Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 10:00

      Kickoff 2018 P-03


      14:30
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 14:00

      Kick Off F-05


      00:00
    • 15:15

      Ulvåkers IF (hemma) P-02


      17:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
  • 2Mån
    v.14
    • 00:00

      Kick Off F-05


      08:30
    • 08:00

      Vinterulven F-05


      18:00
    • 10:00

      Varnhems IF (hemma) F-05


      11:00
    • 12:15

      Mariestad BOIS (hemma) F-05


      13:15
    • 13:15

      Skövde KIK II (borta) F-05


      14:15
    • 14:00

      Fröjereds IF (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Skövde KIK I (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Skövde KIK II (hemma) F-05


      18:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:45

      Träning Damsenior


      21:35
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-04


      19:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Lag- och utbildningsdag Damsenior


      16:00
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Föräldramöte P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      IFK Värsås (borta) P-02


      18:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Våmbs/Skultorp (hemma) P-03


      20:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-08


      20:30
    • 19:00

      Idrottsrabatten F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Vinterulven P-07


      23:59
    • 10:00

      Träning P-02


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 12:45

      Lassabollen F-05


      20:00
    • 14:15

      Främmestads IK (hemma) Herrseniorer


      16:15
    • 15:00

      Toarpsalliansen (borta) F-05


      16:00
    • 17:00

      Mariebo IK (hemma) F-05


      18:00
    • 18:30

      Hemsjö IF (hemma) F-05


      19:30
  • 15Sön
    • 09:30

      Lagdag P-07


      17:00
    • 11:30

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Träning F-05


      14:30
    • 14:00

      Träningsturnering Fröjered P-06


      17:00
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:10

      Föräldramöte P-08


      17:00
    • 17:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch Damsenior


      21:00
  • 16Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F-06/-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
      Orkanvallen - konstgräsplanen
    • 19:45

      Träning Damsenior


      21:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • Heldag

      Giffcupen Skultorp P-03

    • Heldag

      Giffcupen Våmb/Skultorp P-03

    • 08:00

      Kållered SK (hemma) P-03


      09:00
    • 08:00

      Giffcupen P-02


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen F-04


      00:00
    • 08:50

      Partille IF FK (borta) P-02


      09:50
    • 08:50

      Alingsås IF (borta) P-03


      09:50
    • 09:30

      Träning F-08


      10:30
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 13:00

      Stafsinge IF (hemma) P-02


      14:00
    • 14:40

      Hvetlanda GIF (borta) P-02


      15:40
    • 15:30

      Torslanda IK svart (hemma) P-03


      16:30
    • 15:30

      IFK Kumla (borta) P-03


      16:30
    • 16:20

      Kullavik/Särö (hemma) P-02


      17:20
    • 18:00

      IK Tord (hemma) P-03


      19:00
    • 19:40

      BK Forward (borta) P-03


      20:40
  • 22Sön
    • 00:00

      Giffcupen P-02


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen F-04


      20:00
    • Heldag

      Giffcupen P-03

    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 10:30

      Tidaholms GOIF (borta) P-02


      11:30
    • 13:10

      Gnosjö IF (hemma) P-03


      14:10
    • 13:10

      Irsta IF (hemma) P-03


      14:10
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 15:50

      IFK Skövde 2 (borta) P-03


      16:50
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Gullspångs IF (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      VFFs träningskväll P-03


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:15
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-02


      20:30
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-06/-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:00

      GIFF-Cupen F-06/-07


      19:00
    • 08:00

      Herrestads AIF (hemma) F-05


      09:00
    • 08:00

      GiFF-cupen F-08


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen F-05


      00:00
    • 08:50

      BK Derby (hemma) P-05


      09:50
    • 12:10

      Kållered SK (borta) P-05


      13:10
    • 13:50

      Giffcupen P-06


      18:00
    • 14:00

      Gerdskens BK (hemma) P-03


      16:00
    • 14:40

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05


      15:40
    • 15:30

      Giffcupen P-07


      00:00
    • 16:20

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-05


      17:20
    • 17:10

      Landvetter IF (hemma) F-05


      18:10
    • 18:00

      Föräldrafest! P-03


      23:59
  • 29Sön
    • 00:00

      GiFF-cupen F-08


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen F-05


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen P-07


      20:00
    • Heldag

      GIFF-Cupen F-06/-07

    • 07:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 08:50

      IFK Falköping FF (borta) P-05


      09:50
    • 09:40

      Bankeryds SK (borta) F-05


      10:40
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Våmb/Skövde KIK (hemma) Damsenior


      13:00
    • 12:20

      Jitex Mölndal BK (hemma) F-05


      13:20
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 14:50

      Karlskoga SK (hemma) P-05


      15:50
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Mariestads Ungdom (borta) P-02


      18:00
    • 16:40

      Ulvåkers IF (hemma) P-05


      17:40
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Trollhättans FK (hemma) P-03


      18:00
  • 30Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Falköpings FK (borta) P-06


      20:30