Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • Heldag

      Cup - Oddebollen F-05/06

    • 00:00

      F05-06 Läger i samband med Oddebollen F-05/06


      12:00
    • 00:00

      Stala IF (borta) P-07/08


      02:00
    • 10:30

      Träning F-05/06


      12:00
    • 15:00

      IFK Uddevalla 07 Blå (hemma) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Hunnebostrands GOIF/Bovall (borta) P-09/10


      17:30
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 19:00

      H.E.F. Valbo BK (hemma) F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      Tjörn Rundan 2019 Skärhamns IK


      12:00
    • 08:00

      Tjörnrundan F-05/06


      13:00
    • 08:00

      SIK funktionär Tjörnrundan F-08


      13:00
    • 08:00

      Funktionär Tjörnrundan F-10-11


      11:00
    • 08:30

      Tjörnrundan F-09


      13:00
    • 11:15

      Tanums IF (hemma) P-07/08


      13:15
    • 16:00

      Vallens IF (borta) Seniorer


      18:00
  • 11Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 11:00

      Rosseröds IK (hemma) P-09/10


      12:30
    • 17:00

      Myckleby IK/Orust FC (borta) P-05/06


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
      Röa - B-plan
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 18:00

      Hogstorps IF (hemma) F-09


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:30

      Bortamatch mot Groheds IF F-07


      20:00
    • 19:00

      Svenshögens SK (borta) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning utan ledare F/P-05-07 F-05/06


      18:00
    • 18:30

      Träning United


      20:00
    • 19:00

      Smögens IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 10:30

      Vallens IF (borta) P-07/08


      12:30
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (borta) F-08


      13:00
    • 15:00

      Vallens IF (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      IFK Uddevalla U21 (borta) Seniorer


      18:00
  • 18Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 13:00

      Rosseröds IK (borta) P-09/10


      14:30
    • 15:00

      Rönnängs FF 07 (hemma) P-07/08


      17:00
    • 15:00

      Herrestads AIF Lag 3 (borta) United


      17:00
    • 17:00

      Herrestads AIF F09 (borta) F-09


      19:00
    • 17:00

      Bortamatch mot Orust FC F-07


      18:30
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Herrestads AIF F06/07 (borta) F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Herrestads AIF Lag 2 (borta) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      RIK Damer Skärhamns IK

    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 12:00

      Vallens IF (borta) P-07/08


      14:00
    • 13:30

      Hogstorps IF (hemma) F-08


      15:30
    • 13:30

      Hamburgsunds IF F07-09 (hemma) F-09


      15:30
    • 13:30

      Hamburgsunds IF F07-09 (hemma) F-09


      15:00
  • 25Sön
    • Heldag

      RIK Damer Skärhamns IK

    • 10:00

      Svarteborg FK (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Karlsbergs UFC (borta) FP-11


      14:00
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 12:30

      Hunnebostrands GOIF/Bovall (hemma) P-09/10


      14:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Herrestads AIF Lag 3 (hemma) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:00

      Torp GOIF (hemma) United


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning utan ledare F/P-05-07 F-05/06


      18:00
    • 18:30

      Träning United


      20:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 13:00

      Herrestads AIF Vit (borta) P-07/08


      15:00