Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 3Ons
    • 17:45

      Träning P-03


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-02


      11:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 13:00

      Träning P-02


      15:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
      GD hallen Stenstorp
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Billys Cup P-02


      23:59
    • 18:45

      Tidaholms GoIF (hemma) P-02


      19:45
    • 20:15

      Essungaalliansen (borta) P-02


      21:15
    • 21:45

      Råda BK (borta) P-02


      22:45
    • 22:55

      Mariestads BK (borta) P-02


      23:55
    • 23:30

      IFK Skövde (borta) P-02


      00:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 13:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      15:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      19:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:15

      Träning P-02


      21:45
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 27Lör
    • 06:45

      Tångahallen Futsal Cup P-02


      18:00
    • 08:45

      Mariedals IK (hemma) P-02


      09:00
    • 10:00

      Vinterulven P-03


      17:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-03


      11:00
    • 10:15

      Essungaalliansen (borta) P-02


      11:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (borta) P-03


      12:00
    • 11:45

      Alingsås IF (borta) P-02


      12:00
    • 12:30

      Mariestads BK (hemma) P-03


      13:30
    • 13:30

      Våmbs IF (borta) P-03


      14:30
    • 14:45

      Våmbs IF (hemma) P-03


      15:45
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 31Ons