Waiting

DELA SIDAN

Matcher 2014

Välkommen till Vegavallen 2014!

Sön 27-apr 14.00 11 man Dam Div 1 - Täby FK

Tor 01-maj 15.00 11 man F99/00, F14/16blå - Vaksala SK
Sön 04-maj 12.00 7 man F02/F12 - Östervåla IF
Sön 04-maj 15.00 11 man P00/P14 - Vattholma/Storvreta IK
Sön 04-maj 15.00 7 man P04/P10 - SK Iron

Tis 06-maj 19.00 11 man F97/99, F14-16a - Vaksala SK Gul
Tor 08-maj 19.00 11 man P99/P15 - Gräsö IF
Fre 09-maj 17.30 7 man F03/F11 - Gimo IF FK
Fre 09-maj 18.30 7 man F02/F12 - SK Iron
Fre 09-maj 19.00 9 man P01/P13 - Norrskedika IF
Lör 10-maj 11.00 9 man F01/F13-14 - Östervåla IF
Lör 10-maj 13.00 11 man Dam Div 3 - IFK Mariehamn
Lör 10-maj 16.00 11 man Dam Div 1 - Bele Barkarby FF
Sön 11-maj 12.00 11 man F98/F14-16röd - Sunnersta AIF
Sön 11-maj 15.00 7 man P02/P12 - Karlholms GoIF
Sön 11-maj 17.00 11 man Herr Div 8 - Skyttorps IF 2

Tis 13-maj 19.00 11 man F97/99, F14-16a - Upsala IF
Sön 18-maj 14.00 11 man F99/00, F14/16blå - Tierps IF Röd
Sön 18-maj 15.00 7 man P04/P10 - Film/IFK D-Ö
Sön 18-maj 16.00 11 man P00/P14 - Bälinge IF

Tor 22-maj 19.00 11 man F97/99, F14-16a - Bälinge IF
Lör 24-maj 11.00 9 man F01/F13-14 - Storvreta IK
Lör 24-maj 14.00 11 man Dam Div 1 - Gamla Upsala SK
Lör 24-maj 16.00 9 man P01/P13 - Jomala IK
Lör 24-maj 16.30 11 man Dam Div 3 - Vaksala SK 2
Sön 25-maj 14.00 11 man F98/F14-16röd - Vaksala SK Svart

Tis 27-maj 19.00 11 man P99/P15 - Månkarbo/Ullfors IK
Ons 28-maj 19.30 11 man F99/00, F14/16blå - Bälinge IF
Tor 29-maj 12.00 9 man P01/P13 - Söderfors Goif
Tor 29-maj 14.00 11 man Herr Div 8 - Gräsö/Norrskedika IF
Fre 30-maj 17.15 7 man F02/F12 - Skuttunge SK
Fre 30-maj 18.30 7 man F03/F11 - Rasbo IK
Lör 31-maj 11.30 11 man P00/P14 - Lemlands IF
Lör 31-maj 15.00 11 man Dam Div 1 - Korsnäs IF FK
Sön 01-jun 15.00 7 man P04/P10 - Ullfors/Månkarbo IF

Fre 06-jun 10.00 11 man F97/99, F14-16a - Enköpings SK UK F/Jun
Fre 06-jun 11.30 7 man P04/P10 - Strömsbergs IF
Fre 06-jun 12.00 11 man F99/00, F14/16blå - Häverödals SK
Fre 06-jun 13.00 9 man P01/P13 - Österlövsta/Karlholms GoIF
Fre 06-jun 14.00 11 man P99/P15 - Storvreta IK
Fre 06-jun 16.00 11 man F98/F14-16röd - Upsala IF
Fre 06-jun 18.00 11 man P00/P14 - Östervåla IF
Lör 07-jun 11.00 9 man F01/F13-14 - Skuttunge SK
Sön 08-jun 17.00 11 man Dam Div 3 - Frösunda SK
Sön 08-jun 19.15 11 man Herr Div 8 - Almo BK 2

Fre 13-jun 17.30 7 man F03/F11 - Söderfors GoIF
Sön 15-jun 16.00 11 man Dam Div 1 - Ljusdals IF

Tis 17-jun 18.00 7 man F02/F12 - Gamla Upsala SK
Tis 17-jun 19.00 11 man F98/F14-16röd - Karlholm/Österlövsta FF
Ons 18-jun 18.30 7 man P02/P12 - Strömsbergs IF
Ons 18-jun 19.00 11 man Herr Div 8 - Marma Mehede IF
Sön 22-jun 18.00 11 man Dam Div 3 - Fanna BK 2

Mån 23-jun 19.00 9 man F01/F13-14 - Bälinge IF
Tis 24-jun 19.00 11 man F99/00, F14/16blå - Gamla Upsala SK
Ons 25-jun 19.30 11 man Dam Div 1 - FC Djursholm
Sön 29-jun 13.00 11 man F97/99, F14-16a - IFK Mariehamn
Sön 29-jun 17.00 11 man Dam Div 3 - Rosersberg IK

