Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • 00:00

      Skadevi Cup P-02


      18:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-04


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-05


      18:00
    • Heldag

      Skadevi Cup P-06

    • Heldag

      Skadevi F02-03

    • 09:00

      Emmaboda Kombination (hemma) F-05


      10:00
    • 09:00

      Degerfors IF (borta) P-03


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Blå (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Gresvik IF (borta) P-03


      15:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Ulvåkers IF (borta) F-06/-07


      19:30
    • 17:45

      Hovslätts IK (hemma) P-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F02-03


      19:30
    • 18:30

      Falköpings FK (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Döma P06 P-02


      20:00
    • 19:00

      Axvalls IF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:30

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-02


      21:00
  • 6Fre
    • 19:00

      Trollhättans FK (borta) P-03


      20:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
  • 8Sön
    • 10:30

      Hörnebo SK (borta) F-06/-07


      12:30
    • 14:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-03


      16:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (hemma) Damsenior


      21:00
  • 9Mån
    v.28
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F02-03


      19:45
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F02-03


      19:45
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 12Tor
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
      Orkanvallen
  • 13Fre
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothia/Våmb P-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • 15:00

      Gothia Cup P-02


      00:00
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 12:30

      Ag Paraskevi Santa (borta) P-03


      13:30
    • 15:20

      Vallens IF (hemma) P-02


      16:20
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 12:20

      Kareby/Kode 2 (hemma) P-03


      13:20
    • 15:20

      Maryland United FC (borta) P-02


      16:20
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

    • 10:50

      FK Gjøvik-Lyn (hemma) P-03


      11:50
    • 11:40

      Stjarnan (hemma) P-02


      12:40
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

  • 20Fre
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-02

  • 21Lör
    • Heldag

      Gothia cup F02-03

    • Heldag

      Gothiacup P-03

    • 00:00

      Gothia Cup P-02


      12:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30