Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tabergs SK

Följ

Tabergs SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 15:00

      Ljungby IF (borta) TSK Juniorlag


      17:00
    • 16:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Hovslätts IK (hemma) F-08/09


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Träningsläger TSK BORDTENNIS

    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      J-södra (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Hovslätts IK (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      Bollkalle P-09


      15:00
    • 13:00

      Hovslätts IK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Malmbäcks IF (hemma) F-08/09


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-04


      16:00
    • 15:00

      Uthyrt privat (Linus Elengård) Klubblokalen


      23:59
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      IK Vista (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Mullsjö IF (9-m) (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Nässjö FF (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Tenhults IF svart (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle P-09


      15:00
    • 13:00

      Bosna IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (borta) P-08


      18:00
  • 12Sön
    • 14:00

      Mariebo IK (hemma) F-05


      16:00
    • 14:30

      Ekhagens IF (borta) F-08/09


      16:30
    • 17:00

      Torpa FF (9-m) (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Ekhagens IF 2 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-05


      21:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Hovslätts IK (hemma) F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF 9-m (borta) F-04


      21:00
  • 18Lör
    • 00:00

      Ngis (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Mariebo (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Haga (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Ngis (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Mariebo (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Haga (hemma) P-11


      01:00
    • Heldag

      Uthyrt privat (N.Kling) preliminärt Tabergs SK

    • 09:00

      Råslätt SK (borta) F-08/09


      11:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 13:00

      Bollkalle P-09


      15:00
    • 13:00

      FK Liljan (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Ölmstad/Vista (hemma) F-08/09


      15:30
    • 15:00

      Vimmerby IF 1 (hemma) F-06/07


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Huskvarna FF (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Waggeryds IK blå (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Gränna AIS (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      Ölmstad/Vista (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      IF Haga (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Torpa FF (9-m) (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd blå (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Grillkväll P-09


      23:00
    • 18:00

      P09 Klubblokalen


      23:59
    • 18:30

      Holsby SK (borta) F-06/07


      20:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Bottnaryds IF (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Bankeryds SK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Poolspel Forserum P-11


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK vit (hemma) P-08


      13:00
    • 16:00

      Norrahammars IK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Hammarskölden P-11


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F-06/07


      13:00
    • 15:00

      Mullsjö IF (borta) P-08


      17:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Norrahammars IK (9-m) (borta) A-lag Herrar


      20:30
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 15:30

      Landskampsresa F-08/09


      23:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      FC Vetlanda Dam 2 (borta) F-04


      20:00
    • 19:00

      Tenhults IF (borta) A-lag Herrar


      21:00