Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara FC
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Junicupen F-07/-08

    • Heldag

      Träning F-10

    • 11:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Träning U19


      16:30
  • 2Sön
    • Heldag

      Junicupen P-10

    • 08:30

      Cup F-09


      13:30
    • 10:00

      Lidköping FK röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Mölltorp/Brevik/Trix (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Poolspel Råda F-11


      15:00
    • 13:00

      Sils IF Vit (hemma) P-07


      15:00
    • 14:45

      Träning Seniortrupp Herrar


      16:30
    • 15:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) U15


      17:00
    • 16:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (borta) Seniortrupp Damer


      18:00
    • 16:30

      Domare P09 P-06


      18:30
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-09


      19:00
    • 18:30

      Domare P09 P-06


      20:30
    • 19:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-09


      21:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Råda BK svart (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Döma P08 P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) P-08


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Ekedalens SK (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Vinninga AIF (hemma) F-07/-08


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-05


      21:15
  • 6Tor
    • 09:00

      Träning P-12


      13:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning Seniortrupp Herrar


      11:30
    • 11:00

      Träning U15


      12:30
    • 15:30

      Träning U19


      17:00
    • 15:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Levene/Skogslunds IF (hemma) F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:30

      Råda BK Grön (borta) P-09


      11:30
    • 09:30

      Domare P-08


      12:45
    • 10:00

      Skara p011 (hemma) P-11


      14:00
    • 10:00

      Skara p011 (hemma) P-11


      13:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Döma P-10 P-07


      13:00
    • 10:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 9/6 P-10


      16:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 10:30

      Råda BK Vit (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Vinninga AIF (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 12:45

      Domaruppdrag F-07/-08


      16:00
    • 13:00

      Poolspel F-10


      16:00
    • 15:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-05/-06


      17:00
    • 15:30

      Träning U15


      17:00
    • 15:30

      Träning U19


      17:00
    • 16:00

      Rackeby IK (borta) F-07/-08


      18:00
    • 16:30

      Råda BK Vit (borta) F-09


      18:30
    • 17:00

      Boll-Kalle P-09


      19:00
    • 17:00

      IFK Emtunga (borta) Seniortrupp Damer


      19:00
    • 17:00

      Råda BK (hemma) Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 18:00

      Falköpings FK Svart (hemma) P-06


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
      SpB Arena F-plan
    • 18:30

      Ulvåkers IF (borta) Seniortrupp Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      Axvall/Varnhem (borta) F-05/-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Skövde AIK rödvit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:45

      Döma P08 P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-05


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Föreningsarbete - Lotteri på bilbingo P-05


      20:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Ulvacupen P-07


      00:00
    • 08:00

      Poolspel hemma 15/6 F-11


      12:00
    • 09:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      11:30
    • 10:00

      IK Gauthiod (borta) P-11


      13:00
    • 10:00

      Elmer-Fåglum FK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-05/-06


      12:30
    • 11:30

      Cup F-09


      14:30
    • 14:00

      Träning U19


      15:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Ulvacupen P-07


      18:00
    • 08:00

      Cup F-09


      17:00
    • 10:00

      Poolspel 16/6 P-10


      16:00
    • 10:00

      Poolspel i Saleby F-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Vallens IF (hemma) U19


      13:30
    • 12:30

      Domare P09 P-06


      14:30
    • 13:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:30
    • 15:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F-07/-08


      17:00
    • 15:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-09


      17:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Boll-kallar P-06


      21:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      Sandhems IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Sils IF Vit (borta) F-07/-08


      20:30
    • 18:30

      Seriespel Skara FC - Vinninga F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Tymer/Lerdala (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Seniortrupp Herrar


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Mat + VM fotboll Seniortrupp Damer


      23:30
    • 18:30

      Träning F-05/-06


      20:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) U19


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 10:00

      IFK Tidaholm (borta) P-09


      12:00
    • 17:00

      Vänersborgs FK (hemma) U15


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 19:00

      Råda BK (borta) Seniortrupp Damer


      21:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Tomtens IF (borta) P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Trollhättans FK (borta) U15


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) P-06


      21:00
    • 19:15

      IFK Mariestad Blå (borta) P-05


      21:15
    • 19:15

      IFK Uddevalla (borta) U19


      21:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup P-07

    • 00:00

      Skadevi cup F-05/-06


      19:00
    • Heldag

      Skadevi Cup U15

    • 08:00

      Skadevi Cup P-05


      00:00
    • 16:00

      Habo Honda Cup P-06


      00:00
    • 16:30

      Bilbingo Axvall 28 juni P-06


      20:15
    • 18:00

      Skadevi Cup U19


      00:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • Heldag

      Skadevi Cup P-07

    • Heldag

      Skadevi Cup U15

    • 00:00

      Skadevi Cup P-05


      18:00
    • 00:00

      Habo Honda Cup P-06


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup U19


      19:00
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 11:00

      Tidaholms Goif svart (hemma) P-08


      13:00