Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Träning P-09/10


      10:45
    • 10:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 11:00

      Hamburgsunds IF F07-09 (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Hamburgsunds IF F07-09 (borta) F-09


      13:00
  • 2Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 11:00

      Bohuslyftet F05/06/07 F-05/06


      13:00
    • 11:00

      F05 Zonträning F-05/06


      13:00
    • 15:00

      Tanums IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      Morlanda GoIF (hemma) Seniorer


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-11


      19:15
    • 18:15

      IFK Valla P/F08 röd (hemma) P-07/08


      20:15
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09/10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Sotenäs U (borta) F-05/06


      20:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Lysekils AIK (hemma) P-05/06


      12:00
    • 10:00

      Match SIK F-07 -Tanums IF F-07


      11:30
    • 12:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-07/08


      14:00
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 11:00

      Ödsmåls IK (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Ödsmåls IK (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 14:00

      IFK Valla Lag 2 (borta) United


      16:00
  • 10Mån
    v.24
    • 00:00

      IFK Uddevalla 08 (borta) P-07/08


      02:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Vallens IF (hemma) P-09/10


      19:30
    • 18:30

      Groheds IF LSK (borta) F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:00

      Hogstorps IF (borta) Seniorer


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      Träning United


      20:00
    • 19:30

      IFK Strömstad (hemma) Seniorer


      21:30
    • 19:30

      Bollflickor/Matchvärd/Kiosken F-05/06


      21:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Match mot Munkedal P-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Munkedals IF (borta) F-05/06


      13:00
  • 16Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 10:30

      IK Oddevold P09 Vit (borta) P-07/08


      12:30
    • 14:30

      Grundsunds IF (borta) P-09/10


      16:00
    • 16:00

      Vallens IF (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Vallens IF (borta) F-08


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-11


      19:15
    • 18:15

      Torp GOIF P-08 (hemma) P-07/08


      20:15
    • 18:30

      Match SIK - Stenungsunds IF F-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Lane (borta) Seniorer


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09/10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-11


      18:30
    • 18:00

      Lysekils AIK (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:25

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Valla Lag 2 (hemma) SIK Boys


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      Stenungsunds IF Lag 2 (borta) Seniorer


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:15

      Träning F-07


      11:45
    • 12:00

      Tanums IF (hemma) P-09/10


      13:30
    • 13:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-05/06


      15:00
    • 16:00

      Sotenäs U (hemma) P-05/06


      18:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 19:00

      Svenshögen/ÖIK (hemma) United


      21:00
    • 19:00

      Henån/Gilleby Lag 3 (borta) SIK Boys


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09/10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:25

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:30

      StenungsundSs IF Lag 3 (borta) SIK Boys


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning Seniorer


      12:00
    • 10:00

      Groheds IF / Ljungskile SK Blå, P07 (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:15
    • 11:00

      Munkedals IF Blå (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Grebbestads IF P0708 (hemma) P-07/08


      13:00
  • 30Sön
    • 10:15

      Träning F-05/06


      12:00
    • 11:30

      Groheds IF LSK (borta) F-09


      13:30
    • 11:30

      Groheds IF LSK (borta) F-08


      13:30
    • 15:00

      Herrestad AIF p09 svart (borta) P-09/10


      16:30
    • 16:00

      IFK Uddevalla 06 (hemma) P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Genrep inför landskamp F-07


      19:00