Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 18:45

      Träning P16


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:45

      Träning P-11


      11:45
    • 11:45

      Träning F09-11


      12:45
    • 11:45

      Träning F06-08


      12:45
    • 11:50

      Träning P-08


      13:05
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:15

      SIF Norrtelje (hemma) P-07


      14:15
    • 16:00

      Örebro/Nitro Nora (borta) Juniorlag Herrar


      18:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 18:45

      Träning P16


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:15

      Träning P-06


      13:15
    • 11:45

      Invigning av klubblokalen P-07


      14:00
    • 11:45

      Invigning klubblokal P-08


      14:00
    • 11:45

      Invigning Klubblokal P-09


      14:00
    • 11:45

      Invigning av klubblokalen P16


      13:45
    • 11:45

      Nyinvigning av klubblokalen Ungdomssektionen


      14:00
    • 11:45

      Nyinvigning av klubblokalen Klubblokalen


      14:00
    • 11:45

      Träning F06-08


      12:45
    • 11:45

      Invigning av klubblokal F09-11


      15:00
    • 11:45

      Nyinvigning av klubblokalen P-10


      14:00
    • 12:45

      Poolspel U9 Sthlm P-11


      16:45
    • 12:45

      Invigning klubblokalen F06-08


      14:00
    • 15:30

      IFK Kungälv (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 17:15

      Helenelunds IK (borta) Juniorlag Herrar


      19:15
  • 12Sön
    • 10:00

      Spånga/Bromstens BK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Unik BK (hemma) P-10


      15:15
    • 13:00

      Poolspel Medel F06-08


      15:00
    • 13:30

      GT76/Huddinge (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Gripen Trollhättan BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Gustavsbergs Bandy (hemma) P16


      17:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 15:55

      Träning P-08


      17:20
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F09-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F06-08


      17:00
      Studendernas bana 1
      Samlingsinformation: Klart för skridskoåkning
      Samlingstid: 16:00
      Anteckning: Träning F0608
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:15

      Träning Juniorlag Herrar


      21:30
    • 20:30

      Träning P16


      21:45
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Helenelunds IK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:15

      Poolspel F06-08


      13:15
    • 11:45

      Träning F09-11


      12:45
    • 11:50

      Träning P-08


      13:05
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:30

      IK Sirius BK (borta) P-07


      13:30
    • 14:00

      A-lagskiosk F09-11


      17:00
    • 14:45

      Enebybergs IF (hemma) Juniorlag Herrar


      16:45
    • 15:00

      Nässjö IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Helenelunds IK (borta) P-06


      16:15
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 18:45

      Träning P16


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:00

      Spånga/Bromstens BK (hemma) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 11:30

      Uppsala BOIS (borta) P-07


      12:30
    • 11:45

      Träning F09-11


      12:45
    • 11:45

      Poolspel U9 P-11


      15:00
    • 11:50

      Träning P-08


      13:05
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      00:00
    • 12:30

      Poolspelskiosk F06-08


      15:30
    • 13:15

      Poolspel F06-08


      15:15
    • 15:45

      Hammarby IF BF (hemma) P-06


      16:45
  • 26Sön
    • 00:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      12:00
    • 07:45

      Unik BK (hemma) P-10


      12:00
    • 08:30

      Döma poolspel för P10 P-07


      11:30
    • 09:00

      Hammarby Bandy Ungdom (hemma) P-09


      11:30
    • 13:30

      SBBK (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Domare till poolspel P-07


      17:00
    • 14:00

      Poolspel (BoIS arrangerar) F09-11


      17:00
    • 16:00

      SBBK (borta) P16


      18:00
    • 16:30

      GT/76 Bandy (hemma) Juniorlag Herrar


      19:00
    • 19:45

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) Juniorlag Herrar


      21:45
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:00

      Lokalbokning P-12


      19:15
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 15:00

      Youth Stars Cup P-06


      00:00
    • 16:30

      Lokalbokning, P07 Klubblokalen


      19:00
    • 17:00

      Pizzakväll med teori och Siriusmatch P-07


      21:00
    • 17:00

      Lokalbokning P-12


      19:15
    • 17:15

      Träning Juniorlag Herrar


      18:30
    • 18:00

      YSC14 Youth Stars Cup P-06


      00:00