Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skärhamns IK
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 7Tis
    • 19:00

      Svarteborg FK/Hedekas IF (hemma) P-03/04/05


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Rönnängs FF (borta) P-07


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Tjörn Rundan P-07

    • Heldag

      Tjörnrundan P-08

    • 10:00

      Tjörnrundan på cykel F-05


      14:00
    • 13:00

      IFK Uddevalla 08 blå (borta) P-08


      15:00
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Kode IF (borta) F-06-07


      14:30
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 14Tis
    • 18:30

      IFK Valla P/F08 vit (hemma) P-08


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Stenungsunds IF P08 div 7 blå (hemma) P-07


      20:30
  • 17Fre
    • 18:00

      Munkedals IF Vit (borta) F-05


      20:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Matchsammandrag P-09/10


      14:00
    • 14:00

      Groheds IF / LSK (borta) Seniorer


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Myckleby IK (hemma) F-06-07


      02:00
    • 10:00

      IFK Valla Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla (borta) P-03/04/05


      12:00
    • 11:00

      Grebbestads IF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Stala IF (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      FC Atletico (borta) SIK Boys


      17:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 18:00

      Vallens IF (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Myckleby IK 1, Div 8 Pojkar Max 12 år 7-manna Komp (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Torp GOIF (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Orust fotboll (borta) Utvecklingslag


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:00

      IK Oddevold blå (borta) P-03/04/05


      12:00
    • 13:00

      Hunnebostrands GOIF Bovall/H (borta) F-06-07


      15:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:15

      Stenungsunds IF (borta) P-06


      21:15
  • 31Fre
    • 18:15

      Bollkallar P-08


      20:30
    • 19:00

      Torp GoIF (borta) SIK Boys


      20:00