Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Träning P-09/10


      10:45
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 10:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Hamburgsunds IF F07-09 (borta) F-08-09


      13:00
  • 2Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 11:00

      F05 Zonträning F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Bohuslyftet F05/06/07 F-05/06


      13:00
    • 15:00

      Tanums IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      Morlanda GoIF (hemma) Seniorer


      19:00
    • 19:00

      Ungdomsledarmöte F-08-09


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-11


      19:15
    • 18:15

      IFK Valla P/F08 röd (hemma) P-07/08


      20:15
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Match SIK F-07 -Tanums IF F-07


      11:30
    • 10:00

      Lysekils AIK (hemma) P-05/06


      12:00
    • 12:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-07/08


      14:00
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Munkedals IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-08-09


      13:00
    • 11:00

      Ödsmåls IK (hemma) F-08-09


      13:00
    • 14:00

      IFK Valla Lag 2 (borta) United


      16:00
    • 19:00

      StenungsundSs IF Lag 3 (borta) SIK Boys


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 00:00

      IFK Uddevalla 08 (borta) P-07/08


      02:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Vallens IF (hemma) P-09/10


      19:30
    • 18:30

      Groheds IF LSK (borta) F-08-09


      19:30
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
    • 19:00

      Hogstorps IF (borta) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
      Tjörn Sparbank Arena Konstgräs
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:15

      Henåns IF (borta) P-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
    • 19:00

      Orust FC F06 (hemma) F-05/06


      21:00
  • 14Fre
    • 18:30

      Träning United


      20:00
    • 19:30

      IFK Strömstad (hemma) Seniorer


      21:30
    • 19:30

      Bollflickor/Matchvärd/Kiosken F-05/06


      21:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 10:00

      Match mot Munkedal P-05/06


      12:00
    • 11:00

      Munkedals IF (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (hemma) F-08-09


      13:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-08-09


      13:00
  • 16Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 10:30

      IK Oddevold P09 Vit (borta) P-07/08


      12:30
    • 14:30

      Grundsunds IF (borta) P-09/10


      16:00
    • 16:00

      Vallens IF (borta) F-08-09


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-11


      19:15
    • 18:15

      Torp GOIF P-08 (hemma) P-07/08


      20:15
    • 18:30

      Match SIK - Stenungsunds IF F-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Lane (borta) Seniorer


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-09/10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08-09


      18:30
    • 18:00

      Lysekils AIK (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:25

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Valla Lag 2 (hemma) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      Stenungsunds IF Lag 2 (borta) Seniorer


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning utan ledare F/P-05-07 F-05/06


      18:00
    • 18:30

      Träning United


      20:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 12:00

      Tanums IF (hemma) P-09/10


      13:30
    • 13:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-05/06


      15:00
    • 16:00

      Sotenäs U (hemma) P-05/06


      18:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning utan ledare F/P-05-07 F-05/06


      18:00
    • 18:30

      Träning United


      20:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 10:00

      Groheds IF / Ljungskile SK Blå, P07 (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Grebbestads IF P0708 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (hemma) F-08-09


      12:30
  • 30Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Matchbokning för F08 F-05/06


      13:00
    • 11:30

      Groheds IF LSK (borta) F-08-09


      13:30
    • 15:00

      Herrestad AIF p09 svart (borta) P-09/10


      16:30
    • 16:00

      IFK Uddevalla 06 (hemma) P-05/06


      18:00