Sön 03-aug 14.00 11 man Dam Div 1 - Ope IF

Tis 05-aug 19.00 11 man Herr Div 8 - Österlövsta FF 2
Fre 08-aug 19.00 11 man Dam Div 1 - Gustafs GoIF
Lör 09-aug 14.00 11 man F98/F14-16röd - Häverödals SK
Sön 10-aug 16.00 9 man F01/F13-14 - Rasbo IK
Sön 10-aug 16.00 11 man P99/P15 - Sunnersta AIF
Sön 10-aug 18.00 9 man P01/P13 - Östhammars SK

Ons 13-aug 18.30 7 man P02/P12 - Bälinge IF
Fre 15-aug 17.30 7 man F03/F11 - Österlövsta
Sön 17-aug 14.00 11 man F99/00, F14/16blå - Storvreta IK
Sön 17-aug 15.00 7 man P04/P10 - Söderfors GoIF
Sön 17-aug 17.00 11 man Dam Div 3 - UIF

Tis 19-aug 18.00 11 man Herr Div 8 - Karlholms GoIF 2
Ons 20-aug 18.00 11 man F97/99, F14-16a - Vaksala SK Svart
Fre 22-aug 18.30 11 man P99/P15 - Bälinge IF
Lör 23-aug 11.30 11 man F98/F14-16röd - Tierps IF Blå
Lör 23-aug 15.00 11 man Dam Div 1 - Östersunds DFF
Sön 24-aug 11.30 11 man F97/99, F14-16a - Upsala IF
Sön 24-aug 13.30 11 man P00/P14 - SK Iron
Sön 24-aug 16.00 9 man F01/F13-14 - Gimo IF FK
Sön 24-aug 18.00 9 man P01/P13 - Gimo IF FK

Fre 29-aug 17.15 7 man F02/F12 - Ullfors/Månkarbo IF
Fre 29-aug 18.30 7 man F03/F11 - Storvreta IK
Lör 30-aug 14.00 11 man P99/P15 - Rasbo IK
Sön 31-aug 14.00 7 man P04/P10 - SK Iron
Sön 31-aug 14.00 11 man F99/00, F14/16blå - Upsala IF
Sön 31-aug 15.30 7 man P02/P12 - SK Iron
Sön 31-aug 17.00 11 man Dam Div 3 - Gamla Upsala SK 2

Lör 06-sep 11.00 9 man F01/F13-14 - SK Iron
Lör 06-sep 11.30 11 man F97/99, F14-16a - Vaksala SK
Lör 06-sep 14.00 11 man F98/F14-16röd - Storvreta IK
Sön 07-sep 11.00 11 man P00/P14 - Söderfors GoIF
Sön 07-sep 13.00 11 man Herr Div 8 - Upplands-Ekeby IF 2
Sön 07-sep 13.00 7 man F03/F11 - Vaksala SK
Sön 07-sep 15.00 7 man F02/F12 - Bälinge IF
Sön 07-sep 15.30 7 man P02/P12 - Skuttunge SK
Sön 07-sep 17.00 11 man Dam Div 3 - Norrskedika IF

Lör 13-sep 15.00 11 man Dam Div 1 - Krokom/Dvärsätt IF
Sön 14-sep 14.00 11 man P99/P15 - Gamla Upsala SK
Sön 14-sep 14.00 11 man F98/F14-16röd - Gamla Upsala SK
Sön 14-sep 14.00 7 man P04/P10 - Film/IFK D-Ö
Sön 14-sep 15.30 7 man P02/P12 - Ärentuna SK
Sön 14-sep 16.00 11 man F99/00, F14/16blå - Karlholm/Österlövsta FF
Sön 14-sep 16.00 9 man P01/P13 - Tobo-Örbyhus/IK Rex

Fred 19-sep 17:307 man F92/F12 - Österlövsta FF/ Karlholms GOIF
Lör 20-sep 12.30 7 man F03/F11 - Bälinge IF
Lör 20-sep 14.00 7 man F02/F12 - Karlholm/Österlövsta FF
Sön 21-sep 13.00 11 man Herr Div 8 - Månkarbo IF 2
Sön 21-sep 15.00 7 man P02/P12 - Månkarbo/Ullfors IK
Sön 21-sep 16.00 11 man Dam Div 3 - Bälinge IF

Lör 27-sep 11.00 11 man F98/F14-16röd - Bälinge IF
Lör 27-sep 15.00 11 man F99/00, F14/16bl å - Sunnersta AIF
Sön 28-sep 10.00 11 man P00/P14 - Karlholm/Österlövsta FF
Sön 28-sep 11.30 11 man F97/99, F14-16a - Bälinge IF
Sön 28-sep 12.00 9 man F01/F13-14 - Films SK IFK D/Ö
Sön 28-sep 14.00 9 man P01/P13 - Gräsö IF
Sön 28-sep 16.00 11 man Dam Div 1 - IK Huge


MED RESERVATION FÖR EV. ÄNDRINGAR

SVENSKA SPEL

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Lagen 2014
13 bilder
Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp