Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 08:00

      Kungsbacka IF (hemma) P-05


      09:00
    • 12:10

      Nora BK (borta) P-05


      13:10
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:30

      Forshaga/Ulvsby (borta) P-05


      11:30
    • 11:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) U-16/U-17


      15:00
    • 17:10

      IFK Uddevalla (hemma) P-05


      18:10
  • 4Sön
    • 08:00

      Hönö IS (hemma) P-05


      09:00
    • 17:00

      BK Trix (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 12:30

      Färgelanda cup P-06


      00:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 00:00

      Färgelanda cup P-06


      19:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 13:00

      Kioskvecka höst 2019 U-16/U-17


      19:00
    • 14:00

      Karlstads BK (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-06/-07


      19:00
    • 17:00

      Råda BK (hemma) F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Kioskvecka höst 219 U-16/U-17


      21:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) Damsenior


      21:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:20

      Bollkallar P-06


      21:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:20

      Ulricehamns IFK (borta) F-05


      21:20
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
      Bosse 4
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 19:00

      Gullspång/Hova/Finnerödja (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:00

      Trix /Mölltorp Brevik (borta) P-05


      21:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Fagersanna IF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Förarbete Nabben cup U-16/U-17


      21:00
    • 18:45

      Våmbs IF (borta) Damsenior


      20:45
    • 18:45

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-05


      20:45
  • 17Lör
    • Heldag

      Nabben Cup P-05

    • Heldag

      Nabben cup P-06

    • Heldag

      Nabben Cup F-06/-07

    • Heldag

      Nabben cup P-07

    • Heldag

      Nabben cup. Laget har arbetsuppgifter F-08

    • 07:00

      Nabben Cup P-08


      19:00
    • 07:00

      Nabben Cup Herrseniorer


      18:00
    • 07:30

      Nabben cup 2019 U-16/U-17


      17:00
    • 08:00

      Nabben Cup F-05


      18:00
    • 08:00

      Nabben Cup F-11


      13:00
    • 08:00

      Nabben Cup P-09


      15:00
    • 09:00

      Nabben cup F-09


      15:00
    • 12:00

      Nabbencup F-12


      15:30
    • 12:00

      Nabben Cup F-04


      17:00
    • 13:00

      Nabben Cup P-10


      17:00
    • 13:00

      Nabben cup F-10


      18:00
    • 17:00

      Efterarbeta Nabben cup U-16/U-17


      19:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Skara FC Blå (borta) P-05


      20:30
    • 18:45

      Råda BK (borta) Herrseniorer


      20:45
    • 19:00

      IFK Göteborg (borta) U-16/U-17


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Tymer/Lerdala (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Tidaholms GOIF U2 (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Poolspel Falköping F-10


      15:00
    • 09:30

      Ulvåkers IF (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Ulvåker/Väring (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Falköpings FK (borta) U-16/U-17


      17:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 10:00

      Stenstorps IF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Domare U-16/U-17


      11:00
    • 11:00

      Våmbs IF (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Töreboda IK (hemma) F-08


      14:00
    • 13:30

      Våmbs IF (borta) F-06/-07


      15:30
    • 14:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) P-09


      17:30
    • 16:15

      Degerfors IF (hemma) U-16/U-17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Sils IF (hemma) Damsenior


      20:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF U (hemma) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Falköpings KIK (borta) F-08


      20:45
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      BK Trix (borta) F-08


      20:30
    • 19:30

      Falköpings KIK (borta) F-05


      21:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Björsäters IF (9:9) (borta) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      12:00
    • 15:00

      Vartofta SK (borta) Damsenior


      17:00