E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Väsby IK FK P-98

Välkommen till Väsby IK FK P98:s hemsida!
Är du intresserad av att provträna med vårt lag?
Kontakta då tränarna för överenskommelse om tid.
16:02 18 sep | Skrivet av: P-98

Samling på Hjorthagens IP senast kl. 16.15.
Glöm inte ta med er spelarleg/ID-kort/pass!
Truppen:
Edi
Adam Eray Dominic Tijan
Cedric Misha Raja Ramin
Rafael ... Läs mer

Waiting
15:48 18 sep | Skrivet av: P-98

Samling på Veddestavallen senast kl. 12.00.
Glöm inte ta med er spelarleg/ID-kort/pass!
Truppen:
Edi
Adam Eray Dominic Tijan
Cedric Misha Raja Ramin
Rafael ... Läs mer

Waiting
12:23 18 sep | Skrivet av: P-98

Ingen träning imorgon fredag på grund av match på konstgräset.

Waiting
15:25 6 sep | Skrivet av: P-98

Samling senast kl. 11.45 på Bollstanäs IP.

Truppen:
Adam Eray Dominic Tijan
Ammar Cedric Misha Raja
Ramin Rafael Parham Antonio
Aria Maroun Oman Mohammad

Bu... Läs mer

Waiting
22:34 29 aug | Skrivet av: P-98

Samling i omklädningsrummet kl. 12.30.
GLÖM INTE SPELARLEG/ID-KORT/PASS!
Truppen:
Ammar
Adam Cedric Demirhan Dominic
Eray Maroun Misha Parham
Ramin Tijan Ar... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
IFK Viksjö 113121037
Bollstanäs SK 21291228
IF Brommapojkarna 31262420
Sundbybergs IK 21261519
Djurgårdens IF FF 41342714
Bele Barkarby FF 11432911
Hässelby SK FF 2123099
Väsby IK FK 1122197
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
13:30 4 okt
Väsby IK FK 1
VS
Hässelby SK FF 2
VS
13:30 27 sep
Väsby IK FK 1
1-9
IFK Viksjö 1
1-9

NÄSTA MATCH

13:30 4 okt
Väsby IK FK 1
VS
Hässelby SK FF 2
VS

SENASTE MATCHEN

13:30 27 sep
Väsby IK FK 1
1-9
IFK Viksjö 1
1-9

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (2) Spårvägens HF
2. (6) IFK Lidingö FK
3. (1) Vasalunds IF
4. (247) Ar Athletics Hockey Club A-lag Herrar
5. (5) Sollentuna HC
6. (9) Stockholm Hockey 96
7. (11) Sollentuna HC A-lag
8. (3) Värmdö HC
9. (10) Värmdö HC A-laget
10. (4) Älvsjö AIK Innebandy
Listar de tio mest besökta sidorna i Stockholms län igår