Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Träning F-05


      12:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Ledarträff födda 2014 Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10/11


      12:00
    • 11:00

      P-09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05


      12:45
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-08


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK Vit (borta) F-08


      19:30
    • 17:30

      Falköpings FK (borta) P-10


      19:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:30

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P-10


      20:30
  • 6Ons
    • 16:45

      Inskrivning fotbollsskolan (födda 2014) Fotbollsskola


      17:30
    • 17:30

      Träning födda 2014 Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF svart (hemma) P-08


      20:30
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Fagersanna IF (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Valtorps IF U (borta) Herrseniorer


      19:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Tidaholms GOIF (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      11:30
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) F-05


      12:45
    • 12:00

      Mariestads BK Röd (borta) P-10


      14:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Skara FC (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F10/11 F-05


      12:00
    • 14:00

      Skövde AIK (hemma) P-09


      16:00
    • 14:30

      Match mot IFK Skövde P-12


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Sils IF Vit (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Falköpings Kvinnliga IK (hemma) F-08


      19:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-09


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF vit (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      IFK Hjo Blå (hemma) P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-09


      12:00
    • 12:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Skövde AIK Röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2015 Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK vit (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:30

      Skövde KIK svart (borta) F-10/11


      13:30
    • 13:00

      IFK Tidaholm (borta) P-10


      15:00
    • 14:30

      Match mot IFK Skövde P-12


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-06


      18:00
    • 17:00

      Alingsås KIK (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      Skara FC (hemma) P-07


      19:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      IFK Hjo (hemma) P-08


      20:30
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-10/11


      12:30
    • 14:30

      Träning Herrseniorer


      16:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Ulvåkers IF svart (borta) F-10/11


      12:00
      Åbrovallen
      Serie: Flickor div 8 Tibro
      Samlingsinfo: Samlas ombytta vid orkanvallen, gemensam transport
      Samlingstid: 08:45
      Anteckning: Grupp Thomas/Anna-Lena, Nils och Emil.
      Resultat och referat
    • 10:00

      Skövde Kvinnliga IK (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Skövde KIK (borta) F-05


      13:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Döma F10/11 F-05


      19:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF röd (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Stenstorps IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Tidaholms GoIF (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Sils IF (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Hjo (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Jula BK (hemma) F-08


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK (hemma) F-06


      19:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Mariestads BK Röd (hemma) P-08


      20:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Skövde AIK Röd (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
  • 30Lör
    • 10:00

      Skövde AIK Vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Grolanda IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      12:00
  • 31Sön
    • 11:00

      IFK Hjo (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene Lila (hemma) P-08


      13:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Match Våmb P-05 P-05


      18:00
    • 16:00

      Råda BK (borta) F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00