Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 10:00

      Kickoff 2018 P-03


      14:30
    • 10:00

      Träning P-03


      11:15
    • 14:00

      Kick Off F-05


      00:00
    • 15:15

      Ulvåkers IF (hemma) P-02


      17:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
  • 2Mån
    v.14
    • 00:00

      Kick Off F-05


      08:30
    • 08:00

      Vinterulven F-05


      18:00
    • 10:00

      Varnhems IF (hemma) F-05


      11:00
    • 12:15

      Mariestad BOIS (hemma) F-05


      13:15
    • 13:15

      Skövde KIK II (borta) F-05


      14:15
    • 14:00

      Fröjereds IF (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Falköpings KIK (hemma) F02-03


      18:00
    • 16:00

      Skövde KIK I (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Skövde KIK II (hemma) F-05


      18:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:45

      Träning Damsenior


      21:35
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-04


      19:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Lag- och utbildningsdag Damsenior


      16:00
    • 11:00

      Träning F02-03


      12:30
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Föräldramöte P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      IFK Värsås (borta) P-02


      18:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Våmbs/Skultorp (hemma) P-03


      20:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-08


      20:30
    • 19:00

      Idrottsrabatten F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F02-03


      21:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Vinterulven P-07


      23:59
    • 10:00

      Träning P-02


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 12:45

      Lassabollen F-05


      20:00
    • 14:15

      Främmestads IK (hemma) Herrseniorer


      16:15
    • 15:00

      Toarpsalliansen (borta) F-05


      16:00
    • 17:00

      Mariebo IK (hemma) F-05


      18:00
    • 18:30

      Hemsjö IF (hemma) F-05


      19:30
  • 15Sön
    • 09:30

      Lagdag P-07


      17:00
    • 11:30

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Träning F-05


      14:30
    • 14:00

      Träningsturnering Fröjered P-06


      17:00
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:10

      Föräldramöte P-08


      17:00
    • 17:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F02-03


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch Damsenior


      21:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • Heldag

      Giffcupen Våmb/Skultorp P-03

    • Heldag

      GIFF Cupen F02-03

    • Heldag

      Giffcupen Skultorp P-03

    • 08:00

      Kållered SK (hemma) P-03


      09:00
    • 08:00

      Giffcupen P-02


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen F-04


      00:00
    • 08:50

      Partille IF FK (borta) P-02


      09:50
    • 08:50

      Alingsås IF (borta) P-03


      09:50
    • 09:30

      Träning F-08


      10:30
    • 10:30

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 13:00

      Stafsinge IF (hemma) P-02


      14:00
    • 14:40

      Hvetlanda GIF (borta) P-02


      15:40
    • 15:30

      Torslanda IK svart (hemma) P-03


      16:30
    • 15:30

      IFK Kumla (borta) P-03


      16:30
    • 16:20

      Kullavik/Särö (hemma) P-02


      17:20
    • 18:00

      IK Tord (hemma) P-03


      19:00
    • 19:40

      BK Forward (borta) P-03


      20:40
  • 22Sön
    • 00:00

      Giffcupen P-02


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen F-04


      20:00
    • Heldag

      Giffcupen P-03

    • Heldag

      GIFF cupen F02-03

    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 10:30

      Tidaholms GOIF (borta) P-02


      11:30
    • 13:10

      Gnosjö IF (hemma) P-03


      14:10
    • 13:10

      Irsta IF (hemma) P-03


      14:10
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 15:50

      IFK Skövde 2 (borta) P-03


      16:50
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Gullspångs IF (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      VFFs träningskväll P-03


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:15
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-02


      20:30
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-06/-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
    • 18:30

      Följa Dam A match F02-03


      21:00
    • 18:30

      IFK Mariestad (borta) Herrseniorer


      20:30
    • 18:30

      Axvalls IF (hemma) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Jula BK (borta) F-04


      20:30
  • 28Lör
    • 07:00

      GIFF-Cupen F-06/-07


      19:00
    • 08:00

      GiFF-cupen F-08


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen F-05


      00:00
    • 08:00

      Herrestads AIF (hemma) F-05


      09:00
    • 08:50

      BK Derby (hemma) P-05


      09:50
    • 10:00

      Teoripass F02-03


      12:00
    • 12:10

      Kållered SK (borta) P-05


      13:10
    • 13:50

      Giffcupen P-06


      18:00
    • 14:00

      Gerdskens BK (hemma) P-03


      16:00
    • 14:40

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05


      15:40
    • 15:30

      Giffcupen P-07


      00:00
    • 16:20

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-05


      17:20
    • 17:10

      Landvetter IF (hemma) F-05


      18:10
    • 18:00

      Föräldrafest! P-03


      23:59
  • 29Sön
    • 00:00

      GiFF-cupen F-08


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen F-05


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen P-07


      20:00
    • Heldag

      GIFF-Cupen F-06/-07

    • 07:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 08:50

      IFK Falköping FF (borta) P-05


      09:50
    • 09:40

      Bankeryds SK (borta) F-05


      10:40
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Match, Våmb/KIK F02-03


      13:00
    • 11:00

      Våmb/Skövde KIK (hemma) Damsenior


      13:00
    • 12:20

      Jitex Mölndal BK (hemma) F-05


      13:20
    • 14:45

      Träning P-10


      16:00
    • 14:50

      Karlskoga SK (hemma) P-05


      15:50
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Mariestads Ungdom (borta) P-02


      18:00
    • 16:40

      Ulvåkers IF (hemma) P-05


      17:40
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Trollhättans FK (hemma) P-03


      18:00
  • 30Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Falköpings FK (borta) P-06


      20:30