Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Smedjebackens FK

Följ

Smedjebackens FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-01


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Träning F-03/04

    • 10:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      IFK Grängesberg FK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Kvarnsvedens IK (borta) F-05/06


      20:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (hemma) F-05/06


      13:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      00:00
    • 18:30

      Slätta SK (hemma) P-01


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • Heldag

      Träning P-07

    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Östansbo IS (hemma) F-03/04


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • Heldag

      Träning P-07

    • 18:30

      Sundborns GOIF (borta) P-01


      20:30
    • 18:30

      Säters IF FK (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Träning P-07

    • 11:00

      Dalsom Förening (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Avesta AIK vit (hemma) P-04


      16:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Träning P-07

    • 11:00

      Slätta SK gul (borta) F-05/06


      13:00
    • 15:00

      Ludvika FK Grön (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Forssa BK U (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 13Mån
    v.33
    • Heldag

      Träning P-07

    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Östanbo IS vit (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • Heldag

      Träning P-07

    • 16:00

      Somaliska Förening Ileys (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      IK Brage svart (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Slätta SK (hemma) F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Ludvika City BK (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • Heldag

      Träning P-07

    • 17:30

      Östanbo IS blå (hemma) P-08


      19:30
    • 19:00

      Östanbo IS vit (hemma) P-08


      21:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Träning P-07

    • 10:00

      Avesta AIK blå (hemma) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK röd (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      IFK Grängesberg FK (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Villastadens IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Träning P-07

    • 11:00

      Korsnäs IF FK svart (borta) F-03/04


      13:00
    • 15:00

      IFK Mora FK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Malungs IF (hemma) P-01


      17:00
    • 17:00

      Dalsom Förening (borta) P-07


      19:00
  • 20Mån
    v.34
    • 00:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
      Herosvallen 7-mannaplanen
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-01


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:00

      Dalsom FK (hemma) P-08


      20:00
  • 25Lör
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) F-05/06


      14:00
    • 13:00

      Säffle FF (borta) A-lag Damer


      15:00
  • 26Sön
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Ulfshyttans IF A (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Swesom FC (borta) P-06


      17:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Östanbo IS vit (hemma) P-07


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre