Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västanfors IF BK

Följ

Västanfors IF BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Västanfors IF BK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning P-18


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P - 14


      18:30
    • 17:05

      Knatten Cup P12 P-05


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Knatten Cup P12 P-05

    • 08:40

      Spånga/Bromstens BK P12 (borta) P-05


      09:40
    • 14:00

      Nitro/Nora BS (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:30

      Helenelunds IK P12 (borta) P-05


      15:30
    • 20:20

      Bollnäs P12 (hemma) P-05


      21:20
  • 4Sön
    • Heldag

      Knatten Cup P12 P-05

    • 09:40

      Broberg P12 (hemma) P-05


      10:20
    • 13:00

      SpångaBrommsten BK (hemma) P-18


      15:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:45

      Träning P-05


      18:10
    • 16:45

      Träning P - 14


      18:10
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 20:30

      Träning P-18


      22:00
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 20:00

      Träning P-18


      21:30
  • 7Ons
    • 18:30

      Träning P - 14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Falun (hemma) P-18


      21:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning P-18


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P - 14


      18:30
    • 18:30

      TB P14 (hemma) P-05


      20:30
    • 21:00

      GT 76 IK (borta) P-18


      23:00
  • 10Lör
    • 10:45

      Borgia P12 (hemma) P-05


      11:20
    • 12:40

      Eskilstuna P12 (hemma) P-05


      13:20
    • 14:10

      Örebro P12 (hemma) P-05


      15:10
    • 15:00

      Peace & love city bandy (borta) A-lag


      16:00
  • 11Sön
    • 14:00

      Borgia-Norrköping P14 (hemma) P-05


      15:30
    • 15:30

      Broberg (borta) P-18


      17:30
  • 12Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning P - 14


      18:10
    • 16:45

      Träning P-05


      18:10
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 20:30

      Träning P-18


      22:00
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 20:00

      Träning P-18


      21:30
  • 14Ons
    • 18:30

      Träning P - 14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 20:20

      Tillberga/Köping (borta) P-18


      22:20
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 00:00

      Dacab Cup P13 P-05


      00:30
    • 00:00

      Gustavsbergs IF (hemma) A-lag


      01:00
    • 08:55

      Grycksbo P13 (hemma) P-05


      09:55
    • 09:45

      Grängesbergs BK P13 (borta) P-05


      10:45
    • 11:45

      Borlänge-Stora Tuna P13 (borta) P-05


      12:45
    • 13:45

      Karlstad Bandy P13 (borta) P-05


      14:45
    • 15:25

      TB P13 (hemma) P-05


      16:25
    • 17:50

      SAIK P13 (hemma) P-05


      18:50
  • 18Sön
    • 15:00

      Edsbyn (hemma) P-18


      17:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:45

      Träning P - 14


      18:10
    • 16:45

      Träning P-05


      18:10
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 20:30

      Träning P-18


      22:00
  • 20Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 20:00

      Träning P-18


      21:30
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P - 14


      20:00
    • 19:30

      Västerås SK (hemma) P-18


      21:30
  • 22Tor
    • 07:00

      Bandyhjärtat/Semifinal P-05


      16:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:30

      Borlänge (hemma) P-18


      22:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P - 14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 24Lör
    • 00:00

      Unik BK (borta) A-lag


      01:00
    • 10:30

      Västerås SK P14 (borta) P-05


      11:30
  • 25Sön
    • 15:30

      IK Sirius P14 (hemma) P-05


      17:00
    • 18:00

      Helenelunds IK (borta) P-18


      20:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:45

      Träning P - 14


      18:10
    • 16:45

      Träning P-05


      18:10
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 20:30

      Träning P-18


      22:00
  • 27Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 20:00

      Träning P-18


      21:30
  • 28Ons
    • 18:30

      Träning P - 14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00