Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:00

      Falköpings FK (borta) U-16/U-17


      13:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05


      12:30
    • 14:00

      Moholms SK (9:9) (borta) Damsenior


      16:00
    • 16:30

      IFK Skövde FK (borta) Herrseniorer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      F-04 Match Borta mot RÅDA F-05


      19:30
    • 18:00

      Råda BK (borta) F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Utbildning Att döma 7-manna F-05


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 20:15

      Lagmöte Damsenior


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Fotbollens Dag F-06/-07

    • Heldag

      Fotbollens dag P-09

    • Heldag

      Fotbollens dag P-07

    • Heldag

      Fotbollens dag! F-12

    • 08:00

      Fotbollens Dag P-08


      19:00
    • 08:30

      Fotbollens dag U-16/U-17


      11:00
    • 08:30

      Fotbollens Dag P-10


      12:30
    • 09:00

      Fotbollens dag F-05


      19:00
    • 09:30

      Fotbollens dag U-16/U-17


      11:30
    • 09:30

      Arbetsuppgifter Fotbollensdag F-08


      13:30
    • 10:00

      FOTBOLLENS DAG F-08


      19:00
    • 10:00

      Fotbollens dag F-10


      17:00
    • 10:00

      Skövde KIK (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Domare F-09 P-05


      11:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:45

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-08


      13:45
    • 11:45

      Domare U-16/U-17


      13:00
    • 11:45

      BK Trix (hemma) P-06


      13:45
    • 11:45

      Bollknattar! P-05


      16:00
    • 13:00

      IFK Skövde (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      Domare P-09 P-05


      14:00
    • 13:00

      Inmarsch P-10


      13:10
    • 13:30

      Fotbollens Dag P-08


      17:30
    • 13:30

      Skultorps IF-IFK Skövde P-09


      15:00
    • 14:00

      Fiskedammen F-05


      16:00
    • 14:00

      Ansiktsmålning F-05


      16:00
    • 14:30

      Match Fotbollens Dag F-06/-07


      15:45
    • 15:00

      Döma F-08 F-05


      16:00
    • 15:00

      IF Elfsborg (hemma) U-16/U-17


      17:00
    • 15:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      17:00
    • 16:30

      Trix /Mölltorp Brevik (hemma) P-05


      18:30
    • 17:00

      Våmbs IF (hemma) Damsenior


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:15

      Hörnebo SK (borta) F-08


      13:15
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) F-06/-07


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning Damsenior


      21:00
    • 18:00

      Domarutbildning U-16/U-17


      21:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Björsäters IF (9:9) (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:20

      Ulricehamns IFK (borta) F-05


      21:20
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      F-06 Match Hemma mot Tidahol F-05


      19:10
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Gullspång/Hova/Finnerödja (borta) U-16/U-17


      20:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10


      13:15
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Skövde AIK Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Döma P-10 poolspel F-05


      13:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:40

      Domare P-09 P-05


      14:00
    • 13:00

      Råda BK Grön (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Karlstads BK (borta) U-16/U-17


      16:00
    • 14:00

      Träning Herrseniorer


      15:30
    • 15:00

      Tidaholms GoIF Svart (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Skara FC Blå (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Sils IF (hemma) F-04


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Bollkallar P-07


      20:45
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF U (borta) Damsenior


      21:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Domare U-16/U-17


      19:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      IFK Hjo (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      IFK Hjo (hemma) Herrseniorer


      20:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Klädprovning F-05


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning Skultorps IF


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Bollkajsor på dammatch F-08


      20:45
    • 19:00

      Vartofta SK (hemma) Damsenior


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning Skultorps IF


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Orkanvallen Bosseplan 1
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning P-05


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      F-06 Match Hemma mot Stenstorp F-05


      19:10
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning U-16/U-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (hemma) P-05


      20:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Poolspel F-10


      15:00
    • 09:00

      Domaruppdrag Pookspel F10 F-06/-07


      13:00
    • 10:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Ulvåkers IF (borta) Damsenior


      14:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:30

      Våmbs IF (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      IFK Göteborg (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-07


      19:00
    • 17:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-06


      19:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Falköpings FK (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF U (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:15

      IFK Mariestad (borta) P-08


      21:15
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:40

      Domare F-09 P-05


      19:20
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Mariestads BoIS FF Vit (hemma) F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-07


      20:45
    • 19:30

      Falköpings KIK (borta) F-04


      21:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Falköpings KIK (hemma) F-08


      20:00
    • 18:15

      Bollkallar P-08


      21:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      F-06/07 match F-05


      20:00
    • 18:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      20:00
    • 19:30

      Råda BK (hemma) Damsenior


      21:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Skara FC Röd (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Degerfors IF (borta) U-16/U-17


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 13:00

      Ulvåkers IF (borta) U-16/U-17


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Hjo Vit (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Töreboda IK (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-09


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Falköpings KIK (borta) F-05


      21:30
  • 30Tor
    • 11:00

      Ulvåker/Väring (hemma) F-04


      13:00
    • 14:00

      Falköpings FK (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 19:00

      Vinninga AIF (borta) Damsenior


      21:00