Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 3Ons
    • 17:45

      Träning P-03


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-02


      11:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 13:00

      Träning P-02


      15:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning F-06/-07


      12:00
      GD hallen Stenstorp
      Anteckning: Inomhusträning F06/07 tillsammans med P06. Glöm ej inomhusskor, benskydd och vattenflaska!
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 16:30

      Träning Damsenior


      18:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Billys Cup P-02


      23:59
    • 18:45

      Tidaholms GoIF (hemma) P-02


      19:45
    • 20:15

      Essungaalliansen (borta) P-02


      21:15
    • 21:45

      Råda BK (borta) P-02


      22:45
    • 22:55

      Mariestads BK (borta) P-02


      23:55
    • 23:30

      IFK Skövde (borta) P-02


      00:00
  • 20Lör
    • 00:00

      IFK Skövde (borta) P-02


      00:30
    • 09:00

      Lag- och utbildningsdag Damsenior


      14:00
    • 14:45

      Träning Damsenior


      17:00
  • 21Sön
    • 13:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      15:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      19:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 20:15

      Träning P-02


      21:45
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 27Lör
    • 08:00

      Tångahallen Futsal Cup P-02


      18:00
    • 10:00

      Vinterulven P-03


      17:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-03


      11:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (borta) P-03


      12:00
    • 11:45

      Träning P-03


      13:00
    • 12:30

      Mariestads BK (hemma) P-03


      13:30
    • 13:30

      Våmbs IF (borta) P-03


      14:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 31Ons