Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • 00:00

      Skadevi Cup P-02


      18:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-04


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-05


      18:00
    • Heldag

      Skadevi Cup P-06

    • 09:00

      Degerfors IF (borta) P-03


      10:00
    • 09:00

      Emmaboda Kombination (hemma) F-05


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Blå (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Gresvik IF (borta) P-03


      15:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Ulvåkers IF (borta) F-06/-07


      19:30
    • 17:45

      Hovslätts IK (hemma) P-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Falköpings FK (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Döma P06 P-02


      20:00
    • 19:00

      Axvalls IF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-02


      21:00
  • 6Fre
    • 19:00

      Trollhättans FK (borta) P-03


      20:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
  • 8Sön
    • 10:30

      Hörnebo SK (borta) F-06/-07


      12:30
    • 14:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-03


      16:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (hemma) Damsenior


      21:00
  • 9Mån
    v.28
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 12Tor
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 13Fre
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
      Orkanvallen
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Gothia/Våmb P-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • 15:00

      Gothia Cup P-02


      00:00
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 12:30

      Ag Paraskevi Santa (borta) P-03


      13:30
    • 15:20

      Vallens IF (hemma) P-02


      16:20
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 12:20

      Kareby/Kode 2 (hemma) P-03


      13:20
    • 15:20

      Maryland United FC (borta) P-02


      16:20
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 10:50

      FK Gjøvik-Lyn (hemma) P-03


      11:50
    • 11:40

      Stjarnan (hemma) P-02


      12:40
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 16:30

      IFK Skövde FK (hemma) P-02


      17:30
    • 20:20

      Enebybergs IF (borta) P-02


      21:20
  • 20Fre
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

  • 21Lör
    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • 00:00

      Gothia Cup P-02


      12:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
    • 10:00

      Triathlon P-06


      11:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 30Mån
    v.31
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 31Tis