Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 13:00

      Herrestads AIF F09 (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Bovall-Hunnebo (borta) Seniorer


      16:00
    • 15:00

      Torp GOIF P-07 (hemma) P-07/08


      17:00
    • 15:00

      Bortamatch mot Herrestad F-07


      16:30
    • 15:30

      Stenungsunds IF (borta) F-05/06


      17:30
    • 16:00

      Vallens IF (borta) P-05/06


      18:00
    • 17:30

      FC Diaspora (borta) Seniorer


      19:30
    • 17:30

      Ödsmåls IK (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning SIK Boys


      19:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Hemmamatch mot Vallen F-07


      20:00
    • 19:00

      SIK United (borta) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      SIK Boys (hemma) United


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:30

      Rosseröds IK (hemma) Seniorer


      20:30
    • 18:30

      Träning United


      20:00
  • 7Lör
    • 09:45

      Vallens IF (borta) P-11


      14:10
    • 10:00

      F05 Zonträning F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Tanums IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:30

      Hamburgsunds IF F07-09 (hemma) F-08


      14:30
    • 13:30

      Vallens IF (hemma) F-09


      15:30
  • 8Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 10:30

      Sotenäs U (hemma) F-05/06


      12:30
    • 12:30

      Herrestad AIF p09 svart (hemma) P-09/10


      14:00
    • 16:00

      Träning SIK Boys


      17:30
    • 17:00

      Stenungsunds IF Lag 3 (borta) United


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 09:00

      Lägerskola Skärhamns IK


      16:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      IFK Valla P/F08 röd (borta) P-07/08


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
      Röa - hallen och konstgräs i Skärhamn
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Torp GoIF (hemma) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:30

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P-07/08


      13:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) F-09


      14:30
    • 14:00

      Morlanda GoIF (borta) Seniorer


      16:00
    • 15:00

      Henån-Gilleby (borta) Seniorer


      17:00
  • 15Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Tanums IF (borta) P-09/10


      12:30
    • 11:00

      Bortamatch mot Tanum F-07


      12:30
    • 11:30

      Ödsmåls IK (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      Lysekils AIK (borta) P-05/06


      14:00
    • 15:00

      Munkedals IF (hemma) P-07/08


      17:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      StenungsundSs IF Lag 3 (hemma) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:00

      IFK Valla Lag 2 (hemma) United


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:30

      Träning United


      20:00
    • 19:00

      Hogstorps IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 12:30

      Vallens IF (hemma) F-08


      14:30
    • 12:30

      Groheds IF LSK (hemma) F-09


      14:30
    • 12:30

      Groheds IF LSK (hemma) F-09


      14:00
  • 22Sön
    • 00:00

      IK Oddevold P09 Vit (hemma) P-07/08


      02:00
    • 10:00

      IFK Valla (borta) P-11


      11:00
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 12:30

      Grundsunds IF (hemma) P-09/10


      14:00
    • 14:00

      IFK Valla Lag 2 (borta) SIK Boys


      15:00
    • 15:00

      Orust FC F06 (borta) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      IFK Uddevalla 08 (hemma) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      Hemmamatch mot Svarteborg F-07


      18:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Torp GOIF P-08 (borta) P-07/08


      13:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Lysekils AIK (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Munkedals IF (hemma) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Sotenäs U (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Bortamatch mot Stenungsund F-07


      12:30
    • 14:45

      Stenungsunds IF (borta) F-08


      16:45
    • 15:00

      IFK Strömstad (borta) Seniorer


      17:00
    • 17:30

      Vallens IF (borta) P-09/10


      19:00
    • 17:30

      Vallens IF (borta) P-09/10


      19:00
  • 30Mån
    v.40