Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Öbollen F-09


      00:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Tomtens IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Mariestads BK Röd (borta) P-08


      13:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Öbollen F-09


      00:00
    • 08:00

      Poolspel F-10


      14:00
    • 11:30

      Skövde AIK Vit (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Falköpings FK (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Skoftebyns IF (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Våmb/Skövde KIK U (hemma) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:15

      Skövde KIK Vit (borta) F-08


      19:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Ekonomiutbildning Swedbank U-16/U-17


      20:30
    • 19:15

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      21:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:00

      Hova/Gullspång/Finnerödja (borta) P-06


      13:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-Bollen P-08

    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Lerums IS 3 (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Drøbak Frogn IL 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:20

      Bygdøy Monolitten IL 3 (hemma) P-08


      17:20
  • 9Sön
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-Bollen P-08

    • 08:00

      Onsala BK Röd (hemma) P-08


      09:00
    • 08:30

      Poolspel P-10


      13:00
    • 09:20

      Halvorstorps IS Gul (borta) P-08


      10:20
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:30

      Döma F-09 F-05


      11:30
    • 10:30

      Hörnebo SK (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Poolspel F-11


      15:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Domare poolspel F11 F-06/-07


      15:00
    • 12:40

      Sprint Jeløy: Vit (borta) P-08


      13:40
    • 13:45

      Domare P-09 P-05


      15:20
    • 14:00

      FBK Karlstad (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 14:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Skövde KIK (borta) F-05


      18:00
    • 17:00

      Grolanda/Floby (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Gullspång/Hova/Weimer (9:9) (hemma) Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Lagaktivitet F-05


      20:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Lagaktivitet F-08


      20:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF Svart (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-09


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Tibro/Fagersanna (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Domare U-16/U-17


      20:30
    • 18:30

      Döma F-08 F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
  • 13Tor
    • 15:45

      Mästarcupen F-05


      00:00
      Ilanda Idrottsplats, Skåre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Mästarcupen F-05

      Ilanda Idrottsplats, Skåre
    • 08:00

      Ulvacupen P-09


      00:00
    • 09:30

      Jitex Mölndal BK (borta) F-05


      10:30
    • 13:30

      Tyresö FF (borta) F-05


      14:30
    • 15:00

      Ö-bollen P-07


      00:00
    • 16:30

      IFK Skoghall Dam (hemma) F-05


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Mästarcupen F-05

      Ilanda Idrottsplats, Skåre
    • Heldag

      Ulvacupen P-09

    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • Heldag

      Ulvacupen P-08

    • 08:30

      Onsala BK (borta) F-05


      09:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Ulvacupen F-09


      13:30
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-08


      11:30
    • 12:00

      Floda BoIF Vit (hemma) P-08


      12:30
    • 12:30

      Frösö IF (hemma) F-05


      13:30
    • 13:00

      Ytterby IS Röd (borta) P-08


      13:30
    • 14:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-05


      16:30
    • 16:15

      IK Zenith (borta) U-16/U-17


      18:15
    • 17:30

      Hertzöga BK (hemma) F-05


      18:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Mästarcupen F-05


      16:00
      Ilanda Idrottsplats, Skåre
    • 00:00

      Ulvacupen P-09


      08:00
    • 00:00

      Ö-bollen P-07


      19:00
    • Heldag

      Ulvacupen P-08

    • 08:00

      Ulvacupen F-09


      11:00
    • 08:30

      Forsby FF (hemma) F-05


      09:30
    • 09:30

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 10:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Tidaholms GOIF Svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Floda BoIF Blå (borta) P-08


      17:00
    • 17:40

      Domare F-08 P-05


      19:20
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 19:00

      Jula BK (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:30

      Falköpings FK (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) F-09


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/-07


      20:00
    • 19:00

      Götene IF (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-04


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Vartofta SK (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Götene FK (borta) Damsenior


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) U-16/U-17


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Töreboda IK (hemma) F-09


      18:30
    • 17:00

      Jula BK (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Jula BK (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:45

      Domare F-09 P-05


      20:30
    • 19:00

      Döma F-08 F-05


      20:00
    • 19:00

      Hörnebo SK (hemma) F-08


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Domare U-16/U-17


      20:00
    • 18:30

      Råda BK Grön (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Ekedalens SK (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Lidköpings FK Vit (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (borta) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Falköpings KIK (borta) Damsenior


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Ulvåkers IF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Domare U-16/U-17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 08:00

      Skadevi cup P-05


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-05


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-04


      00:00
    • 08:00

      Skadevicup Herrseniorer


      00:00
    • 12:00

      Skadevicup U-16/U-17


      00:00
    • 13:00

      Skadevi Cup P-06


      00:00
    • 16:00

      Lindome GIF vit/svart (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F-08


      20:00
    • 18:00

      Skadevi cup P-07


      00:00
    • 20:00

      Snöstorp Nyhem FF 2 (borta) P-05


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 00:00

      Skadevi cup P-05


      17:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-05


      18:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-04


      19:00
    • Heldag

      Skadevicup Herrseniorer

    • 00:00

      Skadevicup U-16/U-17


      17:59
    • 00:00

      Skadevi Cup P-06


      16:00
    • 00:00

      Skadevi cup P-07


      19:00
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 08:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 09:30

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45