Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09/10


      10:00
    • 10:00

      Stenungsunds IF Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      IFK Strömstad (borta) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Herrestads AIF Svart (hemma) P-06


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Skärhamns IK 2 (hemma) F-08-10


      15:30
    • 10:15

      Träning F-06-07


      11:45
    • 10:15

      Träning F-05


      12:00
    • 17:00

      IFK Uddevalla (hemma) P-03/04/05


      19:00
    • 17:00

      SIF Newcomers (borta) SIK Boys


      18:00
    • 18:30

      Svenshögens SK / ÖIK (borta) Seniorer


      20:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:20
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      LEDARE - Ungdomsledarmöte F-05


      21:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
      Röavallen
      Samlingstid: 09:00
    • 09:00

      Träning P-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:30

      Grohed/LSK Svart (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-03/04/05


      13:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning F-08-10


      11:30
    • 10:15

      Träning F-05


      11:45
    • 10:15

      Träning F-06-07


      11:45
    • 11:00

      IFK Strömstad P-08 2018 (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Lysekils AIK Gul (borta) P-06


      14:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF (borta) F-06-07


      19:00
    • 17:00

      Ödsmål/Svenshögen (hemma) SIK Boys


      18:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:30

      Stenungsunds IF (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning SIK Boys


      20:30
  • 21Fre
    • 19:00

      Stala IF / Myckleby IK U-lag (borta) Seniorer


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Grebbestads IF (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Hogstorps IF (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 14:00

      Stångenäs AIS (borta) Seniorer


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-08-10


      11:30
    • 10:15

      Träning F-05


      11:45
    • 11:00

      Grohed/LSK Grön (hemma) P-06


      13:00
    • 16:00

      Ödsmåls IK (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Stala IF (hemma) F-06-07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-03/04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Ledarmöte - Träningstider F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      IFK Strömstad (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      Lysekils AIK 1 (borta) P-08


      15:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning F-08-10


      11:30
    • 10:00

      IK Rössö Uddevalla Blå (borta) F-06-07


      12:00
    • 10:15

      Träning F-05


      11:45
    • 10:15

      Träning F-06-07


      11:45
    • 12:00

      Ödsmåls IK (borta) P-06


      14:00
    • 15:00

      IFK Valla Röd (borta) P-07


      17:00
    • 17:00

      Herrestads AIF U-lag (hemma) Seniorer


      19:00