrivet av: P-98

Samling senast kl. 11.45 på Bollstanäs IP.

Truppen:
Adam Eray Dominic Tijan
Ammar Cedric Misha Raja
Ramin Rafael Parham Antonio
Aria Maroun Oman Mohammad

Bu... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
IFK Viksjö 114131040
Bollstanäs SK 214101331
IF Brommapojkarna 31472523
Sundbybergs IK 21471622
Djurgårdens IF FF 41442814
Hässelby SK FF 21441913
Bele Barkarby FF 11432911
Väsby IK FK 11422108
IFK Viksj?? 100000
IFK Viksj?? 100000
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
13:30 11 okt 2014
IF Brommapojkarna 3
6-0
Väsby IK FK 1
6-0

SENASTE MATCHEN

13:30 11 okt 2014
IF Brommapojkarna 3
6-0
Väsby IK FK 1
6-0

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN

1. (2) IF Brommapojkarna P05-2
2. (3) IF Brommapojkarna
3. (4) Syrianska FC
4. (1) IF Brommapojkarna Herr
5. (5) Vasalunds IF
6. (10) AIK Innebandy
7. (247) Solna Vikings
8. (14) Järfälla IBK Herrar A
9. (9) Vasalunds IF Herrlaget
10. (7) Spårvägens HF
Listar de tio mest besökta sidorna i Stockholm igår