Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Poolspel Igelstorp P-10


      14:00
    • 14:00

      Skara FC (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) P-03


      13:00
    • 15:00

      Hörnebo SK (borta) Damsenior


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Döma P07 P-02


      18:30
    • 17:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      IFK Hjo (hemma) F-05


      20:15
    • 18:15

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      20:15
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Lidköpings FK (hemma) F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Falköpings KIK Vit (borta) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK Grön (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Hörnebo SK (hemma) F-05


      20:00
    • 18:30

      Skövde KIK (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Sandhem/Mullsjö (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Döma P-03


      19:45
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:15

      Råda BK (hemma) P-03


      13:15
    • 12:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-07


      14:30
    • 13:30

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 14:00

      Ekedalens SK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 11:00

      Mariedals IK (hemma) P-03


      13:00
    • 13:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Jula BK (hemma) F-05


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      IF Tymer (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Döma P-03


      18:15
    • 17:00

      IFK Hjo (hemma) F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      IFK Tidaholm (borta) F-04


      20:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (borta) F-08


      20:00
    • 19:00

      Vartofta U/Kinnarp-Slutarp A (9:9) (borta) Damsenior


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch 9-manna F-04


      19:30
    • 17:45

      Falköpings KIK U2 (hemma) Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Poolspel P-09


      00:00
      Lillegården Skövde
    • 08:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 09:15

      Döma 5-manna P-05


      12:30
    • 10:00

      Poolspel - Hörnebo F-09


      14:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Tomtens IF (borta) P-02


      13:00
    • 13:00

      Råda BK (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro (borta) Damsenior


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Byttorps IF (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      13:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 12:15

      Kronängs IF (hemma) F-04


      14:15
    • 14:00

      Våmbs IF Grön (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Döma P-03


      19:15
    • 18:00

      IFK Hjo (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Mariestad Blå (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      IFK Tidaholm (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      IFK Tidaholm (9:9) (borta) Damsenior


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) Herrseniorer


      22:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) P-03


      22:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF (hemma) F-04


      19:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      20:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Fagersanna IF (borta) F-06/-07


      12:30
    • 11:00

      IF Weimer Lyrestad (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-05


      13:00
    • 14:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-05


      16:00
  • 23Sön
    • 08:30

      Poolspel IFK Skövde P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-04


      12:00
    • 11:00

      Jula BK (borta) F-08


      13:00
    • 16:00

      Mellby IK (hemma) Damsenior


      18:00
    • 17:00

      Alingsås IF (borta) P-03


      18:30
    • 17:00

      Falköpings FK (borta) Herrseniorer


      20:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      IFK Falköping FF (borta) Herrseniorer


      21:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Våmbs IF (hemma) P-06


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-06/-07


      12:00
    • 11:00

      Sils IF (borta) P-02


      13:00
    • 12:00

      Fröjered/Korsberga (hemma) F-06/-07


      14:00
    • 13:30

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:00

      Vara SK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Sandhem/Mullsjö (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      IFK Värsås (borta) Damsenior


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:45

      Avslutning P-05


      13:30
    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) F-05


      13:00
    • 13:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-06


      15:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) F-04


      18:00
    • 16:30

      Varnhem/Axvall (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30