Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Nossebro IF (hemma) P-09


      10:00
    • 10:05

      Götene IF 3 (hemma) P-09


      10:40
    • 10:40

      Råda BK 5 (hemma) P-09


      11:15
    • 11:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Råda BK 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Poolspel F-09


      15:00
    • 12:00

      Lidköping FK Svart (hemma) P-09


      12:30
    • 13:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Våmb/Skultorp (hemma) U16


      16:00
  • 6Sön
    • 08:00

      Poolspel P-10


      19:00
    • 11:00

      Råda BK Vit (borta) F-03


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) P-04


      12:00
    • 12:00

      Herrljunga/Frisco (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Herrljunga/Frisco (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Skövde AIK (borta) P-05


      14:00
    • 13:30

      Döma P08 P-05


      15:00
    • 14:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Skövde AIK rödvit (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) U18


      17:00
    • 16:00

      Halvorstorps IS Gul (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Skara FC (borta) F-04


      20:30
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Emtunga (borta) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03


      21:15
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) U16


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      21:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum (hemma) F-03


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
  • 12Lör
    • 11:00

      Falköpings FK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BK röd (borta) P-08


      12:00
    • 14:00

      Råda BK Grön (borta) P-05


      16:00
    • 17:30

      Vänersborgs IF (borta) U18


      19:30
  • 13Sön
    • 14:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 15:30

      Döma P08 P-05


      17:00
    • 16:00

      Tomtens IF (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Råda BK vit (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Halvorstorp/Trollhättan (borta) F-03


      18:00
    • 17:00

      Götene IF (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      Götene IF (borta) P-05


      19:00
    • 18:30

      Mariestads BK Röd (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Lidköpings FK Grön (hemma) P-04


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Jung/Kvänum-Edsvära/N.Vånga (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Klassfotboll, domaruppdrag U18

    • Heldag

      Föreningsarbete Klassfotboll P-05

    • 08:00

      Klassfotbollen P-06


      17:00
    • 08:00

      Klassfotbollen P-09


      18:00
    • 09:30

      Klassfotboll U16


      16:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Trollhättans FK (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      Vartofta SK (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      IFK Falköping FF (borta) P-04


      17:00
    • 16:30

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Skultorps IF Gul (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Sils IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-05


      19:30
    • 18:30

      Skara FC (borta) F-04


      20:30
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Essungaalliansen (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Essungaalliansen (hemma) P-04


      20:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      21:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      IFK Hjo (borta) Seniortrupp Herrar


      21:00
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (hemma) Seniortrupp Damer


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) U16


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning U18


      18:00
    • 16:30

      Lotterier Bilbingo P-07


      20:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Vårgårda IK (borta) F-04


      20:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Alingsås IF FF (hemma) U16


      12:00
    • 11:00

      Vänersborgs IF (borta) F-03


      13:00
    • 11:00

      Tibro / Fagersanna (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF (hemma) P-06


      13:00
    • 13:30

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 14:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Vara SK (hemma) Seniortrupp Herrar


      16:00
    • 15:00

      Våmbs IF (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 13:30

      SIL-Dagen F-05


      16:00
    • 14:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P-07


      16:00
    • 16:30

      Skövde KIK (hemma) F-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Alingsås IF FF (borta) U18


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Lidköping FK svart (hemma) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:15
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      21:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Lidköpings FK vit (hemma) P-08


      19:30
    • 19:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-05


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